reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Czy Wam się też tak smaki zmieniają? Wczoraj dosłownie rzucałam się na wszystko z mięsem, kupiłam nawet specjalnie kabanosy i wieczorem nie mogłam przestać ich jeść. Dzisiaj rano wstaję i mi te kabanosy śmierdzą 🙈
 
Cześć wszystkim! Chciałam się przywitać. Mój termin z OM to 20.03. Dzisiaj byłam na drugiej już wizycie u ginekologa i wszystko ok, serduszko bije. Zarodek ma 5 mm. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, jestem po dwóch cp więc do tej pory żyłam w strachu 🥺
A w którym tygodniu byłaś teraz na wizycie? Ja mam pierwszą w 6+4
 
reklama
A w którym tygodniu byłaś teraz na wizycie? Ja mam pierwszą w 6+4
Teraz wypadało 6+1wedlug OM i zarodek ma 5 mm i serduszko bije. Według USG jest tylko różnica dnia (6+2). To była moja druga wizyta. Pierwsza była równy tydzień wcześniej. Był pęcherzyk i tylko cień zarodka. Ale musiałam iść bo bete miałam bardzo wysoką a jestem po dwóch cp i myślałam że umrę ze strachu że to znowu to 😭
 
Do góry