reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Ja wiem, że lekarze mają mnóstwo takich pacjentek jak my, ale czasami brakuje mi od nich empatii. 😞
Lekarz pyta jak się czuje, no to mu opowiadam, a on stwierdza, że no ciąża to będę się tak czuć. Ja wiem, że będę, ale skoro pytał. Dla mnie to zupełnie nowa sytuacja. Może jestem przewrażliwiona, ale źle się poczułam. 😞
W ogóle miałam dziś jechać na basen, ale od rana boli mnie brzuch jak na okres. 😞 I totalnie totalnie mi się nie chce.
Ja mam wyjątkowo fajnego lekarza. Ale chodzę do niego od lat, w necie ma różne opinie. Jednak dla mnie liczy się opinia, którą ja wydałam - zawsze pomocny, wizyty przebiegają tak jak sobie tego życzę, jest spoko atmosfera. Wiadomo, że można mieć gorszy dzień i lekarze nie mają obowiązku się z nami „przyjaźnić” aczkolwiek zawsze się stara aby było sympatycznie i treściwie, tego oczekują teraz pacjentki, stety lub nie. W dodatku bierze 200zł i ma naprawdę spoko sprzęt (3,4d). Nie zmieniałam ze względu na ciążę
 
reklama
Niestety nie mam dobrych wieści po wizycie:-( zarodek jest ale nie ma akcji serca;-( lekarz mówił że prawdopodobnie z tego co widzi to była akcja ale się zatrzymała;-( w poniedziałek mam się zgłosić do szpitala, jeszcze raz sprawdza i jeśli się potwierdzi to beda wywoływać poronienie:-( przykro mi:-((((
Smutno. Liczę na to, że jest cień nadziei.
 
Niestety nie mam dobrych wieści po wizycie:-( zarodek jest ale nie ma akcji serca;-( lekarz mówił że prawdopodobnie z tego co widzi to była akcja ale się zatrzymała;-( w poniedziałek mam się zgłosić do szpitala, jeszcze raz sprawdza i jeśli się potwierdzi to beda wywoływać poronienie:-( przykro mi:-((((
Strasznie mi przykro 😔 Naprawdę bardzo 😔 Tulę...
 
Niestety nie mam dobrych wieści po wizycie:-( zarodek jest ale nie ma akcji serca;-( lekarz mówił że prawdopodobnie z tego co widzi to była akcja ale się zatrzymała;-( w poniedziałek mam się zgłosić do szpitala, jeszcze raz sprawdza i jeśli się potwierdzi to beda wywoływać poronienie:-( przykro mi:-((((
Przykro mi 😔
 
Niestety nie mam dobrych wieści po wizycie:-( zarodek jest ale nie ma akcji serca;-( lekarz mówił że prawdopodobnie z tego co widzi to była akcja ale się zatrzymała;-( w poniedziałek mam się zgłosić do szpitala, jeszcze raz sprawdza i jeśli się potwierdzi to beda wywoływać poronienie:-( przykro mi:-((((
Bardzo mi przykro . 😭 Trzymam kciuki i wierzę , że może jednak w poniedziałek okaże się , że wszystko jest dobrze …
 
Do góry