reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2025

Nie wiem. Koleżanka np nic nie schudła. Tylko 2 kg jak urodziła reszta została. Tego się boję. Ze nie ogarnę. Ze lekarz będzie się na mnie krzywo patrzył bo mu powidzialam szczerze, że nie czuje się z tym dobrze. Żeby nie dawal mi żadnych zdjęć. Nic.nie pokazywał. Zapisałam się do psychologa na przyszły tydzień. Ale trochę się boję usłyszeć Ze inne kobiety by oddały wszystko żeby być na moim miejscu. Ze jak urodze to pokocham. Ze wygląd w życiu nie jest najważniejszy. I że mi się zmieni.
Jeśli jakikolwiek lekarz albo psycholog ci tak powie... To szukaj innego, takie teksty nie powinny i nie mają prawa się pojawić z ust lekarza/psychologa.
Dużo osób będzie na ciebie krzywo patrzeć, ale te osoby życia za ciebie nie przeżyją więc należy je mieć tam gdzie słońce nie dochodzi.
 
reklama
Chętnie bym się zamieniła z tą kobieta, która latami się stara. Lekarz mi powiedział, że powinnam w lotto zacząć grać bo taka ciaza naprawdę nie zdarza się często. I to z 9dc.
 
Ze stresu po lekarzu tylko zjadłam kolację i padłam 🫡
Szczęśliwie jest wszystko w porządku! ♥️ Tym razem USG przez brzuch, serducho widziałam - lekarz powiedział że nie będziemy się tu dziś wpatrywać, zaraz się napatrzę na prenatalnych 😅 został progesteron, został acard i poza tym nic niepokojącego się nie dzieje 🥹
super wiadomość ;) ja prenatalne na 20 września mam umówione ☺️
 
Chętnie bym się zamieniła z tą kobieta, która latami się stara. Lekarz mi powiedział, że powinnam w lotto zacząć grać bo taka ciaza naprawdę nie zdarza się często. I to z 9dc.
Nie mów tak nie jesteś w takiej sytuacji i nie wiesz co taka kobieta czuje , co miesiąc rozczarowanie bo nie mamdwoch kresek , szwagierka się stara 3 lata nie wiesz co czuje …. Kiedy wszyscy zachodzą w ciąża a ona nie może …
 
Nie wiem. Koleżanka np nic nie schudła. Tylko 2 kg jak urodziła reszta została. Tego się boję. Ze nie ogarnę. Ze lekarz będzie się na mnie krzywo patrzył bo mu powidzialam szczerze, że nie czuje się z tym dobrze. Żeby nie dawal mi żadnych zdjęć. Nic.nie pokazywał. Zapisałam się do psychologa na przyszły tydzień. Ale trochę się boję usłyszeć Ze inne kobiety by oddały wszystko żeby być na moim miejscu. Ze jak urodze to pokocham. Ze wygląd w życiu nie jest najważniejszy. I że mi się zmieni.
Jeśli usłyszysz takie rzeczy od psychologa, to to nie jest dobry psycholog. I nie warto chodzić do niego dalej a poszukać innego. Ja dopiero za drugim razem trafiłam na naprawdę dobra babeczkę, której nawet jakbym powiedziała, że popełniłam morderstwo albo mam, nie wiem, romans z księdzem, to jej myśli nie wpływałyby na rozmowę i byłaby w 100% neutralna i skupiona na mnie (nie na tym co ona myśli).
 
Odnośnie strachu - mimo że ciąża planowana, przez pierwsze 2 tygodnie miewałam ataki paniki, że co ja zrobiłam itd. 🙈 Pomogło doczytanie, że ten strach jest normalny, zwłaszcza w przypadku 1 ciąży.
 
Odnośnie strachu - mimo że ciąża planowana, przez pierwsze 2 tygodnie miewałam ataki paniki, że co ja zrobiłam itd. 🙈 Pomogło doczytanie, że ten strach jest normalny, zwłaszcza w przypadku 1 ciąży.
O tak 🤣 starasz się o to dziecko, testy owulacyjne, monitoringu, badania, a jak się udaje i widzisz dwie krechy - "co ja odwaliłam najlepszego..." 🤣 Absurdalne, ale też tak miałam, dopadła mnie nastoletnia ciąża i Boże co ja zrobię, jak ja sobie poradzę 🫠
 
reklama
Do góry