reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witam Was serdecznie.
Ja też łapię ciągle doła,zwłaszcza wieczorami jest dramat.
mdli mnie przeokropnie,w sklepie mięsnym dzisiaj myślałam,że oszaleję,na samo wspomnienie jest mi niedobrze.
Mam pytanie do dziewczyn biorących duphaston,nie boli Was żołądek?Ja miewam takie bóle brzucha,że nie mogę wytrzymać.Mam wrażenie,że to po duphastonie...
Pomyślcie o mnie ciepło jutro o 10-tej,mam wizytę.Boję się....
dobranoc.
 
reklama
UUUUU!:szok:Dziewczyny ale jesteście produktywne!Nie mogę nadążyć za wami;-)Ale mi smaka narobiłyście na frytki,a tak się dziś w sklepie broniłam przed kupnem:-DJa też biorę duphaston i do tego no-spę,ale brzuch,w sensie żołądek mnie nie boli,tylko fakt,że codziennie staram się jeść coś nabiałowego,jak nie płatki z mlekiem to serki,jogurty.Jeju muszę się też wziąć za badania bo lista od Pani Gin czeka,ale tak mi się nie chce rano wstawać...rozleniwia się człowiek na zwolnieniu.Z okazji dzisiejszego święta,zrobiłam sobie prezent i idę jutro do kosmetyczki.
Rozmowę z szefem mam już za sobą,dowiedział się jak przyniosłam zwolnienie poszpitalne...ale nie wiecie jaką miał wspaniałą propozycję dla mnie...chciał mi nie zapłacić mi za pierwszy miesiąc zwolnienia!Także z takim chamstwem precz!Niestety się na to nie zgodziłam i przywalił focha,że szok!Ale w du....go mam!Fakt,że moja koleżanka z pracy jest też w tym samym tygodniu ciąży i ona się na to zgodziła,bo gdy ją z powrotem przyjmował do pracy w lato mówiła mu,że będzie planowała zajść i postawił jej taki warunek.Ale ja się w życiu na takie coś nie zgadzałam,wróciłam 2,5roku temu ale nie było takich tematów,z resztą ja w sumie nie planowałam tej ciąży,bynajmniej na pewno nie teraz.Ale jest,cieszę się i najważniejsze,żeby wszystko było dobrze z maluszkiem:tak:A wracać wcale tam nie muszę!
Co do tych"dołów"też tak mam łatwo mnie czymś do płaczu doprowadzić;)Całe szczęście wyrozumiały ten mój chłop!
 
Ostatnia edycja:
Witam piątkowo ,jak tam samopoczucie dziewczyny .?

Mam ciepłe rogaliki drożdżowe ,bułeczki z ziarenkami .
Ma ktoś ochotę ,?,to wirtualnie podsyłam
 
Witajcie :)

Sandy ja się pisze na rogaliki mniam mniam:)

Jutrzenko nie znak tego ciasta ,jak bys mogła mi podesłać przepis:)

Ja ostatnio mam jakieś dziwne nastroje od euforii do płaczu!!

Biore się dziś do gruntownego sprzątania bo w niedzielę imprezka Michałka .

Milego piątku:)
 
witam ja mialam dzis pobudke o 6.30:dry:amelkowna z dnia na dzien co raz szybciej wstaje a ja chodze na rzesach:baffled: jestem przemeczona nie moge sie odeapac jak mnie najdzie zmeczenie i doopinka blada :no:
ja w pracy powiedzialam odrazu jak tescior pozytywny wyszedl. balam sie jak cholipa ale to wazne bo mieli kogos zwolnic i akurat dzien przed sie II pojawily na tescie:-D wlasnie pislama do managera wczoraj smska zeby przyszedl zrobic mi bhp dla ciezarnych:-)do puki tego papierka mu nie podpisalam i nie zrobil mi tego bhp to nawet jesli upuszcze cos na palec u stowpy to moge firme pociagnac do odpowiedzialnosci hehehe manager wie ze musi to szybko zalatwic wiec juz w pon bedzie zeby mnie pouczyc:-D
Sandy ja chce rogalika mniammmmmmmmmm:-D:-p ide cos wszamac bo te rogaliki za man chodza teraz i bede musiala sobie zrobic jutro hahaha
 
Witajcie,ale naprodukowałyście.
Ja dzisiaj nockę nawet przespałam dobrze,miksturka z mlekiem,czosnkiem i miodem działa.Jutro na imprezkę urodzinową idziemy to w końcu z piżamki wyskoczę.
Azorek to faktycznie masz nie zły budzik.Ja kładę się o 21 :szok:,a o 7 rano boku mnie już bolą i wstaje.
Sandy ja proszę o bułeczkę
Bellka na początku też kupowałam nowe,ale dziecko tak szybko rośnie ,że zaczęłam zaopatrywać się w ubrania w lumpku.Dużo tańsze i jakościowo lepsze niż sklepowe,a nie które praktycznie jak nówki.
 
