reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Hejka
A ja znowu musze was nadrobić bo miałam wyjazd do lublina i dopiero co wrócilam a wy już tyle nadrukowałyście że hej:tak:

Lece poczytać co tam u was ciekawego:-)

Ps jest u nas na październiku jakaś księgowa albo cos podobnego ?
 
reklama
Marteczko głowa do góry ważne że Twój ukochany jest po Twojej stronie,a teściów olej... jeszcze będzie im głupio że tak się zachowali... ja osobiście znam chłopaka który ma 30 lat i tak słuchał się mamusi że wszystkie dziewczyny które poznawał nie przeszły "egzaminu" u jego mamy nie miały szans u niego...koszmar:crazy:

Witaj Ptyśka im nas więcej tym lepiej...prawda?

Nikolaa Ja również dzisiaj zamówiłam detektor, czekam z niecierpliwością:tak:



Mi mdłości również przeszły, piersi nie bolą, w krzyżu na szczęście jeszcze nie odczuwam... ale ta senność zostanie mi chyba do końca ciąży:-) Pozdrawiam.
 
A jak to u Was z objawami jest? Mi mdłości już przeszły z czego się cieszę niezmiernie, wracają tylko jak za długą przerwę między posiłkami mam.
Piersi mniej już bolą, co mnie akurat trochę martwi. W ogóle, ciągle jakieś schizy mam :(
Mnie też piersi szczególnie nie bola tylko sutki są wrażliwe i starsznie swedzą, więc chyba nie ma się czym martwić.
Marteczko głowa do góry ważne że Twój ukochany jest po Twojej stronie,a teściów olej... jeszcze będzie im głupio że tak się zachowali... ja osobiście znam chłopaka który ma 30 lat i tak słuchał się mamusi że wszystkie dziewczyny które poznawał nie przeszły "egzaminu" u jego mamy nie miały szans u niego...koszmar:crazy:

Witaj Ptyśka im nas więcej tym lepiej...prawda?

Nikolaa Ja również dzisiaj zamówiłam detektor, czekam z niecierpliwością:tak:



Mi mdłości również przeszły, piersi nie bolą, w krzyżu na szczęście jeszcze nie odczuwam... ale ta senność zostanie mi chyba do końca ciąży:-) Pozdrawiam.
Kurcze sama się zastanwiam nad tym detektorem ale to też trochę kasy a my mamy wydatki, no nie wiem.
 
Ja też cały czas myślę o detektorze, ale na myśleniu się kończy.

Olusia odebrałam z przedszkola, jeszcze razem skoczyliśmy szybko do miasta po nowe trampki. Nie miałam kompletnie pomysłu na obiad więc na szybko usmażyłam placki i tak cały czas wymyślam sobie zajęcia, żeby jak najszybciej do tej wizyty zleciało. Słonko ładnie świeci to może jeszcze na spacerek ruszymy :-)
 
nabru no ja się już nie mogę doczekać:-D
mamba ja sobie powiedziałam że przecież to troszkę ponad 4 zł na dzień przez miesiąc wiec sobie odmówię jakiejś zachcianki...po za tym po porodzie będę chciała go sprzedać więc coś tam odzyskam:-)
 
hej!

z ciążowych dolegliwości ja mam chyba jeszcze wszystkie co do tej pory - mdłości ale tylko na widok i zapach mięsa, ból piersi, wstawanie w nocy do toalety i ta okropna senność oraz ogólne zmęczenie, wszystko muszę robić na raty, nawet podczas przygotowywania obiadu 'poleguję' co chwilkę :zawstydzona/y: po 2 tyg L4 jutro wracam do pracy - nie wyobrażam sobie siedzenia 8h przy mojej kiepskiej kondycji, ale cóż - zobaczymy :szok:

Ptyśka witaj

a co do glukozy - ja mam niską, poniżej normy i moja gin nic o tym nie wspomina, tylko zanotowała, czy może być to niebezpieczne? fakt faktem mam teraz dużą ochotę na słodycze i je jem, bo przed ciążą raczej ich amatorką nie byłam, więc może dobiję do normy ;-)
 
a ja za to w nagrodę za przetrwanie dzisiejszych stresów idę jutro po południu do fryzjera zrobić sobie kolorek.. taki jak zawsze: czerwone pasemka.
Fotkę wstawię oczywiście kiedy wrócę :)
 
A ja troszkę poleżałam i odpuściły te krzyża na razie...Troszkę mnie uspokoiłyście mam nadzieję,że dotrwam do przyszłego tygodnia :tak:
Mnie bolą sutki niemiłosiernie :no: a najgorsze to wstawanie w nocy sikać wyglądam wtedy jak zombi ,śmieję sie ze jak mi sie wstawać tak bardzo nie chce do toalety to jak ja do dziecka będę wstawać jak ja takie zombi jestem :-D .
A muszę się pochwalić,że kupilam sobie w biedronce wagę i teraz będę się ważyć bo tak to musiałam chodzić do siostry :/ są śliczne i bardzo tanie polecam :-)
Tak w ogóle to macie już jakieś smaki takie ze jak coś widzicie to musicie to zjeść? ja bym nałogowo chodziła do McDonaldsa ale wiem że nie mogę :-(
 
reklama
Tak elektroniczna ale wiecie co chyba się pośpieszyłam z zachwalaniem ta się coś zwiesza i musiałam pojechać wymienić , mam nadzieje że ta już będzie działać jak nie to w ogóle oddam więc może i tanioszka ale nie wiem czy długo podziała :no:
 
Do góry