reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Malami ,krak super wieści:)

Krak ale mi smaka na arbuza narobiłaś !!

Myśmy z Miskiem byli ponad 2 godziny na placu zabaw ,młody wyszalał się jak mały źrebak. Już śpi więc wieczór mam dla Siebie.

Boże dziewczyny tak strasznie boli mnie prawy pośladek że nie wiem co robić.
 
Witam!!! Odważyłam się napisać:zawstydzona/y: jestem 10tc i wczoraj byłam drugi raz prywatnie u ginekologa z myślą że zrobi mi upragnione usg a tu.... zdziwienie powiedział ze jeszcze nie i mam wizytę na usg 6 kwietnia.
Czy to normalne czy powinnam myśleć o zmianie gina?

ja bym zmieniła gina i to natychmiast. W końcu to człowiek który dba o Wasze zdrowie - Twoje i Dziecka.

Jeśli ta wizyta była prywatna i od chwili rozpoznania ciąży nie było usg ,raczej zmień ginekologa
i tutaj zgadzam się z Sandy całkowicie!

Hm...musiałabym zmienić sobie nazwe w stopce...Bo moja FASOLKA została ochrzczona kilka dni temu przez swoja kochana Mamusie PASOŻYTKIEM:-) Pięknie prawda?:-)
nazwa Pasożytek jest prawie naukowa. Od dawna wiadomo i co już kiedyś pisałam że ciąża jest najdoskonalszą formą pasożytnictwa.


Dziękuje Wam za odpowiedzi!!!
Chyba we wtorek pójdę do przychodni NFZ przyjmuje kobitka zobaczymy... do tej pory byłam tylko u facetów ginekologów.
ja byłam zawsze tylko u facetów i w życiu nie pójdę do kobiety. Wystarczy że w czasie porodu taka jedna pani doktor robiła mi na siłę rozwarcie szyjki. Oni to masaż szyjki nazywają. Łapę mi po łokieć wsadziła gdyby nie wielki brzuch to pewnie bym usiadła i ja ugryzła z bólu. wrrr


Witaj Majeczka26

Zupka pieczarkowa zrobiona i dwa talerze wciągnięte:eek: Ja normalnie czasami nie jem w ogóle a czasami wciagam jak opętana
ja dzisiaj mam to samo.. mój małż ugotował zupę z czerwonej fasoli, na wywarze z warzyw, bez mięcha i bez kostki rosołowej. @ duże miski wciągnęłam. Pychota

Ja mam wielkie oparcie w swoim m ,mamy już jedno dzieciątko i spisuje się w 100% jako tatuś to jest dla mnie najważniejsze. Zajmował się synkiem i zajmuje dalej z drugim będzie tak samo.Mi to wystarcza i nie musi ze mną jeździć na USG czy czytać książek :-D
Powiedzcie mi czy wasi mężowie, faceci chodzą z wami na usg?
ja mam tak samo. Ale w 1 ciąży ze mną jeździł, teraz po prostu nie ma go w domu w tym czasie. Ale ma relację online na bieżąco :-)

A ja po wizycie u poloznej :)
Zapisala mnie na szkole rodzenia ogolna, a talze klasy rodzenia w wodzie i klasy porodu aktywnego, jak bede w szpitalu na usg 30/03 to mam z nimi ustalic sobie konkretne daty, ktore mi najbardziej odpowiadają.
kochana w Polsce jakie szkoły rodzenia? jakie dogodne terminy? Ja was dziewczyny na wyjeździe to czytam czasami jak powieść si-fi. Polskie realia uziemiają.:no:

Witam dziewczyny. Melduję się po wizycie. Przede wszystkim z dzidzią wszystko ok:-):-) Ogólnie jestem bardzo zadowolona.
ufff.. super że wszytko ok.. kolejne zmartwienie w zapomnienie..

a ja dzisiaj byłam z synkiem na wyjeździe ze szkołą w kinie. Paniusia zachowywała się jak obrażona królowa. a ja jakby nic. hihihihih potem była zabawa w Parku Saskim kilkanaście minut i znowu godzina w autobusie.
Zmęczeni ale zadowoleni. Potem ze 2 h graliśmy w Biznes po europejsku..Mój synek (z naszymi podpowiedziami oczywiście) puścił nas z torbami. Fajnie że gra jemu się podoba. Nie ma to jak gry planszowe
 
Witam,
czytam Was już od jakiegoś czasu i chyba w końcu dojrzałam do tego żeby przestać być "tajniakiem". Dzisiaj zaczęłam 11 tc. Serduszko widziałam już 3 razy a kolejną wizytę mam we wtorek, 27.03. Pewnie jeszcze się trochę będę czaić z boku, bo staram się zbytnio nie emocjonować. Mieliśmy już jedno "podejście", niestety w 9 tc okazało się że nie tym razem. Teraz powoli oswajamy się z myślą, że może tym razem będzie ok ale najchętniej codziennie biegałąbym na usg zobaczyć czy wszystko ok.
Z objawów zostały mi lekkie mdłości i ból piersi, no i bez zegarka wiem kiedy jest 18 bo zasypiam na stojąco.
Eh, chyba trochę chaotyczny ten mój wpis...
Pozdrawiam wszystkie
 
Malami ,krak super

Mina byłaś w Imaxie?

właśnie odkryłam, że Wawa dorobiła się StreetView :-)

u mnie była dziś koleżanka, a już za godzinkę Magia kłamstw a potem Kuchenne rewolucje i lulu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Wróciłam :-)

Jestem taka szczęśliwa :-) Wszystko ok... widziałam moją maluśką 3,19cm dzidzię. Główka nóżki rączki wszystko na swoim miejscu. Serducho bije prawidłowo. Niestety miałam robione dopochwowo i mój M. był nie zadowolony że nie zobaczył tam dzidzi ale gin dał mi nagranie z całej wizyty więc obejrzał już w domku i jest ok:-) . Nie mam zdjęcia ale pokombinuje coś z filmikiem żeby się wam pochwalić :-)

malami25 krak kolejne dobre wieści :tak:


wernkika witamy ;-)
 
Do góry