reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
patrycja za mną tak chodzą frytki od jakiegoś czasu. Robię dosyć często ale ja mam frytownice ActiFry tą na 1 łyżkę oleju. Niby są o wiele zdrowsze, ale ja chce takich tłuszczowych :sorry2:

A ja nie mam wcale frytkownicy i robie takie mrożone w piekarniku :-D
Ale i tak są pyyyyszne
 
oh też bym sobie wzięłam kąpiel i poczytała gazetkę, ale po ostatnim to troche sie boje i puki co same szybkie prysznice :blink:
 
patrycja a no widzisz, a ja bym zjadła takich z własnych ziemniaczków i oleiste :-D Chyba sobie w garnku trochę usmażę :-)
 
Bardzo mnie zdziwiły mamy z klasy od Maji ,dziś Majka pojechała do Palmiarni na wycieczkę ,planowy powrót był na 13.30 ,już miałam wychodzić po nią a tu telefon od jednej z mam ,że dzieci będą po 14 ,mam nie marznąć pod szkoła ,mama z autobusu[która pojechała z dziećmi ]] mi wyśle sygnał jak będą 5 minut od szkoły
 
Sandy to chyba pozytywnie Cie zdziwiły, dobrze ze taka ogranizacja jest i rzeczywiście nie musisz marznąć.Jak to te same babki co były w grocie solnej to wiedza o ciąży i pomyslały o Tobie a jak nie to moze córka sie pochwaliła:-)

A ja mam dzis takie niezdowe jedzonko na obiad i tez juz sie frytek nie moge doczekać, choć oststnio mdłości po takim dostaje.A raz na jakis czas mozna zaszaleć:-(

Dołanczam do chorowitków mojego synka, po drzemce obudzil mi sie biedak z katarem i co chwilke psika żółto-zielonymi glutami (sorki za szczegóły), no co za paskudztwo sie i do nas przyplatalo.Najgorsze ze jak on ma katar to taki wewnętrzny i mu do gardła leci, nie moze spać i kaszle od tego co chwila.
 
Hej :-) chciałabym się nieśmiało przywitać..
oj tam, oj tam.. od razu nieśmiało.. śmiało wchodź na nasz wątek! Witamy :-)


Bardzo mnie zdziwiły mamy z klasy od Maji ,..(..)

ja myślę, że to bardzo miłe z ich strony, żebyśmy więcej takich miłych zaskoczeń miały..

A u mnie na herbatce była dzisiaj koleżanka, od razu poznała że coś się szykuje, od razu zadzwoniła do szwagierki że ma jej wózek ze strychu wytargać ( do odświeżenia) i da mi również fotelik dla noworodka, i zrobi po rodzinie zbiórkę ubranek bo ma dużo dzieciaków małych tak do 1,5 r. Bardzo to miłe wg mnie, ale to kumpela na którą zawsze mogłam liczyć, poznałyśmy się w pracy 8 lat temu..
 
Mina - bardzo fajnie jest mieć takie koleżanki, moja przyjaciółka jak zaszła w ciąże to tez co sie dało to pożyczyłam po Matusiu i przez to dużo wydatków jej odpadło i teraz jak ja jestem w ciąży to nam tez pożyczy co się da. Zawsze moge liczyc też na moją siostrę. Czasami potrafi tak nieziemsko wkurzyć ale wiem że ma wielkie serce :tak:


ja sobie musze chwile na tyłku klepnąć, pobawiłam sie z Matusiem, poćwiczyliśmy literki, zrobiłam dobrze storczykom i teraz regenracji sił przed wieczorną kąpielą i usypianiem :-)
 
reklama
Fajnie, że macie od kogo dostać jakieś rzeczy dla Maluszków. My niestety nie mamy żadnych małych dzieci w rodzinie ani wśród znajomych. Więc wszystko musimy kupić sami. Ale co jestem na jakiś zakupach to kupuję jakieś ubranko, zawsze to później mniej wydatków.
 
Do góry