reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

witam sie i ja. nadrobilam zaleglosci:-) amelkowna wstala dzis o 6.40:baffled: a ja najchetniej spala bym nawet na stojaco ehhh



dziewczyny mam do was pytanie. co myślicie o podrozowaniu samolotem w ciąży?chcemy wybrać się na długi weekend do Egiptu. będę w 16 tygodniu.
ja latalam w ciazy z amelkowna i nic sie nie dzialo jednak egipt jest krajem w ktorym trzeba uwazac co sie je bo nasze zoladki nie sa przyzwyczajone a dwa ze bala bym sie cos zalapac w cieplym klimacie:zawstydzona/y: ale to akurat ja osobiscie. mam 2 kolezanki ktore w ciazy lataly do egiptu tylko bardzo ostroznie ppdchodzily do jedzonka;-)wszystko bylo z nimi i z dzidziorkami ok:tak: doczytalam ze sie jednak rozmyslilas i popieram osobiscie bo ja bym sie wlasnie bala bardzo ze cos zlapie chocby z powietrza:zawstydzona/y:
 
reklama
Ja też będę rodzić z położną która będzie mieć akurat dyżur.
Ale Wam fajnie z tymi planami urlopowo- wypoczynkowymi:) My raczej poza weekendowymi wypadami nic więcej nie planujemy. A może warto, to ostatnie chwile tylko we dwoje:) Trochę krucho z kasą, po 4 przeprowadzkach, zmianach pracy i sezonie grzewczym dopiero wychodzimy z dołka:)

Z innej beczki, skończyło się nam żarełko dla Panów Kotów wiec wieczorkiem na szybko pierwszy raz w życiu kupiłam im whiskas i co, protest głodowy, wyrzuty, narzekania, od rana podwójny foch!!! Moje koty nie kupowałyby Whiskasa:)
 
Z innej beczki, skończyło się nam żarełko dla Panów Kotów wiec wieczorkiem na szybko pierwszy raz w życiu kupiłam im whiskas i co, protest głodowy, wyrzuty, narzekania, od rana podwójny foch!!! Moje koty nie kupowałyby Whiskasa:)

U mnie wrecz przeciwnie kiedys kupiłam mojej kotce to od razu by puszczke cala zjadla, natomiast jesli chodzi o kitkata to wtedy powacha i tylkiem zarzuci i nie zje. wybredne te koty
 
dziewczyny chciałabym wam wszystkim coś odpisać ale ciąża zupełnie pozbawiła mnie koncentracji ;) to może to co pamietam

Syneczki proszę napisz jaki masz detektor, też bym chciała sobie kupić ale nie wiem jaki model
Monia B - a w jakiej części wawy sprzedajesz mieszkanko? Bo szukamy z mężem właśnie jakiegoś lokum ;)

co do podróży mi gin do 14 tygodnia zabroniła, więc nawet nie mogę odwiedzić rodziców.

Ale weekend majowy już mam zarezerwowany w górach i mam nadzieję że pojadę bo wszystko już opłaciłam

od wczoraj boli mnie brzuchol a raczej to takie kłucie po bokach pewnie się rozciąga wszystko, no i wczoraj zaatakowały mnie wymioty do tej pory miałam tylko mdłości, może dziś będzie lepiej.

malinova mamy mieszkanko na Tarchominie. Jeśli byłabyś zainteresowana tą lokalizacją to daj znać, wyślę ci linka z ogłoszeniem. My lubimy Tarchomin i większego mieszkanka też będziemy szukać w tej okolicy.

Mówisz, że jedziecie w góry. Właśnie pomyślałam, ze też może wybrać Taterki na weekend majowy. tylko ciekawe czy jeszcze znajde jakies wolne miejsca w fajnym pensjonaciku. Może dasz mi jakiś namiar na wasze miejsce :)
 
Moja kotka też nie lubi whiskasa, ale ograniczam jej mokre jedzonko bo 3/4 wywalałam do śmieci. teraz dostaje raz na tydzień i wylizuje do końca. są protesty ale powiedziałam że nie będę kasy do kosza wyrzycać

malinova mamy mieszkanko na Tarchominie. Jeśli byłabyś zainteresowana tą lokalizacją to daj znać, wyślę ci linka z ogłoszeniem. My lubimy Tarchomin i większego mieszkanka też będziemy szukać w tej okolicy.

