reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Aguga dzieki ze pytasz. Dzis juz ok, maly biega, broi. Gardlo czerwone jeszcze ale bez czopow na szczescie i goraczki tez juz nie ma.
I co z tym kleszczem, bylas na izbie zeby Ci wyjeli. Ja sie panicznie ich boje i dlatego nie lubie spacerow po lesie. sama bym sobie w zyciu nie wyjelam
a kto Ci taki super prezent sprawil??

Paula tak nosze.
Najpierw Kuba mnie bez narysowal a potem R wrocil i sie pyta gdzie mama ma okulary wiec mi dorysowal :-D
 
Jutrzenka, rysunek cudowny. Ja uwielbiam takie dzieła dzieci, wszystkie są wyjątkowe a szczególnie jak rysują je nasze dzieci :-)

Aguga, super, że dostałaś taką paczkę i ile od razu w kieszeni więcej :-)

A my zmykamy wykąpać się i kładę Olusia spać.
 
Oj Jutrzenka mistrzowski rysunek no i niezłe masz gogle:-D
Ptyśka ja jestem za dziewczynamim nie ma się co obwiniać:no:
Za mną chodzi jakieś ciasto ale jakoś nie chciało mi się lecieć po składniki.
Dzisiaj na wieczór pokłóciłam się z mężem nie uwierzycie o co:no: O pedałowanie na orbitreku powiedziałam tylko, że jego pedałowanie byłby wydajniejsze jakby pedałował wolniej, a dłużej i oczywiście królewicz się obraził. Już się nie odzywam może pedałować ile chce i jak chce:crazy:
 
Maleństwo to w dodatku twoja siostra :-( przykro mi również :-(

Wiecie jak to jest człowiek niby wie że nie jego wina i tak dalej ale w głębi duszy jak sie dzieje coś tak okropnego to nie da się nie pomyśleć chociaż przez chwilke "a może to przeze mnie nie trzeba było się wadzić " itd itp...

Jutrzenka fajnie dostać taką namalowaną rodzinkę od własnego dziecka :tak:

Ten blok czekoladowy to bym chętnie zjadła na poprawę humoru ale staram się ograniczać słodkie do minimum żeby nie mieć toaletowych nieprzyjemności :sorry2:
 
Ptyśka nie mozesz się obwiniać ,dziewczyny dobrze Ci radzą . Bardzo wspólczuje bratu ale mam nadzieję że się doczekaja upragnionego maleństwa.

Jutrzenka zdolniacha z Twojego synusia,obrazki urocze!

Sonka ale robisz smaka .Ja nawet zapisałam ten przepis na blok ale niestety na razie nie robie bo mam straszna zgagę po słodyczach .

Maleństwo co do streetcomu to jestem tam juz pewnie ze dwa lata. Super sprawa,wypełniasz ankiety i logujesz się .Co jakis czas pojawiają się tam produkty do próbowania i testowania wśród znajomych. Całkowicie za darmo dostajesz pake z tymi produktami i Twoim obowiazkiem jest wybróbowanie produktu ,rozdanie znajomym i raportowanie opini. Tyle. Ja juz brałam udział w wielu kampaniach min, pampersów,kaszek nestle,mleka bebiko,warzylionu ,farb do włosów,. Dzis dostałam paczke z nowymi odswierzaczami Ambi Pur:)
 
Jutrzenka piękne portrety synek wykonał.Mój synuś też mnie namalował i sobie zostawiłam na pamiątkę :biggrin2:
Kleszcz jeszcze dobrze się nie wgryzł i wyciągnęłam go całego ,przemyłam miejsce i nie ma śladu.
Mimii oj bardzo duże odciążenie z tymi ubrankami.
Nikamo ,a ile osób gdzieś musi testować?Mogę rodzinkę zapraszać?Jakąś umowę się podpisuje? Ciekawe to i zastanawiam się czy nie zalogować się
 
Ostatnia edycja:
jutrzenka - super te obrazki, mamusia nawet dysponuje uszami :-), śliczna uśmiechnięta rodzinka :-)

mi Majka wczoraj zrobiła laurkę i napisała "pozdrawiam, życzę, żeby Michałek był zdrowy i miał ręce i nogi" - myślałam, że spadnę z krzesła :-)


ja juz zmykam spać, bo nockę mam w plecy przez dzisiejszą wizytę , jutro czereśniobranie na kompoty, dobranoc
 
reklama
Kasiorzyca, moje gratulacje :-)

Sonkaa, życzenia córy i mnie rozbroiły :-) świetne :-)

Ja też już zmykam, więc życzę Wam spokojnych i kolorowych snów :-):-):-)
 
Do góry