reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Ptyśka ja się właśnie boję tych badań na czczo bo ja jak tylko wstaję to ściska mi od razu żołądek i muszę coś przegryść.
Ja mam już i rano brzuszek odstający,na wieczór większy.

Maluch mi fika w brzuszku dzisiaj ,czuję taki milusi ucisk :cool2:
 
reklama
ptyska jak chcesz wydete brzuszki poogladac to zerknij w nasza galerie hehehe czesc z nas juz tak meega ciazowo wyglada:-) ja swoj tez cykne przed wylotem na urlop i kolejny po powrocie zrobie dla porownania;-):-D
 
witam się i ja mina - 100 lat dla synka PTYŚKA - witaj sąsiadko MARTECZKA - z teściami może być różnie, ale najważniejsze, to nie mieć z nimi za częstego kontaktu na co dzień i nie starać się im przypodobać (nie docenia, a człowiek będzie niezadowolony tak czy siak), bywa, że po narodzinach wnuka (wnuczki) rurka mięknie i kontakty są poprawne - w końcu nie wszyscy muszą się kochać AZOREK -zapomniałam, że masz daleko do apteki w PL DZIEWCZYNY RATUNKU, no wcięło mi edycje tekstu
 
Witam dziewczynki, długo mnie nie było, walczyłam z alergią, wciąż kicham, nos mam zatkany a jak alergia to oczywiście w parze astma:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wczoraj dostałam nowe leki, może będzie lepiej, robiłam spierometrię, wyszła dobrze ale ja i tak mam cały czas schiz że niedotlenie Maluszka, jeszcze 4,5 miesiąca takiego stresu:-(
 
Padam z nóg ,byłam po wypis w szpitalu ,pozałatwiać w urzędzie ,wszędzie trzeba dojść ,bo nie ma jak zaparkować ,teraz kawa i do przedszkola
 
witajcie

Mina - 100 latek dla synusia:-D

Bellka - ja jeszcze obciążenia glukozą nie robiłam i tez zawsze słyszałam że to po 20 tyg się robi, ale może tak naprawdę nie ma znaczenia (nie wiem nie znam się) ja najwcześniej w maju będę bo teraz mam wizytę 25 kwietnia i tylko przed mam morfologię zrobić i ogólne moczu i już się boję jechać tam na czczo bo jak tylko wstaje to muszę śniadanie jeść - nie wiem jak przetrzymam:sorry:

ja dziś jakoś też bez sił i do tego drapie mnie w gardle od poniedziałku i ciągle pokaszluję aż mi się brzuch trzęsie

witam nowe Mamuśki:-)
 
To dobrze,że już nam widać brzuszki w końcu to powód do dumy chcociaż ja to przy niektórych mam maleńki :-)
Też bałam się iść na czczo ale mam 5 minutek do szpitala więc jakoś dałam radę :-D
Sonkaa witaj! :-)
Dziewczyny czy was też nadal boli brzuch jak przed okresem a do tego w krzyżu? mam wizyte dopiero za tydzień ale nie wiem czy nie pójde już jutro bo mnie to trochę niepokoi,brzuch może jeszcze spoko bo chyba się macica rozciąga ale te krzyża tak wcześnie?:-(
 
mnie też boli krzyż, okolice kości ogonowej, czasem na pośladek przechodzi że ciężko chodzić :(
ktoś tu kiedyś wklejał jakiś artykuł z którego wynikało że może już tak wcześnie boleć, więc chyba nie ma się czym przejmować...
 
reklama
Bellka mi gin chciał też sprezentować wcześniej skierowanie na obciążenie glukozą ale to dlatego, że pierwsze badanie cukru we krwi wyszło dosyć wysokie. Ty miałaś dobre wyniki?
Ja na szczęście się wymigałam robiąc na własną rękę drugie badanie na którym cukier był już idealny. Od jakiegoś czasu nie jem słodyczy i jakoś mi ich nie brak, w ogóle nie mam na nie apetytu.
Zrezygnowałam też ze smażonych i ciężkostrawnych żeby mnie już tak wątroba nie bolała i jest lepiej.
Jeśli chodzi o bóle to chyba rozciągający się brzuch od czasu do czasu boli, poza tym jest super. Wypracowałam sobie metodę "jest ci słabo zjedz coś", ciągle noszę przy sobie coś do picia i muszę powiedzieć, że jest dobrze.
A jutro pewnie będę pisała o jakimś nowym bólu haha. Życie jest piękne :-)
 
Do góry