reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Cześć dziewczyny! Piję kawkę, może postawi mnie na nogi.

Wczoraj przed 22 już spałam jak zabita... A dziś ledwo co się zwlokłam o 6:30 z łóżka... Spałam caluteńką noc, nawet nie pamiętam żebym wstawała na jakieś sikanko.... Ale najchętniej to bym się jeszcze położyła... Masakra, może dziś taki dzień?

A przed chwilą byłam w toalecie i nie wiem czy nie odszedł mi czop śluzowy...:eek: Młoda daje czadu, skąd ona ma tyle siły?

Ja wszystkie nowe rzeczy piorę. A ciuchy dla Młodej prałam z praniem wstępnym i podwójnym płukaniem. Potem będę prała już na normalnym programie, ale niektóre przeleżały na strychu trochę, niektóre obłaziły trójkę dzieci, niektóre były nówki a niektóre z ciucholandów. Więc wolałam zrobić im porządne pranie.
Pieluch tetrowych mam 25 i jak dla mnie jest to wcale nie dużo. Pamiętam jak Młody ulewał i one szły jak woda... Ale na pewno nie będę ich używała zamiast pampersów. A flanelowych pieluszek mam dwie.
Pieluch wielorazowych też nie będę używała, bo my dużo prania produkujemy a jeśli miałyby dojść jeszcze te pieluchy to już nie wiem gdzie i jak ja bym to suszyła w blokach...

esi, mnie się czasem zdarza, że zwymiotuję... Mdłości mam ostatnio okropne, ale to na zapachy... Wymiotowałam do 18 tygodnia... Z segregacją śmieci u nas różnie... Ale mam jedną żelazną zasadę - żadnego papierka nie wyrzucę na ulicę czy trawę. Nawet patyczka po lodzie czy lizaku. Wszystko trafia do kosza na śmieci. Wpajam to Młodemu i widzę, że trafia:-)
Mina, moja babcia zbiera puszki, ale takie gdzieś rzucone w krzaczory... Przyuczyła mojego Szymka i bardzo mi się to nie podoba jak leci w krzaki i taką puszkę do rąk od razu...:crazy: Co innego nasze a co innego od pana żula...:crazy: No ale sporo tych puszek potrafią uzbierać i też zawożą do skupu.
erde, my dostaliśmy pieluchy jednorazowe rossmanowskie. Jakieś dwa rodzaje, bo oby dwa są newborn ale jedne mają właśnie wycięcie na pępek. Przyznam, że przy Młodym jechałam właściwie na samych oryginalnych pampersach, a teraz to już będzie zbyt wielki wydatek dla nas...
 
reklama
Netika - to ja czegoś takiego niestety nie znam ale musi być dobre:tak:
Paulawawa - powodzenia w pakowaniu i szczęśliwej podróży!!
Majeczka - kasa pierwszeństwa w Tesco chyba od nowości jeszcze nie była otwierana ani razu bo ja też sobie nie przypominam żebym ją kiedykolwiek widziała czynna - a patrzę zawsze....
Tutururu - witam:-)
Erde - wiem że była już taka dyskusja i nawet się udzielałam ale chciałam zobaczyć czy ktoś oprócz mnie się zdecydował w ostateczności :-D
Azorek - mi chodzi właśnie o takie wielorazowe pieluszki (otulacze) + tetra (albo wkłady te specjalne) ja się zdecydowałam na te otulacze + tetra do kieszonek a nie te specjalne wkłady:tak: czyli nie jestem sama:-)
Esi - ja nie jestem fanatyczką ekologii w żadnym wypadku:-D u mnie raczej liczy się to że wydam kasę jednorazowo a potem się nie będę martwić:tak: ale jak narazie nie kupiłam dużej ilości tetrowych bo mogę się zniechęcić:tak: a pieluch jednorazowych będę jak najbardziej używać "na wyjścia" ale w domu chcę tetrę (to znaczy nie tą w klasycznym rozumieniu tylko właśnie pieluszki wielorazowe jak to Azorek zauważyła i do kieszonek tetrę chcę wkładać)...
 
A przed chwilą byłam w toalecie i nie wiem czy nie odszedł mi czop śluzowy...:eek: Młoda daje czadu, skąd ona ma tyle siły?


Mina, moja babcia zbiera puszki, ale takie gdzieś rzucone w krzaczory... Przyuczyła mojego Szymka i bardzo mi się to nie podoba jak leci w krzaki i taką puszkę do rąk od razu...:crazy: Co innego nasze a co innego od pana żula...:crazy: No ale sporo tych puszek potrafią uzbierać i też zawożą do skupu..

oj.. z tym czopem to różnie może być na tym etapie... ups
u nas puszki tylko z "własnej" produkcji całe szczęście.. :tak:
 
Witam!
Mamba trzymam kciuki za Was!!!

My dzisiaj już po zakupach, wizycie moich rodziców na nowym mieszkanku i teraz testuję sprzęt AGD.Na razie puściłam zmywarkę, jakaś stara ale coś się tam w niej dzieje a potem przetestujemy pralkę. Wszystko zabudowane i bez instrukcji więc szukam po necie jakie te programy i do czego. Swoją pralkę kupioną rok temu ulokowaliśmy w piwnicy u moich rodziców bo w tym mieszkaniu które teraz wynajmujemy wszystko było. Mam tyle rzeczy do rozpakowania i ułożenia i nie mogę się zebrać. Koty mają super życie. Leżą na kanapie na przeciw, jeden wstaje i przechodzi na moją kanapę. Leży- koniec roboty:)))
 
Witajcie :-)

mamba - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mina - my z Paulą chcemy być na podium z Sandy :-)

erde - znajomi przypomnieli nam, że jest niedaleko śliczna karczma z pięknym widokiem, ale dziś tam byliśmy i zamknięta, chyba tylko w weekendy i na imprezy zamówione, więc podejście zrobimy w weekend


Sonka a na kiedy planujecie chrzciny? Tak szybciutko?

!

my chrzciny szybciutko tym razem - 21l.10 , jak będzie jeszcze względnie ciepło, bo kościółek nieogrzewany i Miśka bym tam nie wzięła zimą, a poza tym, moja rodzinka musi zostawić psiarnię i kociarnię w domu, co w mrozy nie jest łatwe :-D
 
reklama
Malinowa mi opadł i jest wygodniej ale zgaga mnie łapie straszna. wieczorami

emotion ja też mam upławy ale to białe galaretowate. ale to normalne. dziś spytałam się u gin jak byłam

tutururu witaj

Mamba trzymaj się &&&&&

odpoczywam... byłam dziś na wizycie tylko u gin. ale pewnie w terminie wyjdzie. ;p
w piatek mam KTG i kontrolną wagę Jasia
 
Do góry