reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Hej dziewczęta.
Znów troszeczkę zalatana byłam, dopiero weszłam do domu niedawno. Staram się teraz nadrobić zaległości ;-).
Pytałyście o remont, zostały tylko panele na podłogach w 2 pokojach i pomalowanie. Pójdzie migusiem mam nadzieję :-)
Jutrzenka jakiego powera dostałaś do sprzątania :-D no no! podziwiam :tak:
Baw się dobrze na imprezce :-)
Sonka!!!!!!!! Pchasz paluchy gdzie nie trzeba i taki skutek. Polecam leżenie i nicnierobienie. Współczuję, że boli i jednocześnie mam nadzieję, że już jest dużo lepiej &&&&&&&
O, Karola witaj :-)

Ja na szczęście nie mam problemu z taszczeniem wózka (nasz 14kg) po schodach. Jak tak czytam to duży problem.
Ale pamiętam jak moja koleżanka zasuwała z wózkiem po schodach codziennie, fakt że na 1 piętro, ale ona waży jakieś 47kg. max i ma ze 155cm wzrostu ;-)

Uff, na szczęście korzystacie z pogody i nie miałam wiele do nadrobienia. Dziękuję, jesteście kochane :-)
 
reklama
dzieki dziewczyny za wszelkie podpowiedzi, opowieści o wózkach i rady, pojazd dla maluszka wybrany - fakt ze całkiem odmienny od tego który sobie wymyśliliśmy, ale tak to najczęściej u nas bywa, ze szukamy czegos co nie istnieje :-)

informacje od Malenstwa mam, napisała mi na BB, ze jest w szpitalu, dziś ją położyli, bo waga dzidzi jest za mała na 35tc, bo wazy tylko 1800 a nie 2500 - jest na obserwacji i zaczyna badania - kazała przekazać. Jak sie czegos dowiem, dam znać. a za Ciebie Malenstwo trzymamy kciuki!!

Wystraszylam sie nie na żarty, bo m-c temu na wizycie mój maluch tez byl za mały na ten tydzien ciąży, ale ginka oprócz takiego komentarza nic wiecej nie powiedziała, teraz to juz do czwartku gdy mam kolejną wizytę chyba zwariuje..
 
Majeczka dzieki za info. Mamy specjalny watek na wiesci ze szpitala to dobrze jakbys tam napisala zeby nie umknelo

Malenstwo trzymaj sie, w szpitalu sie Toba zajma i bedzie ok
wracaj do nas w dwupaku
 
witam sie wieczornie,
za maleństwo trzymam kciuki,oby wszystko sie ułożyło!

co do diet to po ciąży trzeba sie zregenerować i potem wziac za siebie. ja przytyłam sporo bo ponad 15 kg ale część zawdzieczam rzuceniu palenia w ciąży podobnie jak Majeczka. Mysle ze kazdy inaczej zrzuca kilogramy,wiekszosc moich kolezanek twierdzi ze karmienie nie sprawia ze sie chudnie,zobaczymy jak to bedzie,ale na wiosne to mam nadzieje zmiescic sie w swoje przed ciazowe ciuchy bo czuje sie jak toczaca sie kula:zawstydzona/y:

Co do wózków to ja na 5 pietrze bez windy mieszkam,wozkowni nie ma i postanowiliśmy ze stelaż od wózka bedziemy zostawiać w bagażniku auta na dole a na góre tylko gondola. jakos nie widze sie targajacej wozek na 5pietro. Ja mam piankowe koła w wózku i myśle że dadzą rade:-)

jutro robie gruszki polecane przez sonke:-):-):-)
 
Oj jak tu cicho chyba popadałyście jak muchy z tych upałów :-)

Nikamo wcale nie taki niezdrowy rybka jest pycha i sałatka też zdrowa oprócz tych frytasów to bardzo zdrowo zjadłaś :-)

Maleństwo &&&&& oby z dzidzią wszystko było dobrze

Paula to super ze remont dobiega końca sama już go miałam dość :-D;-)

Jest 21 a ja wciąż pocę się jak świnia :baffled: co za duchota ile bym dała za basen w ogrodzie.
 
marand, nasz wózek waży koło 18kg:baffled: Ale on jest z niższej półki bo niestety ani wtedy ani teraz nie stać mnie na taki wózek jaki bym chciała mieć.

na wózek też z niższej półki (no może średniej) bo za 3w1 poniżej tysiaka będzie, a waga jak się teraz dokładnie doszukałam to 15 kg

Jest 21 a ja wciąż pocę się jak świnia :baffled: co za duchota ile bym dała za basen w ogrodzie.

u mnie dziś całkiem przyjemnie było, w domu co prawda nadal zaduch
 
rzeczywiście cicho dziś, a u nas jeszcze było pieczenie kiełbasek na ognisku - jakby któraś chciała przekonać się, że może być jeszcze cieplej - to polecam :-)

maleństwo prosiła by Wam przekazać, że jutro będą podejmowane decyzje co do zachowania wobec niej i da znać :-)
 
reklama
Maleństwo mocno trzymamy kciuki ,bedzie dobrze!!!!

Ptyśka ja wyszłam spod prysznica i znów jestem cala mokra ,juz mam dośc tej pogody!!!
 
Do góry