reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki w kuchni :-)

reklama
Ja dziś kupiłam pyszne jabłuszka i będę ta szarlotkę jutro robić! Paulyna, mam nadzieję że wyjdzie taka pyszna jak piszesz! :-)
 
ja bym zjadła pizze <3 :(
Ja byłam wczoraj z mężem w pizza hut , bardzo lubimy tam chodzić , smakuje nam tam wszystko hehe :)
a dziś już robię ja w kuchni i będzie kurczak z rożna (robiony w piekarniku na rożnie) a do tego swojskie frytki ;)

PS
Agusia dopiero doczytałam mamy dziś podobny obiadek!!!
 
Ja dziś kupiłam pyszne jabłuszka i będę ta szarlotkę jutro robić! Paulyna, mam nadzieję że wyjdzie taka pyszna jak piszesz! :-)
wyjdzie na pewno :) ja lubię z jabłkiem szara reneta, te kwaśne :)

Ja byłam wczoraj z mężem w pizza hut , bardzo lubimy tam chodzić , smakuje nam tam wszystko hehe :)
mniam mniam, my wczoraj zamówiliśmy pizzę do domku :)
od dzisiaj bardziej patrzę na to co jem, bo wzdęcia żyć mi nie dadzą :(
 
Nie wiem co źle zrobiłam... ogólnie wyszła bardzo dobra :D ale na spodzie zostało trochę sypkiego ciasta. Za krótko piekłam? Wierzch był ładnie zrumieniony.
wiesz co ja dlatego daję często całą kostkę masła, zależy to też od soczystości jabłek, tłuszcz+sok przenika przez te suche warstwy i wszystko potem jest mięciutkie i połączone... ale już się nie "wejdzie" w te jabłka czasami :/
 
wiesz co ja dlatego daję często całą kostkę masła, zależy to też od soczystości jabłek, tłuszcz+sok przenika przez te suche warstwy i wszystko potem jest mięciutkie i połączone... ale już się nie "wejdzie" w te jabłka czasami :/
Masla tez dalam cala kostke ale moze faktycznie jablka byly za suche... następnym razem kupię bardziej soczyste! :D
 
reklama
Do góry