reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witam i ja kciuki dziewczynki za wyniki badań ! :tak:

A ja ponadrabiałam inne wątki i na ten czasu brakło haha idę nakarmić dziecko bo mi tu kopie a ja jeszcze bez śniadania wyrodna matka ;-) i na pewno nie będą to kaszki mlecznym rzeczom mówię nie :-D

malami czekamy na wieści :tak:
 
reklama
witam
a właśnie przeczytałam o waszych badaniach i przypomniałam sobie że jutro mam wizytę a badań nie zrobiłam ale trudno nie minął jeszcze miesiąc od ostatnich:baffled:


malami kciuki za wizytę i super że wybraliście płateczki kiedy bedziecie się wprowadzać

mina udanego polowania i kciukasy za wyniki

polcia kciuki za super wyniki
 
malami25 kciuki za wizytę.
sonkaa baw się dobrze u mamy i odpoczywaj :-) daj znać jak się jechało, mnie za 12 dni czeka 350km (na szczęście tylko w jedną stronę). Mi lekarz kazał robić dłuższe przerwy co godzinę więc będziemy dłuuuuugo jechać, ale damy radę.
mina owocnego polowania!!!:-):-) czekam na fotorelację ;-)
polcia trzymam kciuki &&&&&&&& za dobre wyniki:tak:

Miłego dnia!
 
Hej hej w ten deszczowy dzień;)

Malami
powodzenia na wizycie i mam nadzieje że dowiesz się kto w brzuszku mieszka:)

Mina czekamy na relacje z polowania:)

Dobrych wyników badan wszystkim badającym się!!

Leje u nas od wieczora ale mi to nawet na ręke bo mam całe pudło ciuchów do wystawienia na allegro wiec się dziś tym zajmę. Miś dostał wczoraj dwa traktorki więc zajęty bedzie przez pól dnia:)
 
hej

rany jak mnie ta pogoda wkurza, juz wole jak jest upal. W nocy ziąb, my jeszcze pieca z ogrzewania nie wylaczylismy tylko przykrecilismy temperature na programatorze na 20 st i juz kilka razy sie piec zalaczal. Tragedia, w czerwcu to jeszcze tak nie bylo.

ja juz po sniadaniu, siadlam z kawa

Zawiozlam Kube zamowilam dzis z pieknych róż wiązanke dla jutrzejszy pogrzeb i postanowilam ze pojde tylko do kosciola

Lori, Emotion dzieki.

ja teraz na kaszki nie mam jakos ochoty ale po Kubie zdarzalo mi sie pojadac, zwlaszcza deserki, ewentualnie kaszki ale zupy, obiadki czy mleko to nigdy bo niedobre

ja w przyszlym tygodniu bede musiala zrobic badania krwii w tym ukochana glukoze :cool:

Emotion to nie masz lekko z ta praca. Zrob tak zeby dla Ciebie bylo najlepiej

Malami powodzenia na wizycie

Sonka to milego pobytu u mamy zycze

Mamba o w rekawie nie robilam. Ja pieke na blasze bo lubie takie przypieczone

Nikola a moze jak jutro pojdziesz to jeszcze zdaza Ci zrobic, o ktorej masz wizyte?

Malinowa to Ty sie tak daleko wyprowadzasz. Kupiliscie gdzies mieszkanie??
 
jutrzenka nie bo u mnie w mieścinie są na następny dzień a do Krakowa nie chce mi się jechać bo to jednak 30 km ode mnie do diagnostyki i musiałabym Wiki zwlekać ok 5 rano z łóżka żeby być na 6 w Krakowie żeby na pewno wyniki mieć na na popołudniu ale ostatni miałam 3 tygodnie temu wiec zrobię sobie już na spokojnie za tydzień albo dwa razem z krzywą cukrową nie mam jakiś niepokojących objawów wiec myślę że nic się nie stanie
 
nadrobiłam Was w końcu!! :tak:
kochane mam problema.. pokazały mi się na brzuchu z jednej strony czerwone swędzące plamki..
wyczytałam że nie jest to cholestaza bo swędziałoby całe ciało. Może rozstępy się robią albo uczulenie na truskawki.. tyle ich ostatnio wciągam..
Mina mnie ostatnio też zaczął brzuch swedzieć - to kwestia rozciągania sie skóry, jak nasmaruje nawet bylejakim kremem - przechodzi. Chociaz truskawki świetnie uczulają, ale myślę, że nie tylko brzuch by Cie wtedy swedział :-D

wiesz na początku to takie delkiatne laskotki jakby żolądek moze juz się rusza ale nie czujesz??
ciezko mi stwierdzić, czy to to, bo wciąz coś podjadam i moga to być ruchy jelit, a wieczorami to mam tak mega wzdęty ten brzuch, ze wszystko mi sie w nim przelewa :-( martwie sie coraz bardziej, a w nocy mnie podbrzusze bolało, łyknęłam rano magnez i przeszło

Witajcie
ja zaraz lecę na pobranie krwi i oddać mocz (tym razem mąż mi przypomniał że do kubeczka :-D)
ale wiadomo muszę bez śniadania i już mnie ssie!
masakra
ale za to jadę dzisiaj z koleżanką na polowanie do szmateksów ona ma niesamowite oko więc coś upolujemy ale raczej dla siebie i Kaja bo dla małej to dalej nie wiem co mam w piwnicy.. chyba, że jakiś kombinezon na jesień/zimę
miłego dzionka
Mina powodzenia w szukaniu, ostatnio tez upodobałam sobie szmateksy :tak:
Witam. Poczytuję Was w miarę na bieżąco, ale z odpisywaniem to u mnie krucho:-(
W niedzielę miałam komunię siostrzenicy męża i w sumie do wczoraj wieczorem gości.
Wczoraj do 20 jeździliśmy w poszukiwaniu płytek do nowego domku i w sumie to zadowolona jestem, bo wybraliśmy wszędzie. Dziś lecę sprzątać, mężolina dokończy szpachlować i będzie można wszystko po płytki przygotowywać:-D:-D:-D
No i wizytę dziś mam na 14:-) trzymajcie kciuki, żeby maleństwo uchyliło wreszcie rąbka tajemnicy:-) zajrzę wieczorem.
kciuki zaciskam, żeby sie maluszek odsłonił, to juz połówkowe? bo jestesmy w tym samym tc, a ja w poniedziałek mam właśnie połówkowe
 
reklama
Hej :-) U nas też szaro, Oluś w p-kolu, dzisiaj mają wizytę strażaków więc pojechał przeszczęśliwy :-)

Malami, trzymam mocno kciuki za wizytę i niech Maluszek pięknie się pokaże :-)

Mina, Polcia, &&& oby wyniki wyszły super. I również czekam na relację z polowania hehe :-)

Sonkaa, szczęśliwej podróży i odpoczywaj u mamy :-)
 
Do góry