reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Ja się z wami żegnam. Niestety zaczęłam krwawić, więc nic z tego nie będzie. Jest mi bardzo przykro, myślałam że już nigdy mnie to nie spotka a jednak.😔 Trzymam za was kciuki.
krwawienie nie oznacza że już poronilas. Ja był pewna że to się stało bo wypadły że mnie dwa duże skrzepy w sobotę 6.07 a w poniedziałek ujzalam bijace serduszko a naprawdę były duże około 4 cm. Teraz jeszcze prog w organizmie ciągle leci w dół ale że jestem na duphastonie to on zastępuje ten z organizmu.
Ja wczoraj miałam totalna nie moc nawet na forum nie miałam siły wejść byłam u lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do studiowania. Najbardziej cieszę się że uczelnia blisko będę miała ios i jakoś to ogarnę.
 
Ja się z wami żegnam. Niestety zaczęłam krwawić, więc nic z tego nie będzie. Jest mi bardzo przykro, myślałam że już nigdy mnie to nie spotka a jednak.😔 Trzymam za was kciuki.
Pomimo wszystko jedz sprawdzic nawet na sor jak nie masz możliwości do prowadzącego . Krwawienie nie zawsze oznacza poronienie ,🫂
 
Ja cię doskonale rozumiem , chodź na twoim miejscu jeszcze na cito bym szukała może wizyty prywatnie z lepszym sprzętem , zasięgnąć zdania drugiego …


Bynajmniej we wtorek mam wizytę i będzie dokładnie ten sam wiek ciąży co poroniłam … więc boję się czy będzie serce czy nie a jak będzie to jeszcze tydzień dwa do następnej wizyty czy nie przestało bić …. Teraz jest taki stresujący moment eh
Mam wizytę we wtorek u mojego lekarza - poczekam mam jeszcze resztki nadzieji ze może ciąża za młoda i trzeba poczekać 🙄
Na pewno owulację miałam opóźnioną przez antybiotyki jakiś minimum tydzień ale też mam wrażenie że już nie czuję objawów ciążowych
 
reklama
Mam wizytę we wtorek u mojego lekarza - poczekam mam jeszcze resztki nadzieji ze może ciąża za młoda i trzeba poczekać 🙄
Na pewno owulację miałam opóźnioną przez antybiotyki jakiś minimum tydzień ale też mam wrażenie że już nie czuję objawów ciążowych
Te objawy to wiesz... Ja od paru dni też praktycznie ich nie mam poza zmęczeniem, ale to nie znaczy, że za chwilę nie pojawią się jakieś cudowne odczucia, żeby ugryźć nas w dupkę ;) Wiadomo, jak coś się dzieje to jest mentalny komfort, że jest cionsz, ale nie chciejmy za bardzo tych objawów.

Doczekaj spokojnie do wtorku, dbaj o siebie, to tylko parę dni i zobaczysz to miganie na USG.
 
Do góry