reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Dziewczyny, dla ktorych jest to druga/kolejna ciąża. Czy wy też od samego początku czujecie się jak balon? Uciskają mnie totalnie wszystkie spodenki/ spodnie. Masakra. W pierwszej ciąży do 26tc chodziłam w swoich ciuchach i nic nie było widać. Teraz jest tragedia..wszystko mnie ciśnie.
mam tak samo czuję że mam Balon w brzuchu już od samego rana🙂 przy drugiej ciąży podobno brzuchy szybciej się pojawiają
 
mam tak samo czuję że mam Balon w brzuchu już od samego rana🙂 przy drugiej ciąży podobno brzuchy szybciej się pojawiają
Moja pierwsza ciąża, ale mam wrażenie permanentnego stanu lekkiego wzdęcia i tak mi głupio z tym, że jejku :D Wydaje mi się, że wszyscy myślą "phi, ledwo zaciążyła, a już udaje, że ma brzuch ciążowy".
 
Cieszę się że wszystkich pozytywnych wizyt, Policja trzymam kciuki, żeby było dobrze!
U mnie wie tylko maz i najbliższa koleżanka. Powiem dopiero po badaniu prenatalnym jak wszystko będzie ok. Wizytę mam 31.07 to będzie 6+5 chyba.
Ja nadal nie wierzę, że jestem 🤰
Dzięki kochana , narazie tylko czytam forum , mie gadam z wami - nie chce się wkręcić w ciążę chociaż już itak to zrobiłam 🙄🙄🙄
Ale mam złe przeczucie
 
Ja cię doskonale rozumiem , chodź na twoim miejscu jeszcze na cito bym szukała może wizyty prywatnie z lepszym sprzętem , zasięgnąć zdania drugiego …


Bynajmniej we wtorek mam wizytę i będzie dokładnie ten sam wiek ciąży co poroniłam … więc boję się czy będzie serce czy nie a jak będzie to jeszcze tydzień dwa do następnej wizyty czy nie przestało bić …. Teraz jest taki stresujący moment eh
 
reklama
Do góry