reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Kasik, ja się strasznie zdziwiłam, że nam od razu się udało i to wcale tak intensywnie się nie staraliśmy. widocznie płodni jak króliki jesteśmy, więc po ciąży trza się będzie porządnie zabezpieczyć. Kasik ja głównie stosowałam metodę NPR, więc obserwowałam ten śluz, temperaturę i co najwięcej mi dało - szyjkę macicy. Uda Wam się kochana, ja osobiście trzymam za was kciuki
Nataniel nie lubi się przytulać :( jak go przutulę to od razu odpycha, wręcz z takim wyrazem twarzy "no co ty, mama!". śmieszne to jest. o a teraz łazi z pchaczem przed sobą :p artysta
u nas w Płocku nie ma miejsc dla takich bąbelków, wszędzie ograniczenia wiekowe :(
 
reklama
Witam, wszystkie październikowe mamusie. Chciałabym dołączyć do waszego grona, a raczej wrócić na łono BB:-D Udzielałam się tutaj jeszcze w czasie ciąży, teraz czytam was codziennie, także jestem na bieżąco. Brakowało mi jednak odwagi, aby napisać - bardzo zgrana tutaj z was drużyna. Niewiele jest jednak nicków które pamiętam z okresu ciąży. Mam nadzieję, że będę mogła do was dołączyć.
Tak krótko o sobie - mam 8,5 miesięczną córeczkę Miję. Aktualnie jestem na wychowawczym, ale od września wracam już do pracy, z córcią zostanie nania. Obserwuję wasze suwaczki widzę, że maluchy mają już ząbki - u nas właśnie wyszedł pierwszy, ale kolejne już się szykują aby wyjść na światło dzienne. To by było tyle, jeżeli nie macie nic przeciwko, pozwolę sobie czasem coś napisać:-)
 
klaczek, to witamy z powrotem :tak:. ja czytałam forum w czasie ciąży ale też nie miałam odwagi napisać :zawstydzona/y: dopiero po porodzie nabrałam odwagi ;) my mamy cztery jedyneczki, także niezły z nas kasownik do bilecików ;) podobno im później ząbki zaczną wychodzić tym są mocniejsze. nie wiem na ile to prawdziwe jest
 
Vinga-bardzo ładne imiona ywbraliście,przyznam że w wersji dziewczęcej bardziej mi sie podoba:) Jeśli chcesz dziewczynke to trzymam kciuki zeby sie udało. mi sie marzy dwoch synow i gdyby nie fakt że jestem zmęczona po ciąży i teraz nie przespanymi nocami i bieganiem za jaśkiem i pracą to chyba pomyślałabym o drugim dziecku ale narazie sobie tego nie wyobrażam. A ból brzucha w ciąży mialam taki jak podczas okresu,uspokoiło się koło 5miesiąca.Elutka mieszkam na krowodrzy w krakowie:)Kasikd-ja mam to samo,strasznie sie ciesze ze mały już jest taki kontaktowy,już wie że my to rodzice,cos probuje gadac w zrozumiałym tylko sobie języku,ciągle sie czymś bawi i zrobiło sie w końcu prawdziwe dziecko a nie noworodek:D
 
Hej dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale po urodzeniu Olafka niestety czasu zabrakło i nie miałam jak pisać. Dość regularnie do Was zaglądam i podczytuję, ale jakoś już z pisaniem było gorzej. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie z powrotem ;)
 
Ostatnia edycja:
debi, ja właśnie taki ból jak na okres miewam. imię dla dziewczynki ja wybrałam a dla chłopca mój P. też mi się bardziej dla dziewczynki podoba ale dla chłopca nie mieliśmy w ogóle pomysłu, dlatego tak śmiesznie wyszło ;)
Eliana, witamy ponownie ;)
 
VINGA piekne imiona;-) i dalej cie podziwiam ze drugie dzieciatko tak szybko ;-) bole jak na @ mialam w 1 trymestrze
ELIANA, KLACZEK witamy spowrotem ;-)
DEBI ja jeszcze z Nowej Huty ;-)
 
Dzięki dziewczyny :)
vinga89 gratuluję drugiego maluszka. Też chciałabym drugie maleństwo, ale przez to co przeszłam będąc w ciąży z Olafem boję się zaryzykować....
 
Witam w ten upalny dzień, my już po spacerku, mała właśnie śpi. Noc miałyśmy do tyłu:wściekła/y:. Dziewczyny, czy wasze dzieci też tak niespokojnie śpią? Czy to może być wina ząbkowania? Jeżeli tak, to raczej szybko się nie wyśpię.
Vinga, gratuluję fasolki i podziwiam. Z jednym nie mogę się ogarną, a co dopiero z dwójką:-DPo cichu jednak zazdroszczę, znów takie słodkie maleństwo do przytulania - mi najbardziej brakuje karmienia piersią. Cudowne były to chwile....
 
reklama
klaczek2004 u mnie Olaf w ciągu dnia praktycznie nie chce spać, a jak uda mu się zasnąć to śpi może 30min i później budzi się z krzykiem. Choć czasami zdarza mu się dłużej pospać. Za to noce przesypia całe tylko jak już idą zęby to budzi się kilka razy z krzykiem. Właśnie wychodzi kolejny ząbek i Olaf zaczął się budzić w nocy :(
 
Do góry