reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Ptyśka - super że i u Ciebie wizyta udana:-)

Mina - fajnie że trafiłaś do konkretnego lekarza, który jak myślę rozwiał niektóre wątpliwości i ułatwił podjęcie decyzji, nadal trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia
 
aguga, zdrówka dla synka.

Mina, mocno trzymam kciuki żeby badanie wyszło pomyślnie, a na pewno tak właśnie będzie.

Nikamo, po to tu jesteśmy żeby nawzajem się wspierać :-)

Ja już prawie leże w łóżeczku, pooglądamy z mężem tv i spać.
 
Ullana bardzo mi przykro z powodu straty, trzymaj się cieplutko

Nikamo, Mina trzymam za was kciuki i wierze że wszystko będzie dobrze i dzieciaczki będą zdrowe musi tak być :tak:

aguga zdrówka dla synka i współczuje bo ja nienawidze szpitala i mój synek też :no:

Mykam spac chyba i wam życzę miłej nocki:tak:
 
Witam!

Niestety już w 100% nie jako październikowa mama. Jestem już po zabiegu, nie będę pisać o szczegółach bo to nie ten dział. Chciałam się tylko przywitać i życzyć Wam powodzenia. Dziewczyny wierzę że wszystko będzie dobrze z Waszymi Skarbami i trzymam mocno kciuki! Jak pozwolicie to zajrzę do Was czasem mimo wszystko. Pozdrawiam
 
Dzięki dziewczynki za wsparcie:-)No G nie jest jedynakiem a najmłodszym z 3 synów,byli rok po roku.Tych dwóch już dawno ma rodziny i dzieci.Poczekamy zobaczymy co się rozwinie, płaszczyć się nie będę ,na sumieniu tez nic nie mam:tak:, złych intencji tym bardziej.Wreszcie moja mama wróciła z sanatorium i nie będę już musiała palić w centralnym. Miałam po nią wyjechać ale po moim sprzątaniu auta w sobotę i słuchaniu przy tym radia padł akumulator i nie chce odpalić, muszę jutro poszukać prostownika i go podładować.Mama zadowolona,Zuza z powrotu babci tez:-)

Ullana tak mi przykro:-(kurde!No co ten początek roku pechowy taki?!:baffled: Bedzie nam tych nieszczęść:wściekła/y:
Nikamo Mina mam nadzieje,ze tylko niepotrzebnie panikujemy,ja własnie muszę odebrać wyniki krwi,boje się trochę...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Diana zaglądaj jak najczęściej. Tak mi przykro, siedzę i łez nie mogę powstrzymać <przytula>, mam nadzieję, że trzymasz się dzielnie i z dnia na dzień jest coraz lepiej, że jest ktoś kto bardzo Cię wspiera. Życzę żeby wszystko jak najszybciej wróciło do normy i żebyście mogli zacząć starania które zakończą się sukcesem :*
Trzymaj się cieplutko, powodzenia! I do "spisania" na forum :)
 
Do góry