reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

uuuuu ale smaki , mi na dźwięk czipsów juz się robi niedobrze zreszta nigdy ich nie lubiłam . Za to pochłaniam dzis bawarkę!! Juz 5 piję:)

No własnie Mina odezwij sie jak po wizycie!!!
 
reklama
ja uwielbiam naczosy z sosem serowym :-p:-p:-p:-p:tak:

ide zwymiotować chipsami i się wykąpać ... mam nadzieje że tym razem nie zemdleje, a jak wrócę to będą wieści od Miny
 
Zwykłe chipsy blee ale za to nacios jak najbardziej ostre mniam. :-) Lubicie?

W sobote byłam w kinie i miałam taką ochotę na nachosy i co... zjadłam kilka i musiałam przepraszać panią obok mnie żeby mnie szybciutko przepuściła ... kibelek w kinie też mam zaliczony. :crazy:

Pomału te bliskie spotkania z kibelkiem mijają, ale jednak muszę być zawsze przygotowana na taką ewentualność :-)

Dzisiaj miałam aktywny dzień - umyłam okno ( już nie mogłam na nie zaglądać , jeszcze te promienie słoneczne ehhh ) posprzątałam , zmieniłam pościel, zrobiłam pranie, prasowanie, i teraz już padam.
 
Ostatnia edycja:
a ja ostatnio odstawiłam wszystko co słodkie i teraz 1 raz od kilku godzin nie mam mdłości.. dzisiaj zjadłam kanapki z szynką, jabłka zielone, paczkę chipsów paprykowych ( ale tylko crunchips bo innych nie lubię ) oraz niedawno świeżą pomidorową z makaronem ale taką gładką bez warzyw.
 
witam,

czytam, czytam i końca nie widać:-)

Azorek - bardzo wzruszająca historia waszego ślubu i taki spontan
MoniaB - gratuluje bardzo dobrze zdanej obrony

a ja dziś do południa jak zwykle się obijałam, później zrobiłam obiadek i o 14.30 poszłam odebrać siostrzenicę z przedszkola, zrobiłyśmy sobie mały spacerek, pograłyśmy w grę, a następnie z siostra i siostrzenicą wybrałyśmy się na zakupy, od miesiąca nie byłam w sklepie więc pełna nadziei jechałam z myślą że zaszaleję, no i wróciłam z grzechotką dla malutkiego siostrzeńca
a teraz ledwo żywa doczytałam co u Was i chyba zaraz kimnę, no może jeszcze jakiś serial obejrzę
 
hej

ja dzis mam kiepski dzien, bol glowy od rana.

do tego Kuba wczoraj skarzyl sie na bol brzucha ale nic poza tym. Poszedl rano do przedszkola i bylo ok ale pani powiedxiala ze nie chcial jesc obiadu to go karmily i on zwymiotowal. Mam nadzieje ze to nic powaznego, nic mu poza tym nie jest, bawi sie, jest wesoly, jakby ok, tylko skad ten bol i wymioty

Syneczki fajne takie urzadzenie tylko ja sie boje ze bym miala schizy jakbym nie uslyszala, nie wiem czy to dla mnie. Ale dalo mi to do myslenia, zastanowie sie nad tym

Antylopka tylko ja niestety staruje z 63 :wściekła/y:. Jestem wsciekla na siebie bo w poprzedniej ciazy tyle wazylam przy porodzie :tak:. Ale to przez cukrzyce ciazowa, trzymalam scisle diete i jak ja zaczelam to waga stanela w miejscu, na moje szczescie
Po ciazy musze sie za siebie wziac, moje marzenie to ponizej 60.

Mina i jak ?? odezwij sie

Belka oj mnie dalej mdlosci mecza, rano to zaraz po wstaniu jak ide sie myc to mam pierwszy zrzut, potem jeszcze przed wyjsciem do pracy. No i czasami w ciagu dnia, dzis ledwo podjechalam po pracy pod domem i biegiem lecialam. Nic nie zwrocilam ale mnie cofalo. To chyba z bolu glowa, bardzi sie dzis zle czulam, az wzielam apap

Lorelain to podobnie jak ja, poprzednio meczylo mnie do 18 tygodnia :eek:. I wspolczuje, ja sobie ponad 1 m-c temu scielam opuszek kciuka nozm to sikala ze mnie krew (biore leki na rozrzedzenie krwii) Do dzis mam wrazliwe to miejsce
I dobre z tym telefonem :-D.
O rany dopiero doczytalam co Ci sie przytrafilo bidulko, mam nadzieje ze juz Ci sie to nie przytrafi.

Monia gratujacje !!

Belka w sumie nie pamietam co mi powiedziala moja dentystka, chyba mowila ze nie

Zapominajka a czemu myslisz ze rodzice sie nie ciesza??, moze sie zdziwili na poczatku

Ardhara ja tez wyszlam za maz majac 20 lat a moj maz 25. Znalismy sie od zawsze bo mieszkalismy w jednym bloku, bylismy razem kilka lat wiec nie chcelismy czekac, czulam sie gotowa. Szybko wzielismy sie za budowe i dzieki temu juz ponad 6 lat jestesmy na swoim. A studia tez oboje skonczylismy po slubie (R poszedl pozniej bo po wojsku). I dzieki temu mam 12 lat stazu :-)

Azorek fajna historia z tym slubem !!

oo mam jeszcze pytanie co mam starszakow, jaki rowerek kupic, na co zwrocic uwage??
Kuba zbieral sobie pieniadze do skarbownki jak dostal na urodziny czy bez okazji na "lizaka" i juz ma dawno nazbierano a ja nie wiem jaki ten rower wybrac. Macie doswiadczenia jakies??

ogladacie emke?
 
jestem kochane, dziękuję za troskę..
poleciałam na wizytę, potem z dzieckiem na terapię, potem komp mi wysiadł i zanim go uleczyłam tak oto ta pora mnie zastała.

Doktorek uważnie mnie zbadał na samolocie, potem usg przez brzuch i dowcipne. Generalnie jest ok, jakieś naczynko pękło, nawet na usg widział że już się zabliźnia.
Ogólnie powiedział że bardzo dobrze że przyszłam bo z moją historią położniczą to trzeba dmuchać na zimne.
Mam leżeć plackiem,
Ale jestem podjarana bo widziałam takiego super ludzika! zdjęcie na wątku USG.
Następna wizyta za tydzień, po zwolnienie i kolejne USG.
 
reklama
jutrzenka - my kupowaliśmy w zeszłym roku w decathlonie ... wejdź sobie na ich stronke, zakładka rowery i na 16 ... 14 dla was stanowczo za małe a inne będą jeszcze za duże. Tam jest na stronie tylko czerwony, ale są inne wzory jeszcze. Mati ma czarno-niebieski. Kupilismy kask do kompletu, specjalnie regulowany, oddychający etc.



Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnia edycja:
Do góry