reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki w kuchni :-)

U mnie dziś wreszcie ta zapiekanka naleśnikowa powstanie. Wszystko wczoraj kupiłam, ale okazało się, że mąż na turniej jedzie więc zamiast gotowania skończyło się na szybkim zamówieniu shoarmy ;)
 
reklama
Hahaha wysłałam mojego po tą zapomnianą śmietanę do 3bita i wrócił z dwoma...takimi w aerozolu [emoji23]
Będzie się nadawało? Chyba tylko na psiknięcie przed podaniem ciasta, bo jak psiknę na formę może się rozpłynąć? Jak myślicie??


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
1476462867-ohl1i5.jpeg

To najprostsze ciasto mówili...
Tego nie da się zepsuć mówili...
To półprodukty mówili...

A Hahaha
Mój poddał się już przy układaniu herbatników bo nijak w formę nie pasują ;) powiedział 'ale to trudne' [emoji38]
Ja zbyt mało podgrzałamchyba masę kajmankową...bo nijak nie mogę jej rozsmarować [emoji23]
Resztę w puszcze podgrzewam, nie wiem co z tymi glutami ;) kurde ta puszka ma tak skakać po garnku?
Budyń juz jest, cholera, gęsty, znowu się boję o stabilność herbatników...

A tą śmietanę w aerozolu chciałam na górę, tylko nie wiem czy na ciasto i lodówka, czy dodawać śmietanę już po nałożeniu na talerzyki ;)

Czuję porażkę ;)

Nie będę nigdy miała cukierni, no cóż...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kalolek na koniec sam przed podaniem śmietanę, bo ona jak postoi, nawet w lodowce to spłynie i taka woda się zrobi.

Tak zrobię ;) blaszka w lodowce...masę i budyń gniotła kolejnymi warstwami herbatników ;) miejscami masy jest na 3cm, miejscami na 0,5 haha ale wygląda ok...jedyne co mnie martwi, że masy w przepisach jest 1 puszka, a ja musiałam dać dwie :p będzie bardzo słodko :) mój stwierdził, że lepiej jak do Sowy po ciasto jeździmy ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry