reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Te objawy to wiesz... Ja od paru dni też praktycznie ich nie mam poza zmęczeniem, ale to nie znaczy, że za chwilę nie pojawią się jakieś cudowne odczucia, żeby ugryźć nas w dupkę ;) Wiadomo, jak coś się dzieje to jest mentalny komfort, że jest cionsz, ale nie chciejmy za bardzo tych objawów.

Doczekaj spokojnie do wtorku, dbaj o siebie, to tylko parę dni i zobaczysz to miganie na USG.
Oby tak było ❤️

Dzięki za wsparcie ❤️❤️❤️
 
reklama
Mam wizytę we wtorek u mojego lekarza - poczekam mam jeszcze resztki nadzieji ze może ciąża za młoda i trzeba poczekać 🙄
Na pewno owulację miałam opóźnioną przez antybiotyki jakiś minimum tydzień ale też mam wrażenie że już nie czuję objawów ciążowych
Czyli razem wizytujemy we wtorek , akurat nie patrz na objawy ciążowe , ja w 1 ciąży nie miałam żadnych , teraz oprócz bolu piersi też żadnych , to nie jest wyznacznik .
 
Ja się z wami żegnam. Niestety zaczęłam krwawić, więc nic z tego nie będzie. Jest mi bardzo przykro, myślałam że już nigdy mnie to nie spotka a jednak.😔 Trzymam za was kciuki.
Jedź na SOR koniecznie, może to jeszcze nie koniec.

Dziewczyny - zachaczając o temat poronienia (niestety każdą z nas może to spotkać), to pamiętajcie że macie swoje prawa. Po poronieniu nawet we wczesnym tygodniu należy Wam się skrócony macierzyński - 56 dni czyli 8 tygodni. Niestety, jednej rzeczy nie przeskoczymy - trzeba zrobić badanie płci dziecka na własną rękę jeśli był to bardzo wczesny etap ciąży, kosztuje to około 400 złotych. Możecie też dostać zasiłek pogrzebowy. W niektórych ubezpieczalniach wypłacają też pieniądze (mój mąż dostał nawet za ciążę pozamaciczną bo uznali to za poronienie). W razie pytań jestem dla Was na PW - przechodziłam przez to już 3 razy. Chętnie pomogę w razie potrzeby (OBY JEDNAK JEJ NIE BYŁO!!!!). Są to dość ważne rzeczy, a nadal niewiele kobiet o tym wie.
 
Ostatnia edycja:
Jedź na SOR koniecznie, może to jeszcze nie koniec.

Dziewczyny - zachaczając o temat poronienia (niestety każdą z nas może to spotkać), to pamiętajcie że macie swoje prawa. Po poronieniu nawet we wczesnym tygodniu należy Wam się skrócony macierzyński - 56 dni czyli 8 tygodni. Niestety, jednej rzeczy nie przeskoczymy - trzeba zrobić badanie płci dziecka na własną rękę jeśli był to bardzo wczesny etap ciąży, kosztuje to około 400 złotych. Możecie też dostać zasiłek pogrzebowy. W niektórych ubezpieczalniach wypłacają też pieniądze (mój mąż dostał nawet za ciążę pozamaciczną bo uznali to za poronienie). W razie pytań jestem dla Was na PW - przechodziłam przez to już 3 razy. Chętnie pomogę w razie potrzeby (OBY JEDNAK JEJ NIE BYŁO!!!!). Są to dość ważne rzeczy, a nadal niewiele kobiet o tym wie.
Tak to prawda w szpitalu o tym informują , można również pochować dziecko , ja się na to nie pisałam wolałam nie wiedzieć i tyle …
 
Tak to prawda w szpitalu o tym informują , można również pochować dziecko , ja się na to nie pisałam wolałam nie wiedzieć i tyle …
Nie każda z nas ma na to siłę. To bardzo trudne przeżycie, zwłaszcza jak na własną rękę musisz zapakować, bądź przewieźć "materiał" do badań. Ale jeśli potrzebuje się czasu na żałobę, to jest to dobre rozwiązanie.
 
Dziewczyny, wybaczcie, że tak wyskakuje ze sobą, ale zrobiłam dziś morfologię i tak złych wyników to w życiu nie miałam 😱😱 nie wiem o co kaman. Za to mocz wzorowy jak nigdy (często wychodzą mi infekcje). No i zgodnie z przewidywanie, z samej morfologii widać, że znowu mam anemię 🙄 (no ale gin "po co badać żelazo" - byłam u gina pierwszego wolnego, ale gość ma straszne opinie i prędzej wypisze się z medi niż u niego będę prowadzić ciąże).
 
A jak sobie radzicie z częstymi wizytami w łazience?
zdarzają się co raz częściej . Dzisiaj pół nocy przełaziłam do ubikacji . Mam wrażenie , że tam więcej czasu spędziłam niż w łóżku . 😂 w ogóle zauważyłam że jak śpię z wyprostowanymi nogami lub jak położę się na plecach to zaraz mnie pęcherz ciśnie . Nogi muszą być zgięte podczas snu .
 
reklama
Jedź na SOR koniecznie, może to jeszcze nie koniec.

Dziewczyny - zachaczając o temat poronienia (niestety każdą z nas może to spotkać), to pamiętajcie że macie swoje prawa. Po poronieniu nawet we wczesnym tygodniu należy Wam się skrócony macierzyński - 56 dni czyli 8 tygodni. Niestety, jednej rzeczy nie przeskoczymy - trzeba zrobić badanie płci dziecka na własną rękę jeśli był to bardzo wczesny etap ciąży, kosztuje to około 400 złotych. Możecie też dostać zasiłek pogrzebowy. W niektórych ubezpieczalniach wypłacają też pieniądze (mój mąż dostał nawet za ciążę pozamaciczną bo uznali to za poronienie). W razie pytań jestem dla Was na PW - przechodziłam przez to już 3 razy. Chętnie pomogę w razie potrzeby (OBY JEDNAK JEJ NIE BYŁO!!!!). Są to dość ważne rzeczy, a nadal niewiele kobiet o tym wie.
Dziękuję za tą wiadomość , dobrze że o tym piszesz 🩷

W styczniu w Gdansku jak byłam w szpitalu podczas poronienia miala
Miejsce taka sytuacja :

Była młoda dziewczyna 24 lata z mężem to było ich trzecie poronienie i oni kłócili się z lekarzami ta dziewczyna dosłownie wyła nie płakała , bo Chcieli materiał genetyczny zabrać ze soba żeby dokładnie go przebadać ale szpital odmówił im wydania tego Tłumacząc się że kiedyś wydali taki materiał i ktoś ich oskarżył, że był on źle przechowywany i szpital
Dostał dużą karę …

Masakra jakaś
 
Do góry