Dziewczyny -a zwłaszcza moderatorki -założycielki wątku ,czy nie może jeśli by szło założyć tfajny wątek kulinarny: ciasta,desery ,potrawy na szybko ,dania jednogarnkowe
 
Dzień dobry :-)
azorek84, współczuję wczesnych pobudek, ja to już zaczynam 5 rok przerabiać:wściekła/y:

Ja poszłam szybko na L4, na początku 6 tygodnia, ale to z kilku powodów. Miny kierowniczki nie widziałam, bo ja jej tylko zatelefonowałam, że mnie nie będzie:-D Ale podobno była wściekła, bo akurat tak się złożyło, że dwa tygodnie przede mną jedna pracownica uciekła im na L4 a dzień po mnie - kolejna:-D Tylko nie wiem dlaczego ją to tak dziwi, skoro sama zachowuje się jak kapo i wykańcza nerwowo wszystkich dookoła...

aguga06, zrobiłam ostatnio taką miksturę, z myślą o synku i chyba całą wyleję bo on mi się tego nie chce chwycić:-D
 
Witam Was serdecznie.
Ja też łapię ciągle doła,zwłaszcza wieczorami jest dramat.
mdli mnie przeokropnie,w sklepie mięsnym dzisiaj myślałam,że oszaleję,na samo wspomnienie jest mi niedobrze.
Mam pytanie do dziewczyn biorących duphaston,nie boli Was żołądek?Ja miewam takie bóle brzucha,że nie mogę wytrzymać.Mam wrażenie,że to po duphastonie...
Pomyślcie o mnie ciepło jutro o 10-tej,mam wizytę.Boję się....
dobranoc.

- mnie nie boli żołądek ... a ty wymiotujesz dużo? ... bo może od tego
- trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Witam piątkowo ,jak tam samopoczucie dziewczyny .?

Mam ciepłe rogaliki drożdżowe ,bułeczki z ziarenkami .
Ma ktoś ochotę ,?,to wirtualnie podsyłam

- ja jestem obrzarta juz po śniadaniu , ale rogaliczka z dżemem truskawkowym to bym chętnie wciągnęła :tak:
witam ja mialam dzis pobudke o 6.30:dry:amelkowna z dnia na dzien co raz szybciej wstaje a ja chodze na rzesach:baffled: jestem przemeczona nie moge sie odeapac jak mnie najdzie zmeczenie i doopinka blada :no:
ja w pracy powiedzialam odrazu jak tescior pozytywny wyszedl. balam sie jak cholipa ale to wazne bo mieli kogos zwolnic i akurat dzien przed sie II pojawily na tescie:-D wlasnie pislama do managera wczoraj smska zeby przyszedl zrobic mi bhp dla ciezarnych:-)do puki tego papierka mu nie podpisalam i nie zrobil mi tego bhp to nawet jesli upuszcze cos na palec u stowpy to moge firme pociagnac do odpowiedzialnosci hehehe manager wie ze musi to szybko zalatwic wiec juz w pon bedzie zeby mnie pouczyc:-D
Sandy ja chce rogalika mniammmmmmmmmm:-D:-p ide cos wszamac bo te rogaliki za man chodza teraz i bede musiala sobie zrobic jutro hahaha

- hmmm a może zostawiaj Amelce rzeczy an stole i idz jeszcze w kime? .. Mati wstaje o 6 rano, R go ubiera i wychodzi do pracy. Mati sobei wtedy albo układa puzle, albo rysuje, czasami ogląda bajke. Ja wstaje 7:15 czasami ustawiam dzemke do 7:30. Mati mnie nie budzi bo wie że mamusia jeszcze śpi :sorry2:

ja się chwale że dzisiaj łóżko Matusia suche !!! juuuuupi
 
reklama
Netika mój też nie tyka się takich rzeczy :no: Na sam widok ucieka.
Ja normalnie też z trudnością bym to przełknęła,ale nic nie czuję i smaku nie mam więc piję,ale poprawa jest duża
Sandy dobry pomysł z tym wątkiem.Można byłoby wrzucać przepisy na desery,ciasta itd
 
Do góry