reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Dziewczyny, żegnam się an tydzień, jedziemy na urlop do Gdyni. Czytać będę regularnie (jeżeli bedziecie pisać).
Przespanych nocek życzę wszystkim, dzieciom i mamom. Buziaki
 
Hello :) nie am na nic czasu...upał jak fiks,ufff.U nas Mila już chodzi od 2 tygodni,z każdym dniem wieksze odległości pokonuje :tak: :-D.pozatym nie spi nocami tylko się wierci,je całkiem sporo ,gada jak najęta i uparciuszek mały się zrobił.

Kłaczek udanego urlopu,zazdroszczę,bo my już dawno po :-( .
Vinga trzymaj sie w te upały,jak tam brzuszek rośnie ?? ;-)

Pozdrawiam wszystkie mamusie!!! Może uda mi sie filmik wrzucić.
 
KLACZEK milego urlopiku :) My wyjezdzamy w nocy z poniedzialku na wtorek.
FASOLEK gratuluje juz chodzenia :) szybciutko wam poszlo. Niki za dwie rece smiga.


BYlismy dzis na basenie, w Krakowskim aqua parku, fajnie bylo :D Niki zadowolona, ja tez zadowolona, padla odrazu po wyjsciu.
 
klaczek udanego urlopu, pogoda raczej na bank nie zawiedzie:)
fasolek faktycznieszybciutko poszło wam z tym chodzeniem:) u nas za rączki albo przy pchaczu.
My od kilku dni mieliśmy gości, wczoraj zaliczyliśmy the human body..a dzksiaj kazimierz pluschlapanie w baseniku na balkonie:)
Paulina do aquaparku mam rzut beretem, ale szczerze mówiąc tam nie chodzę..za dużo negatywnych rzeczy słyszałam. Jedno się chciałam zapytać, czy zrobili tam jakąś sztuczną plażę? My jak się uda wyskoczymy w sierpniu do Białki i na termy na kilka dni.
Ponoć długo mają się utrzymać takie upały.
 
Upały niesamowite. Paweł w domu chodzi w samym pampersie. Przekonałam męża do obcięcia małemu włosów. Widok nie jest porywający ale z drugiej strony czuję się jakbym miała nowe dziecko. Paweł jest teraz blondynkiem.
Ja jeszcze nie wprowadzam samodzielnego jedzenia bo i łyżeczką muszę podawać na raty. Też mam mały odkurzacz. Uwielbia szczególnie papier. No i przewracać mi w szafkach kuchennych. Powyjmował mi teraz garnki i zabiera się za następną.
 
reklama
ELUTKA chyba zrobili, widzialam gdzies napis "sztuczna plaza" ale szczerze to jej nie widzialam :-D chyba dodatkowo platna jest.
KASIK my dzis wyjezdzamy nad Baltyk. Modle sie o pogode, bo w tv nie za ciekawa zapowiadaja.
 
Do góry