reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

soki, dżemy, ogórki, przetwory....
a ja jak ostatnio kompot ugotowałam to chodziłam dumna jak paw i wszystkim opowiadałam jaki ze mnie Gordon Ramsay. :-D
Hahhahah Anć to gartuluję zaszalałaś ja ostatnio tylko z obiadkami wymyślam jak nigdy, ale to dlatego że mój mąż częściej w domku bywa:tak:
J
Dzisiaj taka gorączka,a my z moją mamą cały dzień w ciuchci ,zrobiłyśmy 3 ciasta ,tort ,sernik na zimno i ananasowca .Póżniej wzięliśmy się za ogórki i jeszcze z moim m wyskoczyliśmy na zakupki bo szampana i innych pierdółek na jutrzejszą imprezkę nie kupiliśmy

A to wy szalejecie z wypiekami i zaprawami w ciuchci :szok: No to faktycznie gorąco musiało być :-D
 
reklama
Zjadłam właśnie budyń :zawstydzona/y: chociaż o tej godzinie to juz nie ładnie ale nie mogłam się powstrzymać i chyba mykam lulu bo jakieś pustki tu.

Miłej nocki
 
Mina no jednak z warszawy do Wrocławia daleko nie jest, ale te drogi u nas to pozostawiają wiele do życzenia. Fajnie, że te loty międzymiastowe stają się coraz bardziej popularne, bo na poprawę stanu dróg chyba za bardzo nie ma co liczyć.
Do Wrocka może nie daleko ale teściowie mieszkają w Bolesławcu. od nas to 550km i jazda gierkówką to masakra.
I najgorsze, że OLT zawiesiło od dzisiaj loty.Kurcze, będzie musiał małżowinek po Kaja pojechać bo pociąg to jeszcze większa tragedia.

Ja już po śniadaniu czekam aż głębiej wleci i kawka będzie
miłego dnia kochane


AAAAAAAAAAi bym zapomniała..
Aguga.. przekaż synkowi najlepsiejsze życzenia urodzinowe...6lat to poważna sprawa .
67992-cukierki-czekolada-tort.jpg
 
Ostatnia edycja:
witajcie piątkowo, w końcu!
Mina rzeczywiście to OTL coś szwankuje, a maluch pociągiem to tak średnio :baffled:
Aguga wszystkiego NAJ dla synka i udanej imprezki
sonkaa torpeda, działa na wysokich obrotach, ale strzeż się kochana hygienistki ;-)

czytałam Was wczoraj, ale sił i humoru na skrobanie nie mialam :zawstydzona/y: nie pamietam, która co pisała, ale widziałam że odnośnie mycia/kąpieli była wymiana zdań - mimo, że do czynienia z dziećmi nie mam, to nie wyobrażam sobie malucha nie umyć przed spaniem. Odnośnie ruchów i aktywności naszych dzieciaczków u mnie też różnie - ostatnimi dniami dzidek dawał czadu, a dzis od rana sie nie odzywa.. w poniedziałek mam wizytę i bede chciala, żeby dr zrobiła mi dokładne USG, bo zawsze robi takie 10sekundowe, zeby sprawdzić z grubsza czy wszystko okej (nie płacę za to), ale juz wole zapłacić te 50zł i niech mi raz na 2 m-ce dokładnie oglądnie malucha i ja sie napatrzę z mężem ;-)
teraz sie zastanawiam czy nie warto isc na USG 3/4d, bo jeszcze nie bylismy, a na tym etapie to juz chyba "pełnowymiarowe" są nasze dzieciaczki :-)
jestem dziś przedostatni dzień w pracy i odliczam godziny, robie porządki (ukratkiem oczywiscie) i ogarniam tematy, zeby nie zostawić bałaganu po sobie
 
Ja też życzę samych kolorowych dni:tak:Zobacz załącznik 485887

A ja wstałam bo junior od rana salsę tańczy:baffled: Kocham go nad życie, ale o 5 rano mógłby być łaskawszy:tak:
Dzisiaj idę na miasto zrobię badanie na konflikt serologiczny i kupię sobie jakieś książki do czytania, a potem odwiedzę koleżankę :tak:
 
Witam dziewczynki :-)

u nas od rana żar się z nieba leje i jakoś mi moje torpedowanie sklęsło, ubrałam Majkę - miała być kosmitka a wyszła bardziej księżniczka gwiazdka, bo Majka jednak woli być księżniczka i uznała, że wśród kosmitów też sa potrzebne :-) - za chwilę dodam zdjęcie, tylko zrzucę na kompa

Aguga - wszystkiego naj dla synka, 6 latek to piękny wiek :-)

Paula - wyślę Ci słoiczek, tylko uważaj na szkło :-)

edit:

wstawiam fotkę

Zobacz załącznik 485888Zobacz załącznik 485889

Dzisiaj chyba będę się lenić - bo jak nie, to prasowanie pieluch i naprawdę nie wiem, co jest bardziej kuszące :-D:-D:-D:-D, choć... kobiety są nieprzewidywalne
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki :-)

u nas od rana żar się z nieba leje i jakoś mi moje torpedowanie sklęsło, ubrałam Majkę - miała być kosmitka a wyszła bardziej księżniczka gwiazdka, bo Majka jednak woli być księżniczka i uznała, że wśród kosmitów też sa potrzebne :-) - za chwilę dodam zdjęcie, tylko zrzucę na kompa

Aguga - wszystkiego naj dla synka, 6 latek to piękny wiek :-)

Paula - wyślę Ci słoiczek, tylko uważaj na szkło :-)

edit:

wstawiam fotkę

Zobacz załącznik 485888Zobacz załącznik 485889

Dzisiaj chyba będę się lenić - bo jak nie, to prasowanie pieluch i naprawdę nie wiem, co jest bardziej kuszące :-D:-D:-D:-D, choć... kobiety są nieprzewidywalne

sonkaa duża i ładniutka ta Twoja Majka ;-) no prawde powiedziała, wśród kosmitek księżniczki też sie przydadzą :-D co do dylematu leniuchowanie-prasowanie, odpowiedź jest oczywista!! pamiętaj ze nalezysz do klubu no-iron :-)
 
Dzień doberek
Sonka śliczna ta księżniczko-gwiazdka :-)

Dziękuję ślicznie za życzenia. Mój 6-latek wstał przed godz 8 bo nie mógł się doczekać prezentów. Zaraz zabieram sie za sprzątanie
 
Aguga wszystkiego najlepszego dla synka

Mina smaka narobilas tym obrazkiem z cuksami

sonka jaka slicznotka



zostały mi 3 dni pracy ostatnie. dzis do 15 jutro i w poniedziałek. a potem wylegiwanie sie i leniu****wanie...

u mnie teściowa też zajęła się ogórkami. mniam niedlugo będą pierwsze. a woda z ogórków też pycha... MNIAM
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej mamuśki :-) Ja tylko na chwilkę bo zanim wszystkie wątki ogarnę to synek już mi sam na dwór ucieka. Dobrze, że moja siostra ma wakacje i teraz bardzo często do nas wpada.

Aguga, dla Twojego synka przede wszystkim najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrówka, radości, wspaniałych prezentów i samych sukcesów w życiu :-):-):-) STO LAT

sonkaa, ale cudnie wyszedł Ci ten kostium dla Majki :-) prawdziwa kosmiczna księżniczka :-)

malenstwo, to oby ostatnie dni w pracy minęły raz dwa, zasłużyłaś na odpoczynek :-)

mamba, udanego dnia i oby badania wyszły ok :-)
 
Do góry