reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Okasia masz normalny brzuszek jak na ten etap ciąży, z tym że ty jesteś malutka a ja duża i mój synek ma więcej miejsca, stąd ta różnica :) Z córka miałam dużo mniejszy.
Matusiak super wyglądasz, z przodu nic nie widać, a i te dodatkowe kg nie wiadomo gdzie schowały się :p
 
reklama
Ja tyłek i uda mam normalnie wielkie, więc na szczęście nie rosną do rozmiarów jeszcze większych, ale za to brzuch za tydzień będę mieć podobny :-)

@Matusiak śliczna i szczupła mamusia :-) mam podobną bluzkę, dostałam od mojego D, tylko że rozmiar M i niestety brzuch mi dołem wychodzi hehe :-)

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1462793856-1d1mld.jpeg
musze chyba kupić lustro do selfie ciążowych bo w moim nic nie mogę zrobić. :) 26+3 :)

7v8rqqmzrmkvrdi4.png
 
mamakulka brzucho najprawdziwsza kulka, zgodnie z nickiem :D

dziewczyny ile wy macie wzrostu? tak sie zastanawiam nad zaleznoscia wzrostu do ksztaltu brzucha, moj dalej jakos nisko jest :D

hchy90bv68bkny13.png
 
Ja 178 i tez nisko brzuszek. A jak leżę to do pępka jestem płaska a dalej piłka mi wystaje, tez tak macie czy jestem jakimś ewenementem? Jak byłam ostatnio na badaniach w kolejce do obciążenia glukozą były jeszcze dwie dziewczyny i one miały właśnie brzuszki jak Mamakulka, zaczynające się zaraz pod biustem, a ja taki dziwoląg, ale z córką miałam podobny, więc chyba taka moja uroda...
 
reklama
asiunia mam dokladnie to samo, na uczelni mialam 2 niskie dziewczyny w ciazy i mialy brzuchy pod cyckami, wiec moze to kwestia dlugosci samego brzucha bo nie wiem jak to tlumaczyc :D

hchy90bv68bkny13.png
 
Do góry