reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
bellka - my tak samo ;) też nie mamy malutkich dzieci ale w sumie ja tam się cieszę bo mogę sobie kupić co mi się podoba a nie muszę udawać zachwytu gdy mam z kimś całkiem odmienny gust :) ( a wiele rzeczy kupuje używane jak spodenki, bluzy itp. tylko bodziaki i podobną im bieliznę nową bo dla mnie to jak w moim przypadku majtasy ;) )
 
bellka - my tak samo ;) też nie mamy malutkich dzieci ale w sumie ja tam się cieszę bo mogę sobie kupić co mi się podoba a nie muszę udawać zachwytu gdy mam z kimś całkiem odmienny gust :) ( a wiele rzeczy kupuje używane jak spodenki, bluzy itp. tylko bodziaki i podobną im bieliznę nową bo dla mnie to jak w moim przypadku majtasy ;) )

W sumie to masz rację, każdy ma inny gust. Ja chyba wszystko nowe będę kupowała, niby wiem że taki maluszek to tych rzeczy praktycznie nie znosi, ale tak jakoś nie mam przekonania do używanych.
 
Bellka - Mati do przedszkola ma nowe a po domu używane ... ubranka kupione np. na allegro wcale nie wychodzą tak drogo, ale kupując inne większe rzeczy używane można sporo zaoszczędzić.

Zapominajka - mam kilka różnych metod...generalnie grubszy temat, ale jak chcesz to moge Ci jutro jak będzie u mnie ciszej w domu coś opisac :tak:
 
ja przy Igusiu 50% rzeczy miałam z używek albo od koleżanek:tak:
A potem poszły dalej w świat. Maluszki nie są w stanie zniszczyć ubranek.

A dla brzuszka zakupy pewnie zacznę ok 12-16 tygodnia.

Lorelain będę wdzięczna :-)
 
Lorelain no teraz mnie dopiero olśniło Twój Mateuszek ma 4 lata 1 miesiąc i 12 dni a mój Amadeuszek ma 4 lata 1 miesiąc i 1 dzień :-D
 
Dobry wieczór, Mamuśki!
Wszystkiego najlepszego w dniu dzisiejszym i zdrówka na dni następne!
Właśnie wróciłam z pacy:confused: W końcu w domku. Z M. minęłam się w drzwiach. Buziaka i bukiecik róż dostałam (żadnych słodkości nie chciałam) i poleciał do pracy. Zostawił mi jeszcze mieszkanie wysprzątane na błysk:-) - ja tak nie potrafię sprzątać... Kochany jest pod tym względem.
 
reklama
hej

ja znowu mam gorsze dni

cos mi weszlo w szyje, strasznie mnie boli juz 4 dzien. Nie moge sie obrocic. Nie wiem czy mnie przewialo czy zle spalam. No ewentulanie to nerwobol.
Az mi sie w glowie kreci tak mnie boli

dzis wogole smutno sie dzien zaczal. Zmarl tata mojej kolezanki. To strasznie smutne. Byl zdrowy, wracali od niej. Wstawil auto do garazu i jak szli do bloku to upadl. Zatrzymanie akcji serca, tak po prostu, bez przyczyny. Podobno sie zdarza w roznym wieku. Byl reanimowany ale nie dozyskal przyomnosci, byl w spiaczce, trzymany maszynami przy zyciu przez 2,5 tyg. I dzis zmarl. Mial 60 lat. Szkoda mi jej rodziny, taka nagla i dziwna smierc, bez przyczyny.

takze ogolnie jestem do d...

Jeszcze dzis druga smutna rzecz. Dziewczyna od nas z pracy tylko z innego dzialu byla w ciazy i od poczatku na zwolnieniu Dzis przyszla juz do pracy bo niestety poronila. Jak o tym mowila to plakal, jeszcze dzis w pracy.
Ech przy dniu kobiet takie smutki

wogole to mam metlik w glowie czy pracowac czy wziac L4. Sama juz nie wiem, w sumie jak przetrwam najgorszy I trymestr to potem juz jest lepsze samopoczucie, maluszek jest bezpieczniejszy

rany znowu smuce, naprawde mam trudne dni jakies

postaram sie poczytac co u Was jak dam dzis rade bo strasznie mnie boli szyja i chyba zaraz sie poloze

przyjemnego wieczorka
 
Do góry