reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
malinova- super ten apartament! Mieszkałam przez 8 lat na Podhalu i kocham te klimaty:)

Mina29-wstyd się przyznać ale mój narzeczony jest lek.wet a ja tech. wet i naszym kotom zabrakło karmy :-)Dzisiaj już będzie Royal, też go najbardziej lubią.
 
malinova prześliczny apartament :) i przy 4 osobach cena jest tez super. szkoda, że jedziecie akurat w weekend majowy, bo sama miałabym na niego chrapkę :)
 
kaskid ja chwilkę pracowałam jako au-pair w Szwajcarii i od tamtej pory mam taką pustkę w sercu, tak bardzo brakuje mi tych gór. A mój mąż woli morze i raczej tam jeździmy ale teraz się zawzięłam :)

malinova prześliczny apartament :) i przy 4 osobach cena jest tez super. szkoda, że jedziecie akurat w weekend majowy, bo sama miałabym na niego chrapkę :)

oj tam mało to weekendów ;) też mi się strasznie podoba i jak nie będę w stanie łazić po górach to chociaż jego pięknem i widokiem z okien będę się upajać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny, mam pytnie, jestem w 7 tygodniu ciyzy i ciagle mam bole brucha, moja gin. powiedziala ze to normalne, ale ja jakos sie niepokoje.czy to normalne? to moja 1 ciaza

- jak jest ból kujący to normalka bo się wszystko rozciąga, ale niepokojący powinien być długi, mocny ból jak na @

chciałam wam tylko napisać że mojej ciąży na usg nie widac.
jest pecherzyk ale bardzo mały.
nie widac zarodka.
dostałam luteine dopochwowo i kwas foliowy.
mam się pokazać za 3 tygodnie.
ale gdyby wystąpiło krwawienie przed następną wizyta to mam iść na oddział na czyszczenie.
także...

nie wiem co napisać dalej.

- ja bym zrobiła bete i zobaczyła czy przyrasta, jesli tak tzn że cos tam sie rozwija

anusia gratuluje udanej wizyty.
Kasiorzyca badz dobrej mysli, ja na twoim miejscu poszlabym sprawdzic za kilka dni u innego lekarza, mimo ze ten moze byc najleprzy.
Monia.B jak czujesz sie na siłach zeby leciec to lec, ale ja osobiscie bym nie poleciala zwłaszcza do Egiptu w ciazy. moze gdzies blizej i bardziej do miejsca gdzie jest zblizony klimat do naszego.
Lorelain ale twoj mały smiga na rowerku, ja bede chciala w tym roku nauczyc mojego jazdy ale na czterech kółkach bo jeszcze nie umie pedałowac i kierowac. moze sie w tym roku nauczy.

- jeszcze jest mały, albo rowerek 14 a najlepszy byłby dla niego rowerek biegowy bez pedałów.

Dziewczyny mam pytanie. Chyba nie trzeba rodzić tam gdzie pracuje lekarz do którego chodzę na wizyty? Nie jestem pewna czy chcę tam rodzić, poza tym będę miała bliżej do Tychów, ewentualnie do Mikołowa. Podobno najważniejsza jest położna. Z tego co wyczytałam. Czy wy będzie opłacać jakaś by była przy was czy zdacie się na to która będzie miała dyżur?

- ja rodziłam jako osoba z ulicy, nie mialam lekarza z tego szpitala i położna jaka była taka była, żadnej nie opłacałam :-p



ja w tym roku wakacje sobie odpuszczam i tak pewnie cały lipiec -sierpień to juz bede tylko leżała a wstać to ewentualnei do wc no i szkoda mi kasy bo będzie kupa innych wydatków.
 
No to wracam do rzeczywistości. Przygotuję obiadek bo wczoraj mi się nie chciało i mieliśmy jakieś kupne łazanki:)
Pranie już się robi, zrobiłam sobie też ciepłą kąpiel nawilżająca dla stóp i czuję się fantastycznie.
 
Dziewczyny mam pytanie. Chyba nie trzeba rodzić tam gdzie pracuje lekarz do którego chodzę na wizyty? Nie jestem pewna czy chcę tam rodzić, poza tym będę miała bliżej do Tychów, ewentualnie do Mikołowa. Podobno najważniejsza jest położna. Z tego co wyczytałam. Czy wy będzie opłacać jakaś by była przy was czy zdacie się na to która będzie miała dyżur?

Ja Igusia rodziłam bez opłaconej położnej i teraz też mam taki zamiar. W tym samym szpitalu.
A ciażę prowadzi mi lekarz pracujący w innym;-)

Pójdę wcześniej.

Na pewno nie wytrzymam 3 tygodnie.

Na razie czuje działanie luteiny.
Znowu czuje się ciazowo :-)

pesca ja w pierwszej ciąży byłam u 3 różnych lekarzy.
A rodzilam zupełnie gdzie indziej.
Jeśli trafisz na dobry szpital to zajmą się tobą dobrze, bez względu na to czy zapłacisz.

To z betką nie jest złym pomysłem.
Trzymam kciuki!

ja się w weekend majowy też w góry wybieram, ale jeszcze nie wiem gdzie i na jak długo.

A mój kot jest obżartuchem.
A ja go suchą purina karmię lub royalem. Whiskasów i innych marketowych nie chce jeść.
 
reklama
Kasiorzyca własnie dobrze dziewczyny radzą zrób bete i zawsze juz cos bedziesz wiedziała ,wiem że taka niepewnośc jest najgorsza. Badź dobrej mysli !!!

Monia B
u mnie tez w ciązy Egipt odpada . Bałabym się tam jechac w ciąży.

My wakacje tez spedzimy w POlsce wolę nie ryzykowac.
Na weeked majowy jak zwykle jedziemy w Pieniny.POlecam bo jest to oglądać i do Zakopca rzut beretem więc pobyt urozmaicony. Hotel w górach, Hotel Pieniny | Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica - Hotel, pokoje, noclegi Niedzica w górach Pieniny - Rezerwuj online!


Dziewczyny podeślijcie mi jakis fajny przepis na placek. Mam w niedziele urodziny mojego dwulatka ,tort zamówiony a chcialam jeszcze cos upiec.
 
Ostatnia edycja:
Do góry