reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Nikamo tulam mocno ,ale będzie dobrze-zobaczysz.Co oznacza te podwyższenie?

Z tego co mi lekarz powiedział to Pappa oblicza prawdopodobieństwo 1;126 że jeden na 126 urodzęn może mieć tę chorobe i jestem własnie w tych 126 .Rosyjska ruletka.....
Boże po co ja dałam się skusic na ten cholerny test???
 
Dziewczyny HELP, rzućcie jakimś sprawdzonym, najlepiej naturalnym sposobem na zatkany nos, mam kolejna noc nieprzespaną za sobą, lekarka kazała stosować roztwór soli morskiej, dokładnie acatar fast, ale nie pomaga a ja już siły nie mam. Biorę regularnie krople do nosa na alergie, ale teraz mam nos totalnie przyblokowany:-(

Musa mi pomagał Sinupret -ziołowe tabletki które rozrzedzają katar, cuda z amolu do inhalacji + sól morska
 
reklama
nikamo trzymam kciuki, będzie dobrze!

Nie było mnie cały weekend i nie mam kiedy Was nadrobić :sorry: Ale melduję się, że żyję :-D
Przez ostatnie 3 dni, zauważyłam że jak wsiadam do auta to Maleństwo odrazu zaczyna szaleć, i się teraz zastanawiam czy mu się to podoba czy nie bardzo :sorry:
 
Do góry