reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Ja jestem kaczor pokaraka wiec mną się nie sugerujcie :)

7v8rqqmzrmkvrdi4.png
 
Ja mam 170 cm i też mam nisko. A co do terminu porodu to od początku jak chodzę do gina, to mnie za każdym razem pyta o datę ostatniego okresu i czy zawsze na usg dziecko wychodziło większe. Ostatnio na prenatalnych wyszło mu z usg termin na 22 sierpnia a z okresu mam na 25 sierpnia. Mam obawy, że mogę urodzić dużo wcześniej, a chciałam poczekać do września. Moja teściowa już sobie upatrzyła moją córkę jako prezent na urodziny (15 sierpnia):/
 
Mi mówił gin że data z usg jest tylko po to żeby zobaczyć że dziecko rośnie, a nie kiedy się faktycznie urodzi. Gdyby tak było to wszystkie noworodki mialby 3500g i 55cm, a są różne.

hchyyx8dko6t722z.png
 
Termin porodu czy to z om czy z usg to jest indywidualna sprawa kazda z nas ma inne cykle i tez nasze dzieciaczki rosna inaczej ze wzgledu na tryb życia i sposób odżywiania i tu nie ma reguły :-) najwazniejsze jest to by donosic przynajmniej do 37tc i urodzic zdrowe dzieciaczki

p19uskjofubhunt5.png
 
reklama
Peper, to co innego, niby usg w 12 tygodniu jest miarodajne co do terminu porodu, a w tych pozniejszych są rozbieżności bo każdy inaczej rośnie.

hchyyx8dko6t722z.png
 
Do góry