reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Zapominajko kochana i dla Was spokojnych świąt.

Polecam syrop *spam*. Cieżko go się pije ale jest z naturalnych składników i pomaga stanac na nogi.

Dzisiaj z rana zaliczyłam rozmowe z porcelana. Kurczaki z Hanią po 12tc nie wymiotowałam i śmigałam. A teraz czesto podbrzusze boli;/ Moze temu ze własnie zbliza się mój termin na :okres:
 
reklama
Kochane, ja również życzę Wam oraz Waszym rodzinom zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt spędzonych w radosnej atmosferze :-)

My dzisiaj z Olusiem będziemy robili pisanki, zakupy mamy już załatwione, zostanie mi tylko powycierać kurze (mamy ciemne meble-wenge i kurzą się okrutnie). No i pomóc mamom w kuchni.

Marteczka widzę, że mamy dzieci w identycznym wieku, też mam synka z lutego 2008 a teraz maluch z października :-)

Szkoda tylko, że pogoda nie dopisuje w te Święta, u nas szaro i mokro.

I przede wszystkim zdrówka dla wszystkich chorowitych mam i dzieciaczków.
 
Witajcie
mnie dzisiaj o 9! zbudził synek, lenistwa ciąg dalszy.. ale się ruszę po południu idziemy z małżem na zakupy.
Kurcze szkoda z tą pogodą bo nici ze spacerków, ja ciepłolubna jestem i spod kocyka niechętnie wyglądam :-D
 
czesc Ciezaroweczki:)
misja Wielkonoc - dzien drugi rozpoczety.
Wczoraj chyba przesadzilam, bo o 19 juz sie zle czulam, slabo mi bylo, cisnienie oczywiscie ponizej 100... o 20.30 juz spalam, a maz zostal z Adamem (bo Wiki poszal spac rowno ze mna).

Nie lubie byc w ciazy wlasnie dla tego, ze sie nie zgadzam na takie spowolnienie mnie, o ktorym oczywiscie zapominam. Nie wiem czy mnie rozumiecie, bo wiekszosc to robi wielkie oczy, ze to piekny stan, nowe zycie itp... Wszystko ok, ale ja jestem zbyt dynamiczna i aktywna z natury i takie spowolnienie sie kloci wewnetrznie ze mna sama... Koniec smetow, do roboty:)
 
witam :-) ja dzis srednio wyspana znowu ale to juz chyba norma:confused2: myslalam ze choc dzisiaj bedzie cicho za oknem ale nie pomylka wywoza gruz bo burzyli budynek prosto za oknami moich sypialni:wściekła/y:

Antylopka doskonale cie rozumiem bo ja w mieszkaniu jeszcze nie wsyztsko mam ogarniete wlasnie przez to spowolnienie:sorry:jak zaczynam cos to wole skonczyc a takie robienie na raty niczego mi nie wnosi dobrego ehhh coz zrobic ciaza przereklamowana jest w tych kolorowych gazetkach gwiazdeczki co to maja pokazna sumke na koncie wpadajaca kazdego dnia moga sobie pozwalac na relaks i wyspanie sie ja nie :confused2: jak dla mnie to tez nie do konca mily stan i pisalam to juz ja moge rodzic ciaza niekoiecznie;-):-)
 
Kochane wczoraj byłam w ubikacji bo poszłam oddać mocz i sie wypróżnić i powiem trochę sie przy tym namęczyłam. Na sam koniec zauwazyłam na papierze różowy śluz Wystraszyłam sie i poszłam sie połozyć a potem byłam w nocy dwa razy w ubikacji i już nie było żadnych zabarwionych upławow. Co mam o tym myśleć?
 
mamba moze tylko jakies naczynko peklo i sluz byl rozowy?? albo od wysilku duzo wczroraj odpoczywalas?? jaks ie bardzo martwisz to zadzwon do gina ale wydaje mi sie ze jak plamien i krwi nie bylo i nie ma to raczej nie ma sie czego obawiac
 
reklama
Dziewczyny, przesyłam Wam życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy!

Ja zaliczyłam wczoraj wizytę, lekarz mnie wymacał bo od poniedziałku bolał mnie brzuch i jajniki, ale macica miękka więc mam się nie martwić. Maluszek rośnie, mamy pierwsze zdjęcie w 3d do albumu:-) Przygotowujemy sobie spokojnie święta, więc jutro już będą luzy:-) Pozdrawiamy Was ciepło:-)
 
Do góry