reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

dziewczyny ma któraś może kłopoty ze snem?
bo u mnie takowy występuje.. potrawie się przewracać z boku na bok do 2-3 nad ranem , żeby przebudzić się o 4,5,6 i ostatecznie wstać po 7 :/ To zaczyna robić się bardzo męczące .
 
reklama
arthatee - ja mam takowe problemy, wcześniej nie spałam, bo latałam do WC, teraz zdarza mi się też, choć rzadziej, ale zasnąć trudno... , ale pamiętam, że z Majką też tak miałam ze snem i smiałam się, że to trening do późniejszego wstawania
 
Ja to nie wiem co mam ze sobą zrobić już tak naprawdę, potem źle się czuje boli mnie głowa i jest mi słabo :/ Ale to chyba brak ruchu, nie mam czym się zmęczyć niestety i tak zamyka się moje błędne kółeczko.
A przed ciążą człowiek sobie lubił pospać.... :-D
 
Dziewczyny- powiedzcie, bo jestem cienka w tych sprawach, mogę jakoś sprytnie odnaleźć w wątku o zakupach to co Sandy wstawiała o wyprawkach dla dzidzi i mamy, bo chcę zaplanować zakupy na przyszłe miesiące, by rozłożyć wydatki , bo jak pomyślę, że miałabym strona po stronie...:-(
 
Bellka, w tej ciąży na razie nic nie biorę, twardnienie się pojawia ale teraz nawet się to uspokoiło i nie jest takie częste. Ostatnio się tak złożyło, że akurat na wizycie ginekolog wyczuł, że jest napięta, więc wie, że na pewno nie wymyślam:-D W poprzedniej miałam takie przeboje. Jeszcze mi się przypomniało, że dużo leżałam - nogami do góry:-D
aguga, a jak w ogóle czuje się Twój mąż?
mina, ja mam -7 i Szymona mogłam rodzić siłami natury. Wszystko zależy od dna oka a ono może dyskwalifikować taki poród nawet kiedy nie ma się żadnej wady wzroku. Mocno Cię przytulam, za ten stres i nerwy!
Nikolaa, ale są też bezpłatne szkoły rodzenia:-) A u mnie w mieście w poradni K są takie spotkania ciężarnych z położną - też za friko:-)
anja, ja nie chodziłam na sr, bo mam wielką rodzinę i noworodki i opieka nad nimi nie były mi obce:-D Ale Ci znajomi którzy byli w innej sytuacji i chodzili, to bardzo sobie chwalą - właśnie dlatego, że pokazywano m.in. jak pielęgnować niemowlaka. Ja żałuję tylko jednego - że nie wiedziałam jak oddychać, może mogło mi to pomóc w czasie porodu? Ale w sumie jak trzeba było to też położne mówiły co robić.
malinova, to ja Ci jeszcze podpowiem, że to czuć też tak jakbyś nagle kamień miała w brzuchu i ogólnie bardzo mocne i nieprzyjemne napięcie.
arthatee, na szczęście śpię jak zabita;-) I zawsze przy otwartym oknie, zwłaszcza teraz jak jest ochłodzenie - dużo szybciej zasypiam i lepiej śpię.

Jeszcze Wam napiszę, że wszystkie moje koleżanki które miały pierwsze cc następne też chcą tak rodzić. Właściwie tylko jedna miała cesarkę ze wskazaniem bo dziecko było ułożone poprzecznie i ona następne chciałaby bardzo rodzić naturalnie. Takim jest wyjątkiem:-)
 
netika ja wiem że są bezpłatne ale u mnie wchodzi tylko w grę weekend bo mój pracuje do późna więc zostają mi tylko płatne weekendowe
 
Witam :-)

Widzę że szkoła rodzenia na tapecie. Też się nad tym zastanawiałam ale jednak zrezygnowałam. Miałam dużo do czynienia z dziećmi. Siostra ma 2 i praktycznie od małego z nimi byłam. Teraz w domku mamy 4 miesięcznego bobaska i też dużo przy nim robię. Więc myślę że co do zajmowania się maleństwem nie będzie większego problemu. Ćwiczenia też sobie robię ale takie wyczytane z internetu. Zawsze coś.... Co do samego porodu to hm... myślę że my kobiety w takiej chwili wiemy co mamy robić :-).
 
netika - to nam się tu zrobił onaprawdę podbeskidzkie "koło gospodyń" :-D
No możemy takowe założyć :tak:

hej

ja juz po sniadanku ktore zjadlam czytajac co naskrobalyscie i teraz popijam kawke.

Pranie wstawilam ale nie wiem czy wystawie na balkon, niby slonecznie ale tylko 7st :baffled:

co do szkoly rodzenia to ja sie nie wyberieram. Co ma byc to bedzie. Przeciez musze urodzic :-D:-D.

wczoraj szwagierka stweirdzila ze jak mialam cesarke to drugie tez tak bedzie ale ja nie mam pprzekonania. Przeciez to nie jest tak ze nie moge rodzic. To zalezy od sytuacji, od decyzji nie lekarza. Ale nie spotkalam sie z takim podejsciem ze po cesarce nie rodzi sie naturalnie :baffled:

Hmmm ja tam się nie znam ale wiem że moja szefowa miała cesarkę i lekarz powiedział, że to czy będzie mogła rodzić SN to się okaże dopiero pod koniec i skończyło się na cesarce.
 
reklama
dziękuję,.. aż się poryczałam..

Mina a czy w wyniku nie będzie przypadkiem też płci:tak:? bo amnio daje 100% pewności, więc byłabyś i 100% szczęśliwa i pewna:-) jako jedyna na forum

Czy amniopunkcja daje pewność co do stanu zdrowia dziecka?
Tak. Badanie daje 100% pewność co do stanu zdrowia dziecka. Matka od razu otrzymuje też odpowiedź, jaka jest płeć dziecka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry