reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Marand no tak ale... można zrobić otworek w leżaczku na brzuszek hehehe :-D

Emotion co do opalania to ja korzystalam w pierwszej ciązy ale rodziłam dopiero w listopadzie wiec jeszcze takiego duzego brzuszka nie było, ale na plazy to wciąż zakryty miałam.A jak sie chcialam z tyłu poopalac to po prostu robilam dziurke w piasku, kladłam kocyk i korzystałam za słonca :-p

marand też się zastanawiałam nad tym opalaniem tyłu nóg :tak: i na żaden pomysł nie wpadłam. No ale mam zamiar normalnie korzystać ze słoneczka, oczywiście z zakrytym brzuchem(muszę sprawić sobie tankini). Nie mówię oczywiście o leżeniu plackiem w upale 40 stopniowym, ale spacerowanie po słoneczku, czy poleżeć na leżaczku z książką czemu nie.
lori dobry pomysł z tą dziurą w piasku :-D Mamy zamiar się wybrać nad morze koniec czerwca-początek lipca więc napewno skorzystam, co by te nogi troszkę kolorku z tyłu nabrały :-D

pomysł z dziurką w pasku niezły - na pewno do wypróbowania

ja to tak sobie myślałam że może na jakimś pontonie, dużym kole ratunkowym i tam w tą dziurę brzuchola wepchnąć, hehe, no zobaczymy może póki co to jeszcze jakiś pomysł wpadnie

ja już sobie tankini zakupiłam więc czekać tylko lata
 
reklama
Ja kupuję w Piotrze i Pawle, Almie lub w Tesco. Nie wiem jak w innych sklepach, bo się nie rozglądałam. Ale powiem Ci że ciężko nieraz nawet w tych wymienionych dostać. Bo raz jest, a raz tylko puste miejsce na półce :tak: Widocznie dobrze się sprzedaje, bo to bodajże jedyne piwo co ma 0,0%. A i kupowałam też Bavarię jabłkową i brzoskwiniową, ale to już w ogóle jak oranżada :-D

U mnie w miescie to chyba tylko Tesco jest, no ale nic wysle brata na wywiad :)
U nas [w irlandii] tez tylko w 1 sklepie mozna kupic i szybko tez sie wysprzedaja.

Szukalam kiedys o piwach bezalkocholowych, ile ktore ma faktycznego alkocholu i to jest jedyne ktore napewno go nie ma. Pisalo wlasnie jak sie produkuje, takie piwo itp  :) 
 
Witam wszystkie przyszłe mamy! Jestem początkującą forumowiczką, ale bardzo szczęśliwą mamą 6-latki i małej niespodzianki z terminem na 2 października. We środę mam usg genetyczne i zobaczę ludzika. Pozdrawiam wszystkie mamusie cieplutko.

witamy, witamy:-D
 
jejku jak się cieszę, że mogę sobie leżeć normalnie i pisać :happy2:
zacznę normalnie żyć - dziwne nie...cieszyć się z leżenia...ale lepsze to niż miałam
jutro mam USG i wybłagam lekarza o zdjęcie, bo jeszcze nie mam :-(
wtedy może uwierzę i wstawię suwaczek

cześć sonka :biggrin2:

dużo będzie październikowych maluchów :happy2: a mnie jak się uda, to zostanę październikówką po raz drugi :tak:bo termin na 29 jest ciężki do trafienia

no ale czas na mnie...z tej radości nie mogę przeginać w drugą stronę
do jutra, dobrej nocy
 
Ostatnia edycja:
A ja o tych wnuczkach babci i wnukach dziadka pierwszy raz słyszałam :szok:

Sonka witaj :-)

Naprawdę sporo nas październikowych mam. Potem ile małych buziek będzie do oglądania :-) Teraz wydaje się to tak odległy czas, ale potem pewnie nie raz cofniemy się do pierwszych stron z sentymentem czytając o pierwszych wizytach, zakupach i zdjęciach z usg :-)
 
Moja Mama twierdzi, że jest babcią poniważ mam córeczkę, a wcześniej była tylko żoną dziadka, bo brat ma syna :-) , ale to tylko takie żarty...
 
Wreszcie mam chwilkę dla siebie:-) Mąż teraz przejął Natalkę i może do rana z nią pośpi:-):-):-):-) Trochę się boję co to będzie, bo mała tylko w pionie śpi inaczej kaszle i wymiotuje. Mam nadzieję że tatuś sobie poradzi a ja jedną nockę się spokojnie prześpię.

Moja Mama twierdzi, że jest babcią poniważ mam córeczkę, a wcześniej była tylko żoną dziadka, bo brat ma syna :-) , ale to tylko takie żarty...

Moja mama też tak mówiła. Ma jednego wnuczka ( chłop już 14 lat:szok:) no i Natalkę
 
Kochane moje.

Kasia jest po wizycie.
Serduszko bije mocno i równo.
Fasolka zdrowa. Ma 15 mm .

Termin wg OM 22 października :-)

teraz już się ode mnie nie opedzicie :-)

nawet nie wiecie ile nerwów kosztowały mnie te 3 tygodnie.

Buziaki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry