reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
kasikd, nie martw się na zapas, u mojego gina milimetr w tą czy w tą to już dzień różnicy:-) A wystarczy, że lekarz troszkę mniej dokładnie zmierzy i już może wyjść duża różnicy, ważne, żeby w widełkach się mieściło:-) Mój dzidziuś teraz też był troszkę młodszy:-) A Szymuś zawsze wychodził mniejszy na usg:-)
Mamba, narobiłaś mi smaka na ogórkową a wczoraj zjedliśmy ostatni słoik:-D
aguga, mniam, nie dało się dać cynka wcześniej, wpadłabym:-p
krak, czyli same dobre wieści:-) Super! O, ja też już u nas widziałam pierwsze arbuzy:-) Ale mężusia poślę zaraz po grejpfruta.
azorek, ja mam co roku jakieś kwiaty, ale właśnie kupione "gotowe". Nieraz próbuję przezimować pelargonie, ale zawsze mi padną:baffled: Jak coś posieję, to zazwyczaj mi nie chce rosnąć a na koniec wlezą do tego jakieś szkodniki:-( A tak na dobrą sprawę lubię się babrać w ziemi i mnie to frustruje, że mi nie wychodzi:crazy:
tallkaa, kciuki zaciśnięte:-)


Ja się dziś dowiedziałam, że moja sąsiadka zza ściany też jest w ciąży i termin też ma na październik:-D Trzymam mocno za nią kciuki bo wiem, że od jakiegoś czasu już się starali i mam nadzieję, że spokojnie donosi do terminu:-)
Z Szymkiem zaliczyliśmy bilans czterolatka, ma 106 cm i waży 17,5 kg. Chyba nieźle jak na wyjściowe 51 i 2790:-D Musieliśmy się trochę naczekać, bo dzieciaki z podstawówki miały jakieś szczepienia, ale ważne, że już po.
Potem byliśmy u teściów, Młody pogonił z psem, pogrzaliśmy się w promieniach słoneczka. Fajny dzień, tylko szkoda, że mnie tak głowa boli.
A jutro przed 9 rano mam usg prenatalne, ciekawe co tam słychać w brzuszku:-)
 
Dziewczyny, a jesli nadal zastanawiacie sie co podac dzis na obiad/kolacje to prosze:

http://www.youtube.com/watch?v=f8oR8-dQFjE&feature=youtube_gdata_player
 
kasikd u mnie też tak jest ze dzidzia na 2 usg które mialam wyszła młodsza niz wskazywało by to z OM.Przewaznie jest to 4,5 dni ale ja sie nie przejmuje bo za synkiem tez tak było.A tutaj nie pisalm o tym bo róznica kilka dni w jedna stronę czy w drugą jest normalna.Wiec nie panikuj, najwazniejsz ze lekarz nie widzi w tym nic niepokojącego.Moja dzidzia w 8tc miała 1,47 cm czyli podobnie jak Twoja.
Majeczka witaj!
Krak super ze wyniki wporzadku :) Ja mam wizytke u połoznej za tydzien tyle ze w irl i pewnie bedzie wygladala podobnie.

Zdrówka dla chorowitek życzę!

U nas dziś na obiadek spaghetti wlasnoręcznie zrobione wczoraj wieczorem przez męza zebym sie nie musiała meczyć, wiec tylko makaron musze ugotować:-) No ale poczekam sobie jeszcze z 1,5 godzinki zanim wróci z pracy.Póki co wciągnęlam bułeczke z pasztecikiem.
 
Lori ha! Usmialam sie z paszteciku, bo przypomnialo mi sie pewne forum, na ktorym dziewczyny zyly w ciazy chyba w izolatkach, nie robily niczego ani nie jadly niczego "zabronionego", i pamietam, ze pasztet i watrobka to byly tam slowa zakazane ;)
A tymczasem GRATULACJE, widze po Twoim suwaczku, ze zaczynasz dzis DRUGI TRYMESTR

Dziewczyny kiedy to zlecialo?!
 
a ja dziś zupełnie nie mogę się pozbierać jestem jakaś roztargniona zleciał mi prawie cały dzień i nie wiem na czym ale to chyba przez to że jest za oknem szaro buro

krak super że przynosisz dobre wieści ... no i jak mogłaś z tym arbuzem mi wyjechać:-D:-D:-D normalnie kapcia na ciebie wyciągnąć:-D:-D:-D
talka trzymam kciukasy
Majeczka witaj
azorek no ja mam ogród ale ogrodniczka że mnie żadna posadziłam same nie wymagające krzywy i jest super minimalistyczny jakoś nie lubie własnie grzebać się w ziemi choć bardzo podoba mi się kolory pełen kwiatów ogródek to nie mam jakoś ręki do tego
netika to jest bilans 4 latka ja myślałam że dopiero 5 latka dopiero....zaciska kciuku przed jutrzejszym usg
mimii no mojej Wiki opowiedziałam że wezmę ją do pani doktor na usg i zobaczy dzidziusia i już się nie może doczekać
lori gratki II tyrymestru
 
Krak super wieści.
Azorek dawaj do mnie.NIe lubię siać ,sadzić bo mi to nie wychodzi i tylko się wkurzam,ale uwielbiam kwiatki ,warzywka na ogródku. Masz do dyspozycji kawał działki więc pakuj się w samolot :-D:-D:-D
Netikawymairy synek ma ładne .Następnym razem dam Ci cynka na grilla :laugh2:
 
aguga, trzymam za słowo, bo dawno nie jadłam grillowanych skrzydełek;-)
Nikolaa, no jest bilans czterolatka a pięciolatki mają jakieś szczepienie obowiązkowe. Przegapiłaś?
 
Witam dziewczyny. Melduję się po wizycie. Przede wszystkim z dzidzią wszystko ok:-):-) Z usg wychodzi 9 tydz. Serduszka posłuchałam i jestem wniebowzięta:-D:-D:-D:-D Gin okazał się być naprawdę świetny, dokładny i rzeczowy. Dał mi swój numer na kom i kazał dzwonić jakby się coś działo bez względu na porę, bo u niego ciężarne są priorytetem. Wizyta trwała ponad 40 minut. Dokładnie mnie zbadał, pomierzył dzidzię, szyjkę, sprawdził szwy po cc. Ciąża jak na razie jest bardzo ładna, nie ma żadnych krwiaczków czy zmian w macicy, jedynie szyjka jest przekrwiona i obrzęknięta z powodu jakiejś drobnej infekcji. Dostałam leki i mam nie nosić Nati. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.
A teraz lecę Nati kąpać, bo już obie padamy na pyszczki:baffled:
Zdjęcie wrzucę jutro. Miłego wieczoru życzę.
 
reklama
Do góry