reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Leże, leże i nie mam zamiaru się przemęczać :tak: I powiem Wam, że po lekach jest dużo lepiej. Mam nadzieję, że tak zostanie.
Mąż miał zrobić obiad, ale poszedł na łatwiznę i przyniósł od mojej mamy :eek: A ja miałam taką ochotę na rybkę z frytkami :wściekła/y: Ale jutro go gotowanie nie ominie :tak: A dziś na kolację zażyczyłam sobie pitę z warzywkami i gyroskiem mniam juz mi ślinka cieknie a do wieczora jeszcze trochę czasu. Zostaje mi więc arbuz :-)
Arbuz mniam matko ja bym chyba teraz kupiła z 10 takich i tylko kroiła i jadła. Dziewczyny a jak u was z wagą? Bo ja dzisiaj ze starchem wchodziłam na wagę:tak:
Bellka toś mi smaka narobiła tym gyrosem :sorry: .
Ja pożeram jogobellę brzoskwiniową.
Ruchy poczujecie z dnia na dzień i prawdę mówiąc pomimo ,że kopniaczki bolą nie ma się ich dość :-D

A ja wczoraj poszłam do wanny. I tak spokojnie leżałam brzyszek był nad wodą i zauważyłam raz po raz wybrzuszenia na troszkę poniżej pępka. Czy to możliwe że byłoby je tak wyraźnie widać?
 
reklama
Mamba jasne ,że to tak wyraźnie widać. Dziwnie tak jak się wypycha nie??
Później jak maluch będzie większy to będziesz wiedziała gdzie pupę ,a gdzie nogę wystawia hahahaha
U mnie były najpierw takie przesuwania ,a dopiero 3dni później lekkie kopniaczki .
Robić zaraz będziemy pitę (Belka ;-))
 
mamba ja tylko jak poczuję kopniaczki to odrazu się "rozbieram" :-D i patrzę jak kopie. I nieraz są to naprawdę duże wybrzuszenia. Więc to możliwe że tak widać :tak:
A co do wagi to ja jakoś nic nie przytyłam :eek: tzn nadrobiłam 2 kg które schudłam na początku, ale podejrzewam że teraz już zacznie mi kilogramów przybywać.
aguga to ja poproszę jedną :-) bo ja muszę jeszcze trochę poczekać na swoją :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
a ja dzisiaj marudzę mężowi.. na obiado-kolację mamy tortillę. Placki z Biedronki, do tego kawałeczki piersi z kurczaka, pomidor, ogórek, sałata, sos tatarski po 2 sztuki wciągamy. A synek dostanie kurczaka z ziemniakami i ogórkiem kiszonym bo tylko taki zestaw toleruje :)
 
Gyros z plackami tortilli mniam mniam :-D z chęcią bym zjadła i trzeba nad tym pomyśleć :eek: Natomiast strasznie mi się przejadła sałatka gyros... już nie mogę na nia patrzeć choć początkowo strasznie się ją objadałam.
Bellka ja wczoraj wieczorem miałam taką ochotę na arbuza, że sama zjadłam prawie całego 3 kg... i jaki był finał tego :laugh2:chyba z 5 razy wstawałam w nocy bo mi się siusiu chciało :laugh2: ale dziś też nie odpuszczę i na kolację będzie arbuz.
 
Witam

A ja się właśnie dowiedziałam ze na weekend majowy mój M. zabiera mnie do skalnego miasta. Zobaczymy co to zaś wymyślił. :-)


Sonkaa 100lat dla córci :tak:


Majeczka gratuluję


Bellka zdrówka dla Ciebie i wypoczywaj


ARBUZZZZZZ MNIAMMMMM aż mi ślinka pociekła

A ja dzisiaj cały dzień męczyłam się z bólem głowy. Dopiero teraz jak wzięłam apap troszkę popuściło. Cały dzień w łóżku masakra jakaś :-(
 
Karola a ten DiagMed to gdzie? w Saczu? Czy w KrK ?

Ja jedyne o czym teraz marze to troche snu. 
Jakos nie moglam spac dzis w nocy co chwile sie budzilam - jakbym przeczuwala ze cos sie stanie, he he
Po 5 nad ranem cynkuje mi mama - miala cynkowac jak siostra wyladuje w PL,
ale bylo za wczesnie pozatym cynkuje raz drugi trzeci, wiec odzzwaniam - i co sie okazalo?
Siostra ma 2 tygodnie nie wazne dokumenty :D:D
Wiec od razu na infolinie, ochrone lotniska, lini lotniczych i w Polsce i w miedzy czasie w Irlandii,  
sporo tych ludzi obdzwonilam, juz sie bralam dzwonic do Konsula w Dublinie
- ale siostra dala znac ze w koncu po godzinie proszenia, wydzwaniania i lazenia tam i spowrotem ja puscili do samolotu.. ULGA...

Ale zasnac juz nie zasnelam :// 

A pozniej caly dzien na kursie, wiec padam normalnie
[nie mowiac o 'klotni' ze szefem - wlasnie przez siostry aktualna sytulacje - nie ma dokumentow zeby wrocic do irlandii/pracy - chcialam poinformowac szefa ze siostra moze przyjechac pozniej niz planowala - to sie mi dostalo za 'zmyslanie historyjek' i 'szukanie wymowek' ze jej sie pracowac nie chce ...;//// 
 
reklama
Do góry