reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Dziewczyny, widzę że tu sporo z Was ma już starsze dzieci, używałyście może wózków rok po roku? Możecie coś polecić albo stanowczo odradzić?Jak się synek urodził, to miałam, ale był tak straszny, że muszę szukać czegoś innego :)
 
Zamarzyło mi się kakao, takie rozpuszczalne, słodkie, niezdrowe :p Mąż mi kupił, przynosi przy teściowej zadowolony, że spełnił pragnienie ciężarnej żony. Dowiedział się, że jak moich zachcianek nie będzie spełniał to mu myszy kalesony zjedzą :D

Uwielbiam te powiedzonka o ciąży, znacie jakieś jeszcze?
 
Hejka! U mnie dziś 5+4, pierwsza wizyta dopiero 9 sierpnia. To moja druga ciąża, obie udały się w pierwszym cyklu, nic w pierwszej się nie działo złego więc nie schizuje. Jestem obecnie na wakacjach i najlepiej czuję się na słońcu 🤣 co dwa dni mam mdłości i słabsze samopoczucie które dość szybko mija jak coś zjem. Przez pierwsze kilka dni miałam ból brzucha jak na okres ale teraz już mnie nie boli (w pierwszej ciąży miałam bóle jakby okresowe bardzo bardzo długo i często). Mdłości też miałam dość długo ale może jeszcze się pojawia takie bardziej uciążliwe. Więc w sumie dwie trochę różne ciążę, to może tym razem będzie inna płeć hihi :D a i jest jedna ogromna różnica- w pierwszej ciąży do praktycznie 30 tc nie miałam wcale brzucha, więc też ominęły mnie rozstępy itd. Teraz mam taki wzdęty dół brzucha że bardzo trudno będzie mi ukryć ciąże..
 
Dziewczyny, widzę że tu sporo z Was ma już starsze dzieci, używałyście może wózków rok po roku? Możecie coś polecić albo stanowczo odradzić?Jak się synek urodził, to miałam, ale był tak straszny, że muszę szukać czegoś innego :)
ja miałam dzieci Z różnica 2 lata i miałam dostawkę. Do wózka gdzie starsze dziecko stało ( są z siedziskiem takie) Jak miałam bliźniaki miałam normalnie wózek bliźniaczy i 2 osobne. Jak szłam sama to byli w bliźniaczym a jak z mężem lub z starszymi dziećmi. Wolałam na 2 wózki bo chociaż się nikt nie kłócił kto ma wozić W późniejszym czasie miałam spacerówka parasolkę do Samochodu. Dla nich. ( gdy przestali jeździć w fotelikach. Musiałam sobie radzić Z miejscem w aucie Później doszła jeszcze jedna pociecha wózki bliźniacze sprzedałam. I używałam zaś dostawki na początku. Potrafili stawać Oboje Na dostawkę i maleństwo w wózku. ( jak musiałam sama iść do sklepu z 3 maluchami. A spacerki rodzinne z M odczepiałam. Dostawkę Lub podnosiłem do góry by nie przeszkadzała a chłopcy jechali na rowerkach
 
Wyczytałam dzis w aplikacji, że w 9 tygodniu czeka mnie nasilenie mdłości, i coś w tym jest, bo od dwóch dni non stop jest mi 🤢. W dodatku wróciło zmęczenie z 5/6 tygodnia i hormony walą mnie w głowę. 🙈 Popłakałam się z Iga, że przebrała mecz, generalnie płaczę z każdej możliwej okazji, nawet wzrusza mnie ze wiatr tak ładnie wieje i kwiatki kwitną. 🙈🤦
Nie wiem jak Wy ale ja zaczynam już mieć dosyć ciągłych mdłości. 😅 Tak serio dosyć, że czuję się wkurzona, że je mam. 😅
 
Wyczytałam dzis w aplikacji, że w 9 tygodniu czeka mnie nasilenie mdłości, i coś w tym jest, bo od dwóch dni non stop jest mi 🤢. W dodatku wróciło zmęczenie z 5/6 tygodnia i hormony walą mnie w głowę. 🙈 Popłakałam się z Iga, że przebrała mecz, generalnie płaczę z każdej możliwej okazji, nawet wzrusza mnie ze wiatr tak ładnie wieje i kwiatki kwitną. 🙈🤦
Nie wiem jak Wy ale ja zaczynam już mieć dosyć ciągłych mdłości. 😅 Tak serio dosyć, że czuję się wkurzona, że je mam. 😅
Dziś zwymiotowałam ponieważ położyłam się bez poduszki pod głową. Nie polecam.
 
Mamy tu kącik wsparcia ciągle zemdlonych. 🤢
Zazdro dla tych, które nie mają tego problemu aż tak nasilonego.
A najlepsze jest to, że dużo by chciała moja głowa zjeść. Myślę sobie, że aleeee bym opitoliła pizze, ale potem uświadamiam sobie, że zwymiotuje jak to zrobię. To jak ćwiczenie silnej woli. 🤦😅
 
Wyczytałam dzis w aplikacji, że w 9 tygodniu czeka mnie nasilenie mdłości, i coś w tym jest, bo od dwóch dni non stop jest mi 🤢. W dodatku wróciło zmęczenie z 5/6 tygodnia i hormony walą mnie w głowę. 🙈 Popłakałam się z Iga, że przebrała mecz, generalnie płaczę z każdej możliwej okazji, nawet wzrusza mnie ze wiatr tak ładnie wieje i kwiatki kwitną. 🙈🤦
Nie wiem jak Wy ale ja zaczynam już mieć dosyć ciągłych mdłości. 😅 Tak serio dosyć, że czuję się wkurzona, że je mam. 😅
Ja wczoraj prawie ryczałam jak opowiadałam córce dlaczego syrena wyje o 17... 😂😂 Dobrze, że jeszcze mi się udaje powstrzymywać póki co bo przecież mąż jakby widział z jakich powodów prawie ryczę to by się uśmiał po pachy 😁😁

Dziewczyny biorące luteinę podjęzykową - Macie jakiś patent na ten okropny smak? :/ Od kilku dni wzmaga mi to mdłości, a najgorsze że potem próbuję zapijać to sokiem/wodą a to sprawia że jest jeszcze gorzej bo ten gorzki smak się tylko podbija 🤢
 
reklama
Czy przy brązowych plamieniach jechałybyście na oddział ? Rano miałam plamkę krwi na papierze świeżej , po kontakcie lekarzem pow że jak dalej coś będzie to na oddział a jak nie to w domu odpoczywać , od rana nic się nie działo a teraz większa ilość brązowego plamienia i nie wiem czy pisać do niego czy przeczekać czy co 🫣😭
 
Do góry