reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Byłam wczoraj na wizycie, jest serduszko i zarodek 🥹 Fasolka moja jest dzień starsza niż to wynika z terminu miesiączki (zgadza się wszystko, wiem kiedy ją poczelismy). A wieczorem tak się pokłócilam z moim starym, tak się poryczałam, że dziś jak zeszły emocje to jestem przerażona jak to mogło podziałać na malucha. Zawsze jest łyzka dziegciu w beczce miodu.
 
reklama
Mi za to wczoraj przeszedł ból piersi... USG mam za 5 dni, czyli okolice tygodnia w którym straciłam dwie poprzednie ciąże i właśnie nagły zanik objawów to zwiastował 😩

Mnie też od kilku dni bolą mniej i mdłości mam też mniejsze. Ale trzymam się pozytywnego myślenia, że może organizm się przyzwyczaił już do zwiększonego poziomu hormonów. Fajnie by było.
Byłam rano zrobić badania z krwi, 5 stów pękło😅
 
Mnie też od kilku dni bolą mniej i mdłości mam też mniejsze. Ale trzymam się pozytywnego myślenia, że może organizm się przyzwyczaił już do zwiększonego poziomu hormonów. Fajnie by było.
Byłam rano zrobić badania z krwi, 5 stów pękło😅
To ja wczoraj kupiłam badania, pójdę w przyszłym tygodniu. No ale właśnie 550 zł nie moje :/
 
reklama
to na NFZ nie robią badań podstawowych dla ciężarnych ? Przepraszam, że pytam ale nie mieszkam na co dzień w Polsce .
Robią ;) Ale prywatnie to już zależy. Ja na przykład prowadziłam pierwszą ciążę prywatnie, ale że mój lekarz pracował w szpitalu i miał podpisaną umowę z NFZ to wszystkie badania mi wypisywał bezpłatnie :D

Apropo badań, dzisiaj byłam i właśnie odebrałam wyniki. Jestem w szoku, bo bardzo się poprawiły :oops: Nie zmieniłam diety, witaminy też biorę te same co zawsze :oops:
 
Do góry