reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Wpadam powiedzieć tylko Dzień dobry :-)

No dzisiaj to się leje z nieba gorąco normalnie że szok i basen z wodą znowu się grzeje na dworku.
Chatkę trochę ogarnełam a teraz lece pod prysznic i zmykam do koleżanki co 2 miesiące temu urodziła małą Nikole :-)

Miłego dzionka życzę

Ps. proszę jeszcze raz o przepis na szarlotkę bo jutro mam ochotę zrobić :-)
 
reklama
Witam i ja :) Od 5 rano nie śpię i już od 6 na nóżkach. Remont, remont, remont......

sonkaa piękna ta Twoja kosmiczna księżniczka i jaka podobna do Ciebie :-)
Ze smutkiem stwierdzam, że niewygodnie masz ustawioną kuchenkę mikro :-p Chyba, że niestandardowo drzwi otwierają się w drugą stronę ;-) Dziękuję też za pyszności, będę uważała na słoik :tak:
aguga06 sto lat dla synka Zobacz załącznik 485961
Misza82 gratuluję ciociu :-)

Dokładnie tak jak pisze Mina, kobiecie w ciąży ubezpieczenie przysługuje tzw. z urzędu.

Miłego dnia! Idę nadrabiać pozostałe wątki.
 
Sonka w kosmosie też muszą być księżniczki ;-);-)

Anć - nie jesteś okropna tylko masz zachcianki:-D i była zgaga???
i to jaka.... :no::no::no: już w życiu się tak nie napcham.

gratuluje kompotu :D to pierwszy w zyciu?
(...)chcialam sie tez z Wami podzielic wiedza, jaka zdobylam na ostatniej szkole rodzenia (tak przy okazji czytajac niektore Wasze wypowiedzi odnioslam wrazenie, ze wydaje Wam sie, ze szkola rodzenia uczy rodzic ;) nic bardziej mylnego, bardziej niz na samym porodzie skupiaja sie na tym, co dzieje sie po, na opiece nad noworodkiem, jesli zas chodzi o sam porod to przedstawiaja rozne opcje, ktore trzeba sobie przemyslec przed Wielkim Dniem, zeby potem nie byc zaskoczonym i nie wiedziec jaka decyzje podjac), na ktora sie wybralismy z K. do szpitala gdzie bede rodzila. Zajecia byly bardzo ciekawe i oczywiscie wszystkiego tu nie przytocze, ale jest kilka punktow, ktore zapadly mi w pamieci i mam nadzieje, ze sie niektorym z Was przydadza:
pierwszy! ależ byłam z siebie dumna. :tak:

i krak ma rację. szkoła rodzenia jest super przydatna i nie chodzi tam o to, że przez 10 spotkań opowiadają o porodzie ;) naprawdę jak macie szansę to idźcie. mi dała super dużo. zresztą sama szansa swobodnej rozmowy z położną, fizjoterapeutą, terapeutą rozwoju psychomotorycznego czy z pediatrą jest bezcenna i pozwala rozwiać wiele wątpliwości.
 
Majeczka, usg 3d super sprawa, ale jak się zdecydujesz, to zapytaj przy zapisach czy nie jest za późno. Na pewnym etapie ciąży dzieci są już takie duże, że niewiele widać na obrazie.

Sonka, super kosmitka:-)

Aguga, najlepszego dla 6-latka!

A mnie jakiś wstrętny katar dopadł:-( Na szczęście bez innych objawów przeziębieniowo-anginowych, ale nie wiem czy to nie początek. W dodatku upał taki, że bez wentylatora albo klimatyzacji nie daję rady, a to pewnie tylko pogorszy sprawę. Odstawiłam na razie zimne napoje, ale niewiele więcej mogę zrobić, gorące inhalacje w taką pogodę to murowane zasłabnięcie:-( Mam nadzieję, że się nic z tego nie rozwinie:baffled:
 
krak - na ja właśnie od roku mam wymarzony dom i to z sadem, więc szaleje przetworowo, wcześniej to głównie ogóreczki :-)

Witam i ja :) Od 5 rano nie śpię i już od 6 na nóżkach. Remont, remont, remont......

sonkaa piękna ta Twoja kosmiczna księżniczka i jaka podobna do Ciebie :-)
Ze smutkiem stwierdzam, że niewygodnie masz ustawioną kuchenkę mikro :-p Chyba, że niestandardowo drzwi otwierają się w drugą stronę ;-) Dziękuję też za pyszności, będę uważała na słoik :tak:
aguga06 sto lat dla synka Zobacz załącznik 485961
Misza82 gratuluję ciociu :-)

Dokładnie tak jak pisze Mina, kobiecie w ciąży ubezpieczenie przysługuje tzw. z urzędu.

Miłego dnia! Idę nadrabiać pozostałe wątki.

Paula - doceniam Twój smutek i podzielam go jeśli chodzi o mikrofalę, niestety kupiliśmy ja na jakieś 2 m-ce przed chałupą, wyrzucić było żal, zabudować się nie dało i to było jedyne miejsce, nie tylko gorzej się otwiera, ale jeszcze chlapie na drzwiczki woda ze zlewu - ale są gorsze problemy w życiu :-)

Majeczka, usg 3d super sprawa, ale jak się zdecydujesz, to zapytaj przy zapisach czy nie jest za późno. Na pewnym etapie ciąży dzieci są już takie duże, że niewiele widać na obrazie.

Sonka, super kosmitka:-)

Aguga, najlepszego dla 6-latka!

A mnie jakiś wstrętny katar dopadł:-( Na szczęście bez innych objawów przeziębieniowo-anginowych, ale nie wiem czy to nie początek. W dodatku upał taki, że bez wentylatora albo klimatyzacji nie daję rady, a to pewnie tylko pogorszy sprawę. Odstawiłam na razie zimne napoje, ale niewiele więcej mogę zrobić, gorące inhalacje w taką pogodę to murowane zasłabnięcie:-( Mam nadzieję, że się nic z tego nie rozwinie:baffled:

erde - zdrówka życzę, zaaplikuj sobie coś zaporowo i będzie dobrze :-)

aguga - będę Ci mogła robić warkocze - córuchna, tylko z kokardami jest problem :-)

Paula - oszczędzaj sie kobieto, ty masz dyrygować, a nie świtem zapłakanym wstawać i remontować!!:angry::-)
 
reklama
Krak ja czytam różne książki choć przeważnie są to kryminały więc teraz jestem na etapie Tatiany Polakowej:tak:Kupiłam sobie również książkę jakiegoś szwedzkiego autora porównanego do następcy Stiega Larssona. Książka ma tytuł "Pokuta"
A poza tym kupiłma sobie dużą kronikę i będę wklejać zdjęcia z podpisami:tak:
Ale dzisiaj był upał myślałam, że się rozpłynę a w mieszkaniu skwar standardowo:baffled:
 
Do góry