reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Hej, od razu przepraszam, nie nadrobię wszystkiego, bo padam na dziób. Chyba się nawet zdrzemnę. Załatwiłam lekarza, mam krople i maść, mówi, że powinno pomóc. Połaziłam trochę po sklepach i wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że zapomniałam w realu zważyć cytryn i biegłam z nimi od kasy do wagi :sorry:. Maraton tak nie męczy :-D

Kaka u nas kontaktuje się z położną z ośrodka po wyjściu ze szpitala, więc pośpiechu nie ma.
Karola ja chodzę na SR (darmową) gdzie tylko ciężarne są, bez mężów i jest fajnie. Położna mówi co i jak, ćwiczymy dużo, w tym też oddechy, nie ma stresu, że jakiś obcy chłop jest obok. Położna mówiła, że w większości mężowie byli znudzeni, przychodzili pod namową żony i średnio co do nich trafiało. Wiadomo, każdy mąż inaczej zaangażowany, mój akurat chętnie by uczestniczył i na początku żałowałam, że taka szkoła dla panien;-), ale teraz zauważam plusy, a mężowi można poopowiadać w domu. Ćwiczyć nie musi :-D. Po porodzie całego instruktarzu udzieli mu położna środowiskowa na jego osobistym dziecku i na pewno pojmie w mig.
Jutrzenko bułki na hod dogi i hamburgery wychodzą z tych opiekaczy idealne :tak: Smacznego!
badaba nie w kazdym mieście jest SR za darmo, przed przzeprowadzką do mojego rodzinnego mogłam sobie o darmowej pomarzyć.
Mama z Głogowa jesteś?
Sonka są jeszcze "mamy" co podrzucą dziecko komukolwiek i lecą jak na złamanie karku do fryzjera, kosmetyczki - tu tipsiki zrobić, im dłuższe tym lepsze, no i musi cyrkonia być!, później po galerii handl. się poszlajać bez celu itd. Jak mnie to wkurza!! Dziecko najczęściej mają "z przypadku".
 
Cześć dziewczyny widziałam że kolejna z października urodziła - serdecznie gratuuje
U mnie dziś gorąco i zsycham ... wyprałam ciuszki małemu i poście. Widziałam że na tapecie położne... ja jeszcze nie wybrałam żadnej i jestem zielona w tym nie mam pojęcia jak to będzie, myślałam że to się w szpitalu załatwia :sorry2:
 
ja wrocilam z pkola z amlekowna wlasnie ja polozylam spac...zasypia i zasnac nie moze ..jak ja zwali znog wreszcie to i ja sie kimne bo tez musze odsapnac chwile.....wlasnie pozegnalam kolejna wielka czesc czopa:szok: strzepil si ejuz 2 tyg ale dzis jak wrocilam to szok co wypadlo...ehhhh chyba do 20.09 moge nie dotrzymac jednak jak zakladalam :dry:
 
marta sx wg mojego ogolnego lekarza max tydzien jak dobrze nogi w gorze potrzymam:confused::dry: sie okaze. z amelkowna czop mi odchodzil ok 2 tyg przed porodem a teraz to kto wie bez czopa mozna i do 4 tyg pokulac niby wiec sie okaze. nie chce sie wcinac w kolejke jeszcze jednak nie czuje sie gotowa....chcialam choc do 20.09 potrzymac mloda ale jak sie wreszcie zdecyduje wyjsc to przeciez nijak jej nie wcisne spowrotem:sorry2::confused2:
 
Azorek no tak jeśli mała zechce wyjść to jej nie wciśniesz s powrotem ;-) ciekawe jak to ze mną będzie boje sie cholernie to moje pierwsze dziecko
 
reklama
Malenstwo &&&&&& za pomyślne rozwiązanie, dobrze że przepływy w normie.
Azorek ty już widzę na wylocie. Chyba cię następnym razem już ze szpitala nie odeślą..
 
Do góry