reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Dzień dobry wszystkim!

anć,
gratuluję prawka! do szkoły rodzenia też wybieram się w sierpniu, do weekendowej, tak jak Majeczka.
Sandy, taka zdolna bestia, to tylko po Mamie, nie?:-)
Kaka, powodzenia!
emotion, też miewam różne ciągnięcia i kłucia, podobno to normalne, też mi się wydaje że to macica.

Miłego wtorku wszystkim życzę:happy:
 
Witam i ja

Kasiorzyca super gratuluję :happy:

Sonkaa niezła ta twoja córa :-)

Kaka miłego pierwszego dnia w pracy i niestresującego :tak:

Emotion ja też miewam czasem takie kłucia to chyba nic groźnego inaczej gin by powiedział ;-)

Pogoda dziś nie napawa optymizmem dziś robię na szybko spaghetti nic innego mi się nie chce :no:
Wczoraj byliśmy z M na wózki popatrzeć i mamy upatrzony taki jeden opinie ma nawet dobre więc chyba wózek mamy już z głowy :tak:
 
Hi-hi-angielski po tacie-R jak coś załatwia służbowego nie z W-wą tylko z Szwedami do musi biegle znać angielski z strony komunikatywnej i technicznej-więc on dopilnowuje Majkę w Tej dziedzinie
 
Heej :-) U nas też pochmurno i szaro przez co jestem na wpół żywa. Głowa coś mnie pobolewa, ale piję sobie kawkę i może jakoś zadziała. Oli w p-kolu to mam chwilę spokoju.

Anć, gratuluję prawa jazdy, zobaczysz, że nie raz okaże się zbawienne :-) i zdrówka dla córci, oby wszystko było w porządku.

Kaka, powodzenia w pierwszym dniu pracy :-)

Sandy, gratulacje dla Majki, zdolna dziewczyna :-)

Emotion, ja również miewam różnego rodzaju bóle, ale podejrzewam tak jak reszta dziewczyn, że wszystko tam się rozciąga. Gina też o to pytałam i mówił to samo, tym bardziej, że jak sprawdzał szyjkę to super trzyma.
 
Dzień dobry dziewczynki:-)

Kasiorzyca - gratuluje udanej wizyty;-)
Jutrzenka, Sonkaa - fajne te wasze dzieciaki, juz sama nie moge cie doczekac takich małych dzieł sztuki w postaci laurek i rysunków, ale bedę sobie jeszcze musiała troche poczekac zanim mój Junior mnie czyms takim obdaruje:-)
Aguga - super że masz już wszystkie ciuszki do ogromne odciążenie finansowe, wiem co mówię bo sama wszystko od sióstr dostałam i zdaje sobie sprawę jak wiele kasy zaoszczędziłam dzięki temu
Sandy - gratuluje zdolniutkiej córci
Kaka - powodzenia pierwszego dnia w pracy
Emotion - ja również czasami miewam takie kłucia i ciągnięcia
Anć - zdrówka dla córci, gratuluje prawka, super sprawa ja sama długo zwlekałam z jego zrobieniem, mimo ze mąż instruktor i truł mi cały czas bym zrobiła to teraz życia nie wyobrażam sobie bez niego, daje ogromną niezależność chcę gdzieś jechać to siadam i jadę , na nikogo liczyć nie trzeba, nie wspomne o tym jak przydatne będzie przy małym bejbi;-)
 
Witajcie.
Co do testowania produktów z streetcomu-rozdaje się je znajomym i oni wyrażają opinię na ich temat.
Tylko w nielicznych kampaniach robisz pokaz w domu-ja robiłam1x tylko- podwieczorek z Lego frends -bo przyszły klocki 1 szt o wartości ok 200 zł i branzoletki dla dziewczynek ,które te klocki testowały.
Testowałam już chemię 3x ,papierosy ,witaminy dla dzieci ,żelki ,pianki ,wafelki ,batoniki.
Teraz testuje ambi pur6 odświeżaczy o 4 nutach zapachowych.-ocean,sosna,kwiaty ,konwalia

Musze się pochwalić ,-wieczorem dostałam wyniki Majki z egzaminu w szkole angielskiego-napisała najlepiej z 12 -to osobowej grupy-dostala z testu obow. 97 %-na/100%,a z części dodatkowej [nieobowiązkowej]93%na/100%.
Dziś na 16 z Alą na szczepienie,a wieczorem drylowanie wiśni ,bo jak wrócimy to by juz ptaszyska je zjadły.
Miłego dnia

No zdolniacha z tej twojej córy Gratuluje
Anć Tobie tez gratuluje zdania prawka. U mnie to był najbardziej stresujący egzamin w życiu i nie wiem czy był dała radę zdawać w ciąży:no:
Jak już Ptyśka wie i Sonka też u mnie pochmurno. Nie potrafiłam dzisiajn wstać z łożka a tu kolejny dzień pracy, którą już nie za bardzo lubię. No ale cóż . Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
 
witam dziewczyny

po pierwsze przepraszam
ale raczej nie nadrobię wszystkiego bo tyle tego staram się was poczytać po południu....

jestem strasznie wymęczona cały weekend i wczoraj spędziłam w zasadzie w samochodzie szukamy samochodu i kurde wielka dupaaaaaaaaaaa mam dość najchętniej bym cały dzień przespała albo przeleżała w łóżku i chyba tak zrobię:-D;-)


dziewczyny buziaczki dla wszystkich idę wstawić pranie a potem postaram się nadrobić
 
aguga normalnie jestem pod wrażeniem że masz już prawie wszystko gotowe dla synka. JA miałam takie plan żeby wszystko stopniowo kupować, no ale jednak nie dało rady. Oprócz pół komody ciuszków, materacyka, zestawu pościeli i kocyka nie mam nic. Mieliśmy ostatnio kupić łóżeczko, pojechaliśmy specjalnie na drugi koniec miasta a w sklepie mężowi się przypomniało że ma pełny bagażnik i nie będziemy mieli gdzie zapakować tego łóżeczka :wściekła/y: No więc musimy się wybrać znowu. No ale mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu zacznę zamawiać wszystko.
jutrzenka rysunek cudowny
sonka świetne życzenia od córci :-D
anć gratuluję zrobienia prawka! A co do tej pielektazji to moja córcia też ma w jednej nerce, no ale na granicy normy. Muszę się wybrać niedługo na kontrolę, bo mój gin nie ma na tyle dobrego sprzętu. A co do tej pielektazji to w większości przypadków ona dochodzi do normy albo jeszcze przed narodzinami, albo w pierwszych kilku latach życia, no a jeśli nie to raczej większych problemów z tym nie ma. więc myślę że nie ma co martwić się na zapas.
Dziewczyny zazdroszczę Wam tych szkół rodzenia. Ja zawsze planowałam że jak będę w ciąży to koniecznie pójdę, no ale gin zabronił :-( Pogadam z nim na następnej wizycie, może chociaż na samą teorię, chociaż nie wiem czy sama teoria ma sens.
Ale u mnie dziś zimno i wieje. Ale w sumie to i dobrze, bo źle znoszę takie upały, jakoś mi słabo ciągle i oddychać ciężko.
Aaaa i nie chwaliłam się, że zarezerwowaliśmy hotel nad morzem :tak: Niestety tylko na 4 dni bo akurat M nie da rady teraz na więcej, no a jednak chce pojechać teraz bo później już może być ciężko. Więc za 2 tygodnie jedziemy nad morze :-)
 
reklama
Do góry