reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Dziewczyny nie ma co wałkować tematu sn czy cc. Myśle, że jest to bardzo indywidualna sprawa każdej z nas.

Grunt żeby dzieciaczki przyszły na świat zdrowe:-)
 
reklama
Witajcie.Kilka stron musiałam nadrobić.
Paula miałaś nerwówkę okropną,ale dobrze,że serduszko bije.
Antylopka gardełko już przeszło,ale zapisałam sobie nazwę leku,lepiej mieć bo nie wiadomo co się wydarzy.
Co do antybiotyku to ja bym wzięła i nawet sie nie zastanawiała.Skoro lekarz tak zalecił to nie ma co czekać bo może być tylko gorzej.
Mój synuś dalej gorączkuję ,martwię się już.
 
Ardahara no wlasnie to nic bardziej mylnego ze cc to zero bolu:no:Nie bede n porownywac czy sn mniej czy wiecej boli, bo nie mam doswiadczenia, ale ja po cc to myslalam ze umre tak bolalo. A najgorsze ze nikt ani w szkole rodzenia ani lekarz mnie chociaz troche nie uswiadomili,ze owszem cesarka moze byc nawet jak przez caly okres ciazy nie bylo przeciwskazan.

Nikola tu mowia ze nawet po tak krotkim okresie mozna rodzic sn,po cesarce radza odczekac z nastepna ciaza tylko rok.

A ja dziewczyny zainwestuje w dobre staniki, bo chce zyc zludzeniami i myslec ze cos sie jeszcze z tych moich piersi uratowac da. W pierwszej ciazy,tylko bawelna ktora nic nie trzymala,ale bylo wygodnie. Potem okres karmienia tak do ok 6 miesiaca, tez najtaniesze staniki i to byl blad. Niestety na operacje plastyczna nie bedzie mnie nigdy stac;-)

Paja a to jest jakas stronka gdzie mozna swoj rozmiar sprawdzic?
 
Arwen wczoraj byliśmy i nie słychać nic w oskrzelach.Dostaliśmy syropki w tym pulneo ,najgorszy to ten katar bo nie chce lecieć za dużo i ciężko mu się oddych.Kupiłam już nawet plasterki aromactiv żeby mu ulgę przyniosły,inhalujemy i jest wtedy chwilowa poprawa.
 
Witam się :-)U mnie dzisiaj lepiej. Wczoraj miałam kiepski dzień :-( nie miałam mdłości i wymiotów ale cały dzień mnie muliło... zero energii, ciągle senna, cały dzień przeleżałam.. od jakiegoś czasu mam drzemki w ciągu dnia z Kubą :-) nie daje rady, żeby nie spać. dzisiaj już lepiej :-) -Lorelain- czytając, dowiedziałam się że będą bliźniaki! :-) GRATULACJE!:-) PODWÓJNE SZCZĘŚCIE! :-)
 
Aguga06 zdrowka dla Was!! Ja jutro tez musze sie z malym przejsc, bo czasami podczas snu pokasluje, a ma juz od soboty katar ale bez goraczki

To by bylo na tyle Gabrys wstal,do pozniej
 
ogólnie co do cesarek jeszcze to napisze wam taką historie moja ciotka mieszka w usa gdzie cesarki na życzenie to standard był jeszcze do niedawna teraz to się podobno zmienia no ale nie ważne .... wiecie jaki powód sobie wymyśliła że chce cesarkę a no taki ze nie chciała żeby jej się piczka rozjechała.... wiec ja wiem że bozia nosi na świecie różnych lokatorów.....

iza
no widać co kraj to obyczaj
arwen wiesz mnie lekarz delikatnie uciskał w górnej części brzucha ale Wiki już główka wychodziła ale słyszłam o przypadka ze lekarz uciska kiedy dziecko jeszcze nie było w kanale rodnym i źle się to skończyło
 
reklama
witam sie i ja:tak: trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujace:-)
troszke was podczytalam ale mam malo czasu bo zas musze sie zebrac do tego fotografa:sorry:ale zeby mi sie chcialo tak jak sie nie chce:confused2: ja wczoraj po pracy mialam znowu bole takie klujace z lewej str i zanim doszlam na autobus to juz caly dol brzucha mnie bolal i pray jajnik tez:zawstydzona/y::-(martwie sie bo zniknely tez objawy....wczoraj zamoulilo mnie ze dwa razy ze prawie pawik polecial i tyle. i ciutke cycki ale to po pracy jak stanik zdjelam wiec nic pewnego. dzis wstalam bez objawowo zupelnie jak nie w ciazy i juz sie martwie.w czwartek mam nadania to zobaczymy czy cos z krwi i moczu wychoduja na kolejny skan nie mam co liczyc:crazy:
 
Do góry