reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Bellka - autentycznie ja nie mam nic takiego, mam ładną nawilżoną gładziutką skórę :sorry: .... może jestes uczulona na ten krem?


a ja wam opowiem jeszcze cos dziwnego .... patrze ktos dzwoni na komórke, ale nie znam numeru. Odbieram i odezwał się jakis facet że chce rozmawiać z Panem Leszkiem. Ładnie powiedziałam że to pomyłka i się rozłączyłam, ale cały czas podczas rozmowy nie dawąło mi spokoju skąd ja znam ten głos. No i juz wiem! ... miał głos TUSKA :laugh2::laugh2::laugh2:

Padłam! :-D

Uwielbiam tego demota :D
1327253020_by_McUmba_500.jpg
 
No tylko właśnie to nie skóra się łuszczy, bo jak potre to ręką to się obsypie z wierzchu i skórka jest ładna :eek: Zobaczymy, może to tak jednorazowo :tak:
 
właśnie dzwonił mąż bo go wysłałam do sklepu a jedną z moich zachcianek ciążowych na liście były chipsy jakies naturalne z tych niby bardziej zdrowych. No to dzwoni i sie mnie pyta ... borowikowe czy maślane? FUUUUUUUUUUUUUUUUUUj kto wymyśla takie smaki?
... mówie do niego "zgadnij kto do mnie dzwonił?" ... R: " nie wiem" Ja: "Tusk" R:" a co miał swoje rrrrrrr?" Ja:" TAK" :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Diana - jest w tym stylu filmik na youtoobe :-D:-D:-D
 
reklama
przyniósł jakieś koperkowe ... średnio dobre, ale ujdą....coś czuję że i tak się skończy rzyganiem :baffled:

no i gdzie ta Mina?????
 
Do góry