reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Nie zastanawiałam się, aż tak bardzo nad tym wszystkim , ale to co piszesz to wszystko jest prawdą 😁 chociażby z rączką albo z hamulcem. W sandałach kiepsko odblokować więc ręką trzeba było albo butów mi szkoda było to fakt🤣 ja sobie jeszcze raz przeczytam opis mojego wózka na spokojnie choć już i tak nic nie zmienię, bo zamówiony został. Zresztą podoba mi się bo taki typowo dla dziewczynki ♥️
Ja przez to, że jeździłam wieloma wózkami, różnych marek i modeli w przeciągu 10 lat to wymodelowałam sobie w głowie to co jest dla mnie najważniejsze 😅
 
reklama
Ja się zdecydowałam na venicci upline. Pierwsze moje kryterium wyboru to będę szczera że wygląd 😉 ale wózek jest na wypasie ( wg mnie oczywiście 🙈 ) Składa się jedną ręką co przy 3 dzieci jest mega ważne, spacerówka ma regulowany podnóżek ale też plecki podwyższane. Co do kosza to się nie zgodzę bo nie dość że jest pojemny to otwierany i w wersji upline powiększony. Do tego jesteśmy z mężem wysocy i dostaliśmy do niego adaptery podwyższające gondole dzięki czemu wreszcie mąż będzie miał komfort. I co mniej ważne ale fajnie że jest- wszystkie dodatki czyli adaptery do fotelika, piękna torba, śpiwór, okrycie itp są w cenie. Opinie też ma fajne i używane wózki na olx są niewiele tańsze niż nowe także też myślę, że go dobrze sprzedamy. Zwłaszcza że dbamy o tego typu rzeczy
 
Nie zastanawiałam się, aż tak bardzo nad tym wszystkim , ale to co piszesz to wszystko jest prawdą 😁 chociażby z rączką albo z hamulcem. W sandałach kiepsko odblokować więc ręką trzeba było albo butów mi szkoda było to fakt🤣 ja sobie jeszcze raz przeczytam opis mojego wózka na spokojnie choć już i tak nic nie zmienię, bo zamówiony został. Zresztą podoba mi się bo taki typowo dla dziewczynki ♥️
My mieliśmy bebetto przy chłopakach. Oczywiście starą wersję ale wózek był super. Porządnie wykonany, fajnie się go prowadziło. Także myślę że będziesz zadowolona 💕 zwłaszcza że po takim czasie może być tylko lepiej wykonany
 
Nie zastanawiałam się, aż tak bardzo nad tym wszystkim , ale to co piszesz to wszystko jest prawdą 😁 chociażby z rączką albo z hamulcem. W sandałach kiepsko odblokować więc ręką trzeba było albo butów mi szkoda było to fakt🤣 ja sobie jeszcze raz przeczytam opis mojego wózka na spokojnie choć już i tak nic nie zmienię, bo zamówiony został. Zresztą podoba mi się bo taki typowo dla dziewczynki ♥️
Ten mój ma jeszcze takie dodatki których nie brałam pod uwagę czyli przyciski z zapamiętywaniem, czyli wyjmując gondole czy spacerówkę nie potrzebujesz dwóch rąk tylko jedna klikasz najpierw z jednej strony, potem z drugiej i wyjmujesz. Rozpinany dół gondoli, czyli akurat jak się maj zacznie i dziecko będzie więcej czasu na brzuszku spędzać to będę mogła rozpiąć jakby był marudny w wózku żeby zainteresować czymś innym niż moja twarzą 😅 ma dodatkową wkładkę w spacerówce czyli jak dziecko już wyrosło z gondoli ale dalej jest malutkie to dziecię ma i tak wygodnie ze względu na tą wkładkę. No i składana gondola na płasko.
 
Musisz też pamiętać, że te bezprzewodowe trochę gorzej ssą. Koleżanka miała taki co można i po kablu i na baterii to odczuwała ogromną różnicę.
kolezanka teraz przetestowala momcozy s12pro ktory tez kupilam i jest mega zadowolona bo ciagnie jak ta lala i bardzo jej rozkrecil laktacje :) wiec ja za muszlowymi- wygodniejsze :)
 
A co do wozka to my zdecydowalismy się na Firme Adbor - destello . Nie ukrywam, że wyglad 😂 ale tez widzialam jak gosciu na filmiku ktory sprzedaje skladal go jedna reka i ma dobra amortyzacje, ktora mozna zmieniac. Nie znam się na wozkach bo jeszcze nie mialam okazji 😂 ale wygladalo to dobrze i czekamy na nasza karoce 😃
 
reklama
Do góry