reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

Mi nie mówiła ile serce bije. Powiedziała,że na ten etap wszystko jest ok,serce bije,a pęcherzyk żółtkowy jest mały.

Powiem Wam,że ja w to jeszcze jakoś nie dowierzam,mam różne myśli.

Smaruje cię się już czym na rozstępy? Ja w pierwszej ciąży używałam od razu ,ale ja w sumie nie przytyłam wręcz chudłam przez cukrzycę i nie mam żadnej pamiątki po ciąży. Teraz kupiłam olejek i krem z Musieli,zobaczymy jak się sprawdzi ale średnio ze smarowaniem 😂 w sensie jak mi się przypomni chociaż staram się pilnować
W pierwszej smarowałam, a w drugiej nie - rozstępów brak.
Ale warto nawilżać skórę :)
 
reklama
Ja używałam zwykłej oliwki na mokre ciało bo akurat tak się smaruje w okresie jesiennym/zimowym kiedy mam bardziej suchą skórę i po prysznicu muszę w sekundę się ubrać bo mi zimno. Więc nic poza tym co robię normalnie na codzień nie stosowałam
 
Do góry