Mówisz, że jedziecie w góry. Właśnie pomyślałam, ze też może wybrać Taterki na weekend majowy. tylko ciekawe czy jeszcze znajde jakies wolne miejsca w fajnym pensjonaciku. Może dasz mi jakiś namiar na wasze miejsce :)
Ja mam 100 km do Tatr więc pewnie też sie wybierzemy na wycieczkę :tak:Ale jako takich planów wakacyjnych nie mamy. w zeszłym roku we wrześniu dopiero kupiliśmy mieszkanie skończyliśmy remont a teraz jeszcze trochę rzeczy nam brakuje np łozka do sypialni:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kasiorzyca trzymam kciuki. Musi być dobrze.

Monia no i dobrze że nie lecicie. Już nie chodzi o zemste faraona, bo jak juz mialas styczność z ich florą bakteryjną to nic ci nie grozi, sama byłam dwa razy, ale na szczeście mi nic nie było, męża złapało tylko za pierwszym razem. Jednak nie chciała bym tam w razie czego trafić do szpitala albo złapać jakiegoś innego choróbska.
My od 5 lat zawsze lecimy za granicę i nad polskie morze chociaz na dluższy weekend. W tym roku niestety tylko Bałtyk nam zostaje, więc pewnie pojedziemy na dłuzej. No ale w przyszłym roku to już napewno za granicę, narazie planujemy jakieś wyspy w Hiszpanii.
 
kasiorzyca - mój syn na usg przez wiele miesięcy był młodszy o ok 3 tyg. od terminu wedle OM ;) a wszystko dlatego że owulacja nastąpiła o wiele później niż powinna :)



co do rowerków - my też córce kupiliśmy w decathlonie i sprawuje się dobrze :) - co ważne można tam spokojnie się przymierzyć do roweru i pośmigać po sklepie aby być pewnym że jest ok :)
 
anusia super że na wizycie wszystko okazał się ok :)Monia.B ja osobiscie bym nie poleciala do Egiptu w ciazy.
Z innej beczki, skończyło się nam żarełko dla Panów Kotów wiec wieczorkiem na szybko pierwszy raz w życiu kupiłam im whiskas i co, protest głodowy, wyrzuty, narzekania, od rana podwójny foch!!! Moje koty nie kupowałyby Whiskasa:)
moje też nienawidzą whiskasa, moje koty jedzą tylko suchą karmę Royal Canin i codziennie dostają 1 saszetkę (na 2 koty bo 3 nie lubi) uwaga: karmy z Biedronki! najbardziej im podpasowała.
A kiedy otwieram puszkę tuńczyka to wszystkie 3 meldują się w kuchni to im troszeczkę daję.. :).
Poza tym nic. Jak są inne karmy (kitekat, whiskas) to mogą nic nie jeść w ramach protestu..charrrakterki.
Ale ja kupuję karmę w 10 kg workach, żwirek w 40l workach i nie dopuszczam żeby mi zabrakło. Kurier zazwyczaj jest w cenie i dostawa na drugi dzień.
 
Monia B - ja przyrosłam do Ursynowa i to chyba na stałe, a tu niestety mieszkania są drogie i ciężko coś znaleźć, nie wiem czy czołgiem mnie stąd ruszą;) więc póki co Tarchomin odpada ;)

poniżej link do mojego miejsca wypoczynku - jedziemy z moimi rodzicami i bratem więc koszty trochę się rozłożą. Zakochałam się w tym apartamencie i uparłam się, że jedziemy. Mieliśmy zarezerwowany luty, śnieg, kominek - marzenie, ale przez ciąże trzeba było zmienić plany

http://www.zakopanenoclegi.biz.pl/apartamenty/sloneczna-perc/galeria/

będzie to też taka mała podróż poślubna bo jeszcze nigdzie nie byliśmy
 
reklama
Do góry