reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

aguga oj ja chodzę cały czas głodna, non stop coś jem. Właśnie zjadam od godz 10 mój 3 posiłek w postaci dwóch kawałków ciasta :sorry2: No i mam trochę problem w tym jedzeniem, bo biorę 2x dziennie żelazo, a powinno brać się je co najmniej pół godziny przed jedzeniem, no i nie mam kiedy bo co chwilę coś jem :zawstydzona/y:
anja no właśnie mnie by bardziej interesowała ta część praktyczna związana z porodem. Kurcze coraz bardziej zaczyna mnie to przerażać, tzn poród. Nie wyobrażam sobie w ogóle tego :baffled:
 
reklama
Krak piękne rzeczy kupiłaś dla synka,a te naklejki na komodę kupowałaś przez internet?
Kupiłam glukozę w aptece 50gram i nie wiem w ilu ml wody mam ją rozrobić
 
Belka szczerze to i mnie porod przeraza. Poprzednio mialam cc i teraz to jakby moj pierwszy porod jakby doszlo do sn :szok:.

Niby wody mi tez odeszly poprzednio i mialam skurcze. Tyle ze to ze stresu bo przy przyjeciu na oddzial nic nie wskazywalo ze porod sie zbliza a w nocy przed cc budzilam sie co 1h i odliczalam i moj stres spowodowal ze mi odeszly wody i zaczely sie skurcze. Ale to napewno nic przy tych wlasciwych

zobaczymy jak sie mlody ulozy, ostatnio byl miednicowo
Kuba tak cala ciaze przesiedzial

Krak superowe zakupy

Aguga mi 75g babka w laboratorium rozpuscila w taki kubku plastikowym (jak na grila sie kupuje) wiec przy 50 wez troche mniej wody.
A i mi zalala troche goraca, wymieszala i dopiero dolala zimnej bo mowila ze w zimnej sie grudki porobia

nie no mialam isc i siedze
wygoncie mnie
 
Ostatnia edycja:
emotion - ja też mam różne kłucia, twardnienia, ciągnięcia i inne cuda. Trudno zlokalizować skąd pochodzą bo może to być np ucisk na nerw, rozciągające się więzadła, stawy. Ja jutro idę do lekarza i mam nadzieję, że wszytko jest ok. Na twoim miejscu poszłabym wcześniej na wizytę bo przez te 3 tyg będziesz się martwić.

u mnie wczoraj ciężki dzień, przed 8 przyszli fachowcy wymieniać te rury od CO. Musiałam uciekać z domu bo był hałas i śmierdziało, 3 godziny siedziałam w parku a wiało jak ch....ra. Poszłam w tym czasie na badania, krew mam ok, toxo nie mam:-), za to znowu bakterie w moczu ale leukocytów brak:confused:. Zaczynam już wierzyć w te bakterie z reklamy Domestosa, które fruwają w łazience (to muszą być one;-))

Po tych 3 godzinach okazało się, ze panowie pomalowali rury i wali farbą, znowu wygnanie na godzinę.

Zasnęłam wieczorem jak zabita, w czasie wycieczki do kibelka o 2 w nocy poczułam w przedpokoju, że stoję w kałuży no i co sobie wtedy może baba w ciązy pomyśleć? Kurcze wody chyba mi odeszły, tylko jak:-) Zaświeciłam światło, przedpokój pływa, obudziłam męża i z pół godziny szukaliśmy źródła, w końcu zobaczyliśmy na ścianie nad drzwiami cieniutką plamkę, wilgotną - sąsiedzi z góry nas zalali:baffled: tylko chyba dużo wcześniej, bo jak odkryłam wodę nic już nie kapało a ściana była prawie such

dziś leżę i nic nie robię - mam dość

Jutrzenka - super portrety;-)
 
krak ale cudne rzeczy jak wy szalejecie my jeszcze nie mamy nic tylko oglądamy jak na razie boję się że nie zdązymy z tym wszystkim a jescze przeprowadzka nas czeka :no:

karola zazdroszczę mieszkanka z dwoma pokojami przynajmniej będzie dla maluszka ;-) gratuluję :-)

aguga ty o jedzeniu nie mów bo ja też ciągle głodna ale mam jakąś gulę w gardle i niby jeść chce się a nie można tyle stresów w tym miesiacu ze teraz mnie to dopadło i wychodzi na wierzch .

sandy ale masz zdolną córę :tak: pogratulować :-)

bellka ale ci fajnie :rofl2: morze ,plaża :-)

A mi tak młoda naciska ciagle na pęcherz że nie mogę :no: W niedzielę jak poszliśmy na spacer to musiałam do krzaków wejść bo już nie mogłam :zawstydzona/y:
 
Dzisiaj na wieczór pokłóciłam się z mężem nie uwierzycie o co:no: O pedałowanie na orbitreku powiedziałam tylko, że jego pedałowanie byłby wydajniejsze jakby pedałował wolniej, a dłużej i oczywiście królewicz się obraził. Już się nie odzywam może pedałować ile chce i jak chce:crazy:
Uśmiałam się, przepraszam:-D Ja za to, obraziłam się, bo na moje pytanie czy chce Ice Tea czy coś innego do picia do pracy odpowiedział mi "o mnie się nie martw, kupię coś sobie". Nie odzywałam się z godzinę, a później się popłakałam, że jestem niepotrzebna nikomu.
sonkaa piękne życzenia, takie od serca są teraz w cenie, w erze gotowców z netu :-)
vibeke wróciłaś w szeregi uczniowskie;-) Ja zaczynam swoją szkołę od sierpnia, ale u nas same mamusie uczestniczą. Co mnie ucieszyło, bo zajęcia od 12-14, czyli w godzinach pracy taty.
anć życze zdrówka dla córeczki oraz gratuluję prawka i witam w gronie kierowców:-)
Bellka miłego pobytu i pięknej pogody życzę:-) Czemu masz zakaz szkoły rodzenia?
krak8686 fajne zakupy:-) Jak na razie też czekam na poród w wodzie i mam nadzieję, że nic się nie zmieni, że żaden wynik badania mnie nie zdyskwalifikuje.
malinova tyle dziewczyny pisały o basenach w ogrodzie, a Ty masz w domu!! :-p

Miłego dnia!!
 
Jutrzenko ja mam to samo ,pierwszy poród cc i teraz jakbym miala rodzic sn to zielona jestem. Mi wogóle wody nie odeszły ani nie mialam skurczy bo mialam poród wywoływany a co teraz będzie????

Boże piszecie o apetycie a mi się w ogóle jeśc nie chce tylko bym piła.

Anć gratki z powodu prawka !!

Aguga nie podpisujesz żadnej umowy w streetcomie tylko się rejestrujesz i wypełniasz ankiety.

Karola gratuluje znalezienia mieszkanka!

Co do diety karmiacej to na poczatku tez uważałam przez pierwszy miesiąc a potem jadłam wszystko tym bardziej że mój mały nie miał żadnych alergii .

Wrócilismy własnie ze spacerku kupiłam cała siatę warzyw i będe obiadek pichcić szparagóweczka ,ziemniaczki i jajko sadzone ,ogórki zakisiłam na małosolne i bób na podwieczorek:)

Kurcze jakoś mnie brzuch ciągnie i dziwnie twardnieje ,dobrze że wizyta w poniedzialek:)
 
Krak, fajne te rzeczy kupilas :-)
Sandy, życzę sobie żeby moja córa też taka zdolna była jak Twoja :tak:
Malinova, rozmawialas juz z sąsiadami? takie zalania to są "plusy" mieszkania w bloku... :baffled:
Jeśli chodzi o jedzenie, to mi ost prawie nic nie smakuje. A dość często mnie przełyk pali np. jak zjem coś ostrego albo za bardzo jedzenie wymieszam (słodkie ze słonym i kwaśnym). Malox mi trochę wtedy pomaga. Już zaczełam mieć schizy że może Helicobacter Pylori mi się przyplątał, ale narazie staram się jeść mniejsze porcje i nie kombinować za bardzo ze smakami ;-) i jest w miarę ok.
 
A my właśnie wczoraj znaleźliśmy nowe mieszkanie i końcem lipca się przeprowadzamy:-D:-D:-D niby to tylko dwa pokoje ale ja jestem mega szczęśliwa:tak:
Gratulacje Karola z okazji większego M :-) Teraz to już tylko ja zostałam z małym metrażem ;-) Na pewno będzie Ci wygodniej wszystko rozplanować w mieszkanku i dziecko i Wy będziecie mieli więcej komfortu. U nas kwestia najważniejsza to tak ustawić łóżeczko żeby kotom nie zachciało się zaglądać do środka. I tak pewnie będą akcje a moja czujność będzie musiała być wzmożona. Najważniejsze żeby młode nie złapało uczulenia na sierść, z resztą sobie poradzimy.
 
reklama
krak super zakupy! Miałam wcześniej w poście napisać ale jakoś mi umknęło :zawstydzona/y: Fajnie że już te poważniejsze zakupy( fotelik i wózek) za Wami.
Mallinowa_paula a nie mogę do szkoły rodzenia przez te skurcze które miałam od 17 tc. No a z morzem to powiem szczerze to nie myślę jaka będzie pogoda tylko marzę już o gofrach i rybce :zawstydzona/y: No ale mam nadzieję, że padać nie będzie, żeby można chociaż pospacerować po plaży.
Jutrzenka to cieszę się że nie tylko ja jestem porodem przerażona :sorry2:
 
Do góry