reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Bellka ja mam na teraz zrobić morfologię i siuśki oddać. Glukozę piłam w pierwszej ciąży trochę później,pamiętam ,że burzuszek to już miałam pokaźny.
witajcie

Bellka - ja jeszcze obciążenia glukozą nie robiłam i tez zawsze słyszałam że to po 20 tyg się robi, ale może tak naprawdę nie ma znaczenia (nie wiem nie znam się) ja najwcześniej w maju będę bo teraz mam wizytę 25 kwietnia i tylko przed mam morfologię zrobić i ogólne moczu i już się boję jechać tam na czczo bo jak tylko wstaje to muszę śniadanie jeść - nie wiem jak przetrzymam:sorry:

A siuśki to ja też muszę oddać, ale to dzień przed wizytą.
No właśnie dziwnie tak, że mi to obciążenie kazał zrobić. No ale zrobię. Mam tylko nadzieję że nie będę musiała później powtarzać. I też nie wyobrażam sobie wyjść z domu na czczo :confused2: Mam nadzieję, że mąż nie będzie musiał nigdzie jechać to przynajmniej pojedzie ze mną, bo jakoś tak samej jechać autem bez zjedzenia wcześniej to mi się nie uśmiecha.

pesca no właśnie cukier mi wyszedł, jak to pani powiedziała, idealny :eek:
 
reklama
Ja jednak jutro podjadę na te badania bo śnią mi się po nocach koszmary,że jeszcze nie zrobiłam.Szwagierka mnie podwiezie,wezmę bułkę i wodę do torby żeby od razu zagryźć.
Jak ginek dał skierowanie to pewnie,że rób.Może później też Ci da skierowanie.
Pyśka takie delikatne ćmienie jak przed @ to normalne bo wszystko się rozciąga.

mnie tak bardzo polał 2 dni temu. Leżałam na kanapie ledwo żywa. Ale ponoć to normalne...

Mnie mocniej ćmiło jak w święta ciągle siedziałam przy stole plus ciągłe odwiedziny gości były.Padłam później i leżałam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A jak to u Was z objawami jest? Mi mdłości już przeszły z czego się cieszę niezmiernie, wracają tylko jak za długą przerwę między posiłkami mam.
Piersi mniej już bolą, co mnie akurat trochę martwi. W ogóle, ciągle jakieś schizy mam :(
 
wernkika mnie też już nie bolą piersi, tylko ssutki są bardzo wrażliwe na zimno, szczypią wtedy okropnie. Mdłości poszły precz, wymioty też, nic tylko się cieszyć. Teraz jest ten czas. Nie szukaj sobie kolejnego powodu do zmartwienia. Pomyśl sobie jest dobrze i tak trzymaj do końca.

Mina Wszystkiego Najlepszego dla synka!
 
wernkika napewno wszystko jest w porządku! Mnie też już piersi nie bolą dawno, ale za to sutków dotknąć nie mogę :sorry: No i oczywiście powiększający się brzuszek :-D Wydaję mi się, że z dnia na dzień jest coraz większy :tak:
 
Mi mdłości już na szczęście dawno przeszły. Kręgosłup i kość ogonowa boli. Martwię się bo za tydz idę roznosić na wesele jako kelnerka i mam nadzieję że dam rade...
Piersi też już nie bolą tylko właśnie sutki bolą szczypią ( nawet nie wiem jak to nazwać ) jak jest mi zimno...
Ogólnie wszystko wraca do normy.. żeby jeszcze tylko ta senność minęła to już będzie git :-)
 
reklama
Witam Was dziewczyny:)

Bardzo mało się tu udzielam, ale cały czas podczytuję:)
Teraz już lepiej się czuję, więc mam nadzieję, że częściej będziemy się tu spotykały.

Pisałyście o badaniu cukru. U mnie niestety cukier na czczo wyszedł za wysoki i tez dostałam skierowanie na obciążenie glukozą. Robiłam je jakieś dwa tyg temu. I niestety wyniki znowu wyszły za wysokie. Skierowali mnie do poradni diabetologicznej, byłam, dostałam dietę i glukometr......ehhhh.....skąd ta cukrzyca ciążowa? W pierwszej ciązy nie miałam z tym problemów....
 
Do góry