reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Musa witaj


Marand no tak ale... można zrobić otworek w leżaczku na brzuszek hehehe :-D


mimii typowe zachowanie kobiety w ciąży z tym piwkiem hehe najpierw ochota wielka a potem jej brak :tak:


aguga u nas na dziadka który ma tylko wnuczki mówi się babciul :-Dhehehe ale dla mnie to też jakaś głupota
 
reklama
musa witaj!

Emotion co do opalania to ja korzystalam w pierwszej ciązy ale rodziłam dopiero w listopadzie wiec jeszcze takiego duzego brzuszka nie było, ale na plazy to wciąż zakryty miałam.A jak sie chcialam z tyłu poopalac to po prostu robilam dziurke w piasku, kladłam kocyk i korzystałam za słonca :-p

Ktos pytał o znieczulenie i spowalnianie akcji, tez o tym słyszałam ale miałam zzo a jak urodziałm to wszyscy byli zdziwieni ze szybko mi poszło wiec moze to jak ze wszystkim i nie ma reguły.

U nas tez sie mówi ze jak wnuczek sie urodzi to babcia jest zona dziadka ale to tak w żatrach raczej.
 
Ja zażywam Symbicort, Atrovent i Seretid + Ventolin doraźnie.. do nosa na receptę Budherin, ewentualnie można sól morską np. Sterimar (ja mam z miedzią przeciwbakteryjny) jego można bezpiecznie stosować, tak jak pozostałe preparaty z soli morskiej :-)
 
ja wlasnie kupilam sobie materacyk dmuchany zeby sobie polegiwac na polu :)
I przod powygrzewam sobie i tyl :) 
Nad rzeke to ciezko sie wybrac, znaczy jezioro bo rzek nie znam tutaj :D 
Ale na ogrodzie moge polezec.

I w sumie z tym wygrzewaniem to tak na wyrost powiedziane, hehe
Bo w irlandii to mniej niz wiecej tego ciepla,
slonce jest - podobno nawet ostrzej 'bierze' niz w Polsce,
no ale szczerze to przy jego ilosci tutaj w ciagu 3,5 roku jakos nie zauwazylam zeby 'palilo' :) 
 
marand też się zastanawiałam nad tym opalaniem tyłu nóg :tak: i na żaden pomysł nie wpadłam. No ale mam zamiar normalnie korzystać ze słoneczka, oczywiście z zakrytym brzuchem(muszę sprawić sobie tankini). Nie mówię oczywiście o leżeniu plackiem w upale 40 stopniowym, ale spacerowanie po słoneczku, czy poleżeć na leżaczku z książką czemu nie.
lori dobry pomysł z tą dziurą w piasku :-D Mamy zamiar się wybrać nad morze koniec czerwca-początek lipca więc napewno skorzystam, co by te nogi troszkę kolorku z tyłu nabrały :-D
Musa ​witaj!

WIdzę że temat porodów i karmienia. Ja na żaden z porodów nie chcę się jakoś specjalnie nastawiać bo nigdy nie wiadomo co będzie. Oczywiście wolała bym sn, ale jak będzie trzeba to nad cc nie będę rozpaczała. Ważne żeby Maleństwo było całe i zdrowe. A co do karmienia piersią to chciała bym karmić, jeśli mi się uda. Ale butlę też biorę pod uwagę, i nie mam zamiaru czuć się gorszą matką bo nie uda mi się karmić piersią czy przejdę na nią po 2-3 miesiącach.

Oj na piwko to ja też mam ochotę. Szczególnie jak teraz tak cieplutko :sorry2: Piłam kilka razy karmi malinowe, no ale to nie to samo. Kupowałam też Bavarię 0,0% ale jak mam ją wypić to wolę nie pić wogóle. Jednak normalne piwo to normalne piwo. A i winka też bym się napiła :-p
 
kkarolcia ,doraźnie stosuję Avamys, alegolożka powiedziała, że mogę. Nie stosuje jednak jak przed ciążą po 2 razy dziennie, tylko w przypadku "ataku kichania" lub gdy czuję że przez zatkany nos oddychać nie mogę, przy kolejnej wizycie w kwietniu lekarka powiedziała że zapisze mi inne krople które pomogą przetrwać najbardziej dla mnie tragiczny czas - wiosne i lato
 
reklama
Do góry