reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

no ja mowie o usg do 12 tyg, potem wiadomo ze kazdy inaczej rosnie ;p

hchy90bv68bkny13.png
 
reklama
Ja mogę sobie poobserwować przesuwająca się głowę :) Mały jest najczęściej po prawej stronie a wczoraj zmienił zdanie i siedział po lewej :p
 
asiunia jak super :) ja czesci cialka nie widze, ale na pewno nogi ma po lewej stronie bo jak zasypiam na boku-brzuchu lewym i za bardzo na brzuch sie przekrece to mi tupta po kosci biodrowej :D a z prawej strony ruchy sa nie az tak po bokach i do gory, wiec wnioskuje ze lapkami boksuje ;) ja mam przegrode wiec mysle, ze ma ograniczone mozliwosci zmiany pozycji

hchy90bv68bkny13.png
 
Asiunia wiesz co mi Twój brzuszek przypomina? Jakby dzidzia się pod kocykiem schowała i dupine wypinala :) u mnie nie widać z której strony co wypina. Mam po prostu arbuza i juz. Czy pod ręką kopniaki i widać jak brzuch tancuje ale takiej magii jak u Was nie ma na razie :) za dużo mam tkanki tłuszczowej :)

7v8rqqmzrmkvrdi4.png
 
Mamakulka ja tez do najszczuplejszych osób nie należę :) Jestem raczej normalna, nie za chuda ale i nie pulchna :) Z córką jak leżałam miałam bardziej rozlany brzuch, ale zaczynałam z wyższej wagi i na tym etapie miałam 2,5 kg więcej na plusie a w sumie chyba ponad 5 kg jestem lżejsza :)
 
reklama
Do góry