reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Dziewczyny, szczególnie te, które wiecie już że będziecie mieć cesarkę - podzielicie się powodami takiego sposobu rozwiązania? O ile oczywiście nie jest to tajemnica lub zbyt osobista sprawa :D
 
Miałam dzisiaj sen że zaczerpnlrwawoc i że poroniłam prawdopodobnie poczym rano wstałam a tam jakieś plamki brązowe i już się stresuje jakoś mało optymistycznie
 
Miałam dzisiaj sen że zaczerpnlrwawoc i że poroniłam prawdopodobnie poczym rano wstałam a tam jakieś plamki brązowe i już się stresuje jakoś mało optymistycznie
Matko! Ja dzisiaj też obudziłam się cała zestresowana. Śniło mi się, że krew cieknie mi po nogach. Ostatnio niestety takie sny mam często :(
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa :) To moja pierwsza ciąża a mam 39 lat, dziś jest 5+7, termin na 24 marca 2025. Jestem wykończona czekaniem na kolejne usg, idzie oszaleć, dni płyną coraz wolniej. ,
Witaj. Doskonale Cie rozumiem, czekanie jest najgorsze. Ja mam dzisiaj 7+1, ostatnie USG miałam tydzień temu a następne dopiero prenatalne czyli za 5 tygodni 🫣
 
Witaj. Doskonale Cie rozumiem, czekanie jest najgorsze. Ja mam dzisiaj 7+1, ostatnie USG miałam tydzień temu a następne dopiero prenatalne czyli za 5 tygodni 🫣
Tydzień temu już widziałaś serduszko? Ja się obawiam, że pomiędzy standardowymi badaniami u mojego lekarza, będę zwiedzać wszystkie randomowe gabinety w okolicy i zbankrutuję na robieniu kolejnych usg :D
 
reklama
Do góry