reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Cześć dziewczyny! Licząc od ostatniej miesiączki, jest to 5 tydzień 🫶🏻 Moja pierwsza ciąża. Mam pytanko, ponieważ na 19 sierpnia mam do ginekologa, jak przebiega wizyta? Czy badanie będzie odbywało się dopochwowo czy jak?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny! Licząc od ostatniej miesiączki, jest to 5 tydzień 🫶🏻 Moja pierwsza ciąża. Mam pytanko, ponieważ na 19 sierpnia mam do ginekologa, jak przebiega wizyta? Czy badanie będzie odbywało się dopochwowo czy jak?
Witamy 😊 Tak, dopochwowo. Dopiero na późniejszym etapie przez brzuch
 
Melduję się i ja z terminem na 04.04.2025 r. 🤰
Mam synka, który w tym roku skończy 6 lat.
Do tej pory wykonałam test, sprawdziłam przyrost bety i w końcu w czwartek byłam na pierwszym USG żeby potwierdzić prawidłową lokalizację ciąży. Za tydzień mam kolejna wizytę, na której powinno być już widoczne serduszko.
 
Melduję się i ja z terminem na 04.04.2025 r. 🤰
Mam synka, który w tym roku skończy 6 lat.
Do tej pory wykonałam test, sprawdziłam przyrost bety i w końcu w czwartek byłam na pierwszym USG żeby potwierdzić prawidłową lokalizację ciąży. Za tydzień mam kolejna wizytę, na której powinno być już widoczne serduszko.
Witamy i gratuluję🙂 życzę spokojnej ciazy😊
 
Jak teraz jesteś w 5 tygodniu, a wizytę masz 19 sierpnia to tak, raczej powinien być już zarodek z sercem :)
Ostatnia miesiączka 30 czerwca, trochę jeszcze jestem zielona w temacie liczenia. Poszłam do ginekologa na kontrolę 29 lipca i położna powiedziała, że to ledwo 3 tydzień, troszeczkę się pogubiłam 🤦🏻‍♀️
 
Ja myślę, że po lekarzu odczuje większy spokój :D
To na pewno, ale tak na prawdę dopiero jak czuć ruchu dziecka to człowiek jest spokojniejszy, bo codziennie czuć dziecko
Cześć dziewczyny! Licząc od ostatniej miesiączki, jest to 5 tydzień 🫶🏻 Moja pierwsza ciąża. Mam pytanko, ponieważ na 19 sierpnia mam do ginekologa, jak przebiega wizyta? Czy badanie będzie odbywało się dopochwowo czy jak?
Witaj na pokładzie ☺️
Na początku USG robione jest przez pochwę.
Melduję się i ja z terminem na 04.04.2025 r. 🤰
Mam synka, który w tym roku skończy 6 lat.
Do tej pory wykonałam test, sprawdziłam przyrost bety i w końcu w czwartek byłam na pierwszym USG żeby potwierdzić prawidłową lokalizację ciąży. Za tydzień mam kolejna wizytę, na której powinno być już widoczne serduszko.
Gratuluję i witaj w naszym gronie 😘
 
Ostatnia miesiączka 30 czerwca, trochę jeszcze jestem zielona w temacie liczenia. Poszłam do ginekologa na kontrolę 29 lipca i położna powiedziała, że to ledwo 3 tydzień, troszeczkę się pogubiłam 🤦🏻‍♀️
U mnie ostatnia miesiączka 25 czerwiec, według aplikacji i średniej długości cykli( miałam nieregularne cykle przez kp) dziś jestem 5+5.
Do lekarza idę 19.08 i tak naprawdę nie wiem jaki wiek ciąży wskaże USG, nie mam pewność kiedy była owulacja.
 
reklama
Do góry