reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

@Lunaa09 jak tam u cb bo się martwię że tak zamilklas.
U mnie mdłości i złego samopoczucia ciąg dalszy wczoraj byliśmy w Ikei cały dzień jak wróciliśmy to padłam .
Witam wszystkie nowe mamusie. Ja już nie mogę doczekać się 6 sierpnia i wizyty żeby sprawdzić co tam słychać dziś znów upału
 
reklama
@Lunaa09 jak tam u cb bo się martwię że tak zamilklas.
U mnie mdłości i złego samopoczucia ciąg dalszy wczoraj byliśmy w Ikei cały dzień jak wróciliśmy to padłam .
Witam wszystkie nowe mamusie. Ja już nie mogę doczekać się 6 sierpnia i wizyty żeby sprawdzić co tam słychać dziś znów upału
@Lunaa09 daj znać jak po wizycie, zdaje się miałaś mieć we torek, chyba, że coś przeoczyłam.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki-wizyta w poniedziałek. Będę już 7+4 więc powinno być serduszko😍 Mój gin do końca sierpnia na zwolnieniu, więc idę do jakiegoś randoma co też dodaje do stresu bo nie wiem czy jest dobry. Ehhh, mam nadzieję, że wszystko będzie git i za was też cały czas trzymam kciuki🤍
 
@Lunaa09 jak tam u cb bo się martwię że tak zamilklas.
U mnie mdłości i złego samopoczucia ciąg dalszy wczoraj byliśmy w Ikei cały dzień jak wróciliśmy to padłam .
Witam wszystkie nowe mamusie. Ja już nie mogę doczekać się 6 sierpnia i wizyty żeby sprawdzić co tam słychać dziś znów upału
O, też mam wtedy wizytę! Jak wszystko będzie nadal grało to założą mi kartę ciąży.
Póki co dzisiaj jestem taka umęczona. Duszno u nas i idąc pod leciuteńką górkę już się zasapałam. Przybrałam więc stacjonarne pozycjonowanie i skubię szpinak przed telewizorem :D
 
A ja sprzątam, bo jutro robimy córce urodziny i sprzątam, trochę dźwigam i trochę brązowego plamienia mam raz na jakiś czas. Ale kto to za mnie zrobi 🤷
 
Dziewczyny, a orientujecie się czy diagnostyka podaje wyniki w sobote? Byłam rano powtórzyć bete, bo ta wartość sie tez lekarce nie spodobała i teraz siedzę jak na szpilkach i czekam a nie wiem czy jest na co.
 
reklama
Do góry