reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

nie wiem co się dzieje ale u mnie na termometrze za oknem 29'C ale taka się właśnie wichura zerwała że mi okna zaczęły strzelać musiałam je pozamykać. Chyba jakaś burza idzie..

U mnie dzisiaj naleśniki bo małżowinek wraca z "przepustki" a je uwielbia.
Smażę na 2 patelnie więc powinno pójść w miarę szybko.

majeczka: co to za dieta? DAWAJ na ten tychmiast :tak:
 
reklama
Paula ja nie byłam jakoś szczególnie chuda a gacie i tak musiałam nosić z lycrą bo mam duże wycięcie w pasie ( a przynajmniej miałam :-() a te spodnie wszystkie szyte na jakieś gnotki niestety.
No widzisz Azorku jakoś idzie ku lepszemu i się układa. Powoli ale z konkretnym skutkiem:tak:
Polcia ja wczoraj kupiłam sobie nowe pozycje książkowe oraz książkę pierwszy rok życia dziecka więc mam nad czym siedzieć:tak:
U mnie tez upał i się rozpływam jakoś podwójnie chyba odczuwam to ciepło bo mąż mówił że jemu nie jest aż tak gorąco. Muszę sobie zrobić kawę mrożoną i będe zagłębiać się w allegro bo jeszcze parę rzeczy mi brakuje:eek:
 
nie wiem co się dzieje ale u mnie na termometrze za oknem 29'C ale taka się właśnie wichura zerwała że mi okna zaczęły strzelać musiałam je pozamykać. Chyba jakaś burza idzie..

U mnie dzisiaj naleśniki bo małżowinek wraca z "przepustki" a je uwielbia.
Smażę na 2 patelnie więc powinno pójść w miarę szybko.
majeczka: co to za dieta? DAWAJ na ten tychmiast :tak:

Dieta Dukana. Nigdy przenigdy nie stosowałam żadnych diet, aż dwa lata temu jak po raz kolejny spojrzałam załamana na wagę, wzięłam sie za siebie - wyczytałam że dieta jest ok i nie trzeba sie głodzić no i zaczęłam. Efekty świetne, głodna nigdy nie byłam, dieta urozmaicona i bogata w składniki, żadnego efektu jojo nie mialam, a w dodatku pomogła mi w walce ze zgagą i nabyłam wiele nawyków żywieniowych, które do tej pory mam. Zarówno tato jak i siostra ją wytestowali - tato schudł ok 20kg, siostra ok 10kg. Ja ok 8kg, wszyscy tyle ile chcieli ;-)Mam zamiar do niej wrócić po porodzie :biggrin2:

wzięłam sie po raz kolejny za szukanie sensownego wózka który sprawdziłby sie na 4 piętrze bez windy, miał samą gondolę i mozliwość zamontowania fotelika sam. (dobrego).. chyba nie znajdę, pomóżcie :-(
 
Deszcz!!!Zobacz załącznik 493133 klaszcze.gif

Ale się nacieszyłam już po deszczu i znowu duchota :confused2:
 
Ostatnia edycja:
mamba fajny wózior :tak: który masz kolor?

ja dziś nie zrobiłam nic kompletnie nic :zawstydzona/y: i wcale mi nie jest z tym źle :laugh2:

I chyba mi wali na mózg z tego powodu :-D

482061_456599517698162_1688326596_n.jpg
 
Ostatnia edycja:
mamba super ten wózeczek. I leciutki. Coś dla mnie. Tyko za drogi niestety. Ale jak pisałam będę się ratować gondolą/nosidłem do spacerówki

ja już nasmażyłam naleśników i siedzę. wiatr postraszył i poleciał. Dalej upał.
 
Witajcie:)

Przepraszam że nie odzywałam się parę dni ale miałam totalny kołowrotek ;goście ,załatwianie spraw itp nawet sił nie miałam zeby zajrzec na forum . Wieczorkiem wszystko nadrobię a na razie pozdrawiam Was wszystkie z tych tropikalnych upałów 36 na balkonie !!!!. Buziaki
 
reklama
a u mnie juz po burzy ake jakos nie jest lepiej

a tak walilo ze szok :szok::szok::szok: w slup niedaleko naszego domu, jeden wielki huk byl:szok:

szafa w wiatrolapie i szafka na buty posprzatane, wywalilam psporo butow i kurtek
mialam tam tez takie pudla kartonowe a w nich roznosci, lacznie z zeszytami i ksiazkami ze studiow :eek::eek::eek:.
Ale takie dziwne ksiazki juz teraz nie przydatne wiec poszlo wszystko do kosza.
Kupilam nowe pudla kartonowe i mam jeszcze miesce w tej szfie na wieszakami bo z jednego wielkiego zrobilo sie jedno male :-).

A przed chwila ulozylam w jednej szafce w kuchni takiej duzej naroznej i poukladam w szufladzie ktora byla moja pieta achilesa, wrzucalam do niej wszystko :eek:.

R wchodzi i sie pyta czy mam spozniony syndron II trymestru :-D:-D:-D:-D:-D

R pojechal po Kube, zaraz obiad a ja mysle co dalej :rofl2:

Majeczka dieta DUKANA daje efekty ale on dla organizmu nie jest dobra, ja slyszalam ze wrecz traci sie wiele skladnikow odzywczych i morfologia moze poleciec w dol. Zreszta pare osob na niej bylo co znam i nie wszystkie daly rade bo bardzo zle sie czuly :no:

Polcia moim zdaniem karmienie piersia i dieta dukana jednoczenie sie wykluczaja. Nie wolno sie odchudzac karmiac a juz napewno nie taka dieta

przeciez trzeba sie zdrowo odzywiac a nie tak katowac :no:

zreszta jak mozna nie jesc owocow i warzywa karmiac piersia, wogole te ograniczenia, ja bym przy karmieniu nie ryzykowala

EDIT

poszperalam troche

Jak każda z diet, również i ta nie jest pozbawiona wad. po pierwsze - Ze względu na brak błonnika dostarczanego przez warzywa i owoce, mogą pojawić się zaparcia.
po drugie -
Spore spożycie mięsa i jaj może doprowadzić do podniesienia cholesterolu we krwi.
Po trzecie - Ponieważ głównym składnikiem diety są białka, w organizmie pojawiają się niedobory witamin i minerałów, takich jak: witamina B1, B5, C, K, chrom, fosfor, magnez i potas.
po czwarte - Należy zwiększyć ilość płynów dostarczanych organizmowi. Ma to ogromne znaczenie we właściwym funkcjonowaniu nerek i zapewnieniu prawidłowej filtracji bez ich obciążania zbyt dużą ilością białka.

polecam obejrzenie:
http://www.youtube.com/watch?v=_kVDu6XDbrQ

 
Ostatnia edycja:
Do